Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Osy


zorro

Citat: Osy  u Travanj 19, 2021, 13:45:26
:misli:
Sta se cudis ko pura dreku..es i ti morbit bidne ogranicen ko neki pa ne kuzis moju zajebanciju [emoji23]
Aj ok..ima si poruku na messengeru kad si stavio ovaj post [emoji16]..mozd si je do sad i procitao [emoji12]

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

A jeste tajnoviti...Na forum mu objaviš da ima poruku na drugoj platformi...To me podsjetilo na jedan vic o Muji i Hasi

Stanovali Mujo i Haso u susjednim zgradama, i svaki put kad trebaju nešto dovikuju se u svako doba dana i noći:

- Hasoo, dođi na kafu ... Dolazim Mujooo.....

Dosadilo okolnim stanarima njihova vika i odluče da im uvedu telefone. Plate im pretplatu i uvedu telefone, kad se prvo jutro u 5 sati Mujo razdere kroz prozor:

- Hasoo, Haso!

Dere se Mujo sve dok nije probudio cijelo susjedstvo, pa i Hasu. Izađe Haso na prozor i prodere se iz sveg glasa:

- Šta je sad, bolan?

Mujo odvrati iz sveg glasa:

- Budi na telefonu, sad ću te nazvati!

[emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zubakis

Citat: Danijel 23  u Travanj 19, 2021, 12:10:46
Ne branim nikoga ali ako je osovina stegnuta kako bog zapovjeda onda nema grške. Vijak služi za pomicanje osovine, a ne da preuzima kpl silu lanca! To znači da nisu dobro stegli ni glavnu maticu. Ili im je neispravan moment ključ.
Ja sam na fejsu vidija ovu objavu i nisan tija komentirat jer to nema smisla na faceu. Uglavnom tvoga sam misljenja. Nisu oni stegli  osovinu. Al u konacnici nije ni vazno. Posal nije obavljen kako treba.

zorro

Citat: Ćoso  u Travanj 19, 2021, 14:05:23
A jeste tajnoviti...Na forum mu objaviš da ima poruku na drugoj platformi...
..KTJ  :smijeh:
kad je radio screenshot tad je imao poruku na mesinđeru..neka njegova fuksa garant...jooooj sam kad vidim Diju 1. put  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Travanj 19, 2021, 20:31:51
..KTJ  :smijeh:
kad je radio screenshot tad je imao poruku na mesinđeru..neka njegova fuksa garant...jooooj sam kad vidim Diju 1. put  :)
Ahaaaaaa...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Citat: zorro  u Travanj 19, 2021, 20:31:51
..KTJ  :smijeh:
kad je radio screenshot tad je imao poruku na mesinđeru..neka njegova fuksa garant...jooooj sam kad vidim Diju 1. put  :)
:-\ :bzvz: :smijeh:

Danijel 23

Schwable Maraton plus, vrhunska guma njemačke kvalitete sa kelvar podloškom protiv bušenja. Preporučam!

Suki

:moto2:

098 9232180

zare


Grba

098 737 604


Suki

Nakon dva seta Heidenau K60 Scout, spremne za montažu :thumbup:.
Michelin Anakee Adventure.
Greda je što ih nema u Hr pa se treba snalazit. Zadnja iz Rumunjske kupljena preko gume.com.hr, prednja iz Slovenije od Furlana.

Dimenzije za Stroma ima u Hr i jeftinije su (oko 300kn) od ovih za Africu.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Svibanj 08, 2022, 15:00:39
Nakon dva seta Heidenau K60 Scout, spremne za montažu :thumbup:.
Michelin Anakee Adventure.
Greda je što ih nema u Hr pa se treba snalazit. Zadnja iz Rumunjske kupljena preko gume.com.hr, prednja iz Slovenije od Furlana.

Dimenzije za Stroma ima u Hr i jeftinije su (oko 300kn) od ovih za Africu.
Super, a zračnice?

Suki

:moto2:

098 9232180