Trening bezbedne voznje

Autor vazlan, Srpanj 14, 2019, 22:39:05

« natrag - naprijed »

zander

Kolega pozdravljam inicijativu, :thumbup: jedino mislim da je u ovom trenutko rano za objavu. Negde u junu posle skupa ponovi poziv, pa ce biti izvesnije ko ce mozda da se prijavi... ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

RatKO

Mislim da bi to bilo super i da će bit zainteresiranih (evo ja bi)  :thumbup:

Ćoso

[emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

vazlan

Mnogo mi je drago zbog smajlija sa prstom gore.Znam da je rano sa najavom ali prošle godine je bilo kasno.Neki su želeli doći ali je bila sezona godišnjih odmora neki su putovali pa sam rešio da to najavim evo sada.Podsetiću ja Vas još i narednog meseca a za prijavu nije kasno ni 10-tak dana pre planiranog održavanja.Ali bi dobro bilo prijaviti se ranije zbog organizovanja grupe jer se radi sa 10-12 motociklista.To je optimalan broj da bi svima mogla da se posveti pažnja i da svi prođu i nauče vežbe.Nema kući dok se sve ne nauči.

vazlan

Evo kolege bajkeri,mi ovde u Srbiji, "pobedili"smo koronu(ako je i bilo korone).Tako kažu političari.Ti isti sunam sada ukinuli i vandredno stanje i policijske sate.Preživesmo.E sada pošto se vraćamo u normalu krećemo u organizaciju treninga bezbedne vožnje kojeg sam već najavljivao u predhodnim postovima.Trening će se održati 22,23,24.05.kako bi bilo dobri kada bi nam otvorili i granice pa da nam dodjete i Vi iz Hrvatske.Onda bi se to zvao međunarodni trening.Nadam se da ste svi dobro i da ćemo uskoro svi moći da se vozimo preko svih granica  :moto2:

vazlan

Pozdrav,
evo posle dugo vremena zelio bih u ovoj temi nešto dodati.Mi u Srbiji krećemo sa organizacijom treninga bezbedne vožnje a da bi i Vama u Hrvatskoj približili ono što radimo 25,26,27.03.trenig će biti održan u Čakovcu.Za ovaj trening nema slobodnog mesta ali svi koji bi hteli videti kako to izgleda a u blizini su Čakovca dorodošli su.Za info pošaljite poruku.

Danijel 23

To je sranje kada motor mora bit regan i moraš imat šaru da bi pristupio edukaciji!  :bzvz: :thumbdown:

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Ožujak 19, 2022, 19:29:19
To je sranje kada motor mora bit regan i moraš imat šaru da bi pristupio edukaciji!  :bzvz: :thumbdown:
Zašto?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Citat: Danijel 23  u Ožujak 19, 2022, 19:29:19
To je sranje kada motor mora bit regan i moraš imat šaru da bi pristupio edukaciji!  :bzvz: :thumbdown:
Šta??! :misli:
:moto2:

098 9232180

Martin

Citat: Danijel 23  u Ožujak 19, 2022, 19:29:19
To je sranje kada motor mora bit regan i moraš imat šaru da bi pristupio edukaciji!  :bzvz: :thumbdown:
Kadd?!
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Osy


Ćoso

Citat: Danijel 23  u Ožujak 19, 2022, 19:29:19
To je sranje kada motor mora bit regan i moraš imat šaru da bi pristupio edukaciji!  :bzvz: :thumbdown:
Gdje?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

keko

Citat: Danijel 23  u Ožujak 19, 2022, 19:29:19
To je sranje kada motor mora bit regan i moraš imat šaru da bi pristupio edukaciji!  :bzvz: :thumbdown:
Zbilja???
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Citat: vazlan  u Ožujak 18, 2022, 21:33:15
Pozdrav,
evo posle dugo vremena zelio bih u ovoj temi nešto dodati.Mi u Srbiji krećemo sa organizacijom treninga bezbedne vožnje a da bi i Vama u Hrvatskoj približili ono što radimo 25,26,27.03.trenig će biti održan u Čakovcu.Za ovaj trening nema slobodnog mesta ali svi koji bi hteli videti kako to izgleda a u blizini su Čakovca dorodošli su.Za info pošaljite poruku.
[emoji1303] Gdje u Čakovcu?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Danijel 23  u Ožujak 19, 2022, 19:29:19
To je sranje kada motor mora bit regan i moraš imat šaru da bi pristupio edukaciji!  :bzvz: [emoji107]
..pa kaaak

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: