Baltičko more

Autor Mrki, Kolovoz 28, 2019, 08:44:51

« natrag - naprijed »

zare

Citat: Mrki  u Rujan 01, 2019, 13:02:41
Ajmo još komentara za šta vidjeti u navedenim zemljama (osim Bjelorusije), sutra startam..
Sretan put majstore  :thumbup:

Ćoso

Citat: Mrki  u Rujan 01, 2019, 13:02:41
Ajmo još komentara za šta vidjeti u navedenim zemljama (osim Bjelorusije), sutra startam..
Sretno direktore [emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji123]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 01, 2019, 13:02:41
Ajmo još komentara za šta vidjeti u navedenim zemljama (osim Bjelorusije), sutra startam..

Koliko sam shvatio .... nema ništa za vidjet, otprilike je kao 100 puta od Čepina do Đakova i nazad + komarci na spavanju :smijeh: :buahaha:

fatboy


Saxi

Lepo vreme i što više čarobnih predela i uzivanja [emoji869]

Mrki

Hvala svima [emoji482]

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Bagy

Pitaj Brmbija šta je vidio i zapamtio u zadnja 3 mjeseca i prijeđenih cca 50,000 km!? Kladim se da se polovice ne sjeća!?  :smijeh:

U svakom slučaju, sretno na putu i lijepo se provedite!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Mrki

Ja sam imao danas situaciju za zapamtiti ...
Garmin me odlučio malo preko nekog sela odvesti, pa je na kraju sela bio makadam, pa sam si ja rekao ma neću se vraćati lijepo izgleda makadam.. pa sam krenuo.. i onda naravno nakon 2 od 5 km je to postao šumski put gdje idu traktori sa vododerina ali osušenim punih krupnog tucanika..
I naravno da mi je na nizbrdici proklizao, pa smo prokrizali na lijevi bok..
Oprema odradila svoje, rame, lakat, bok, koljeno, kaciga glavu spasila.. Martina nije glavom udarila jedino kako nema na hlačama štitnike za bok to je malo boli (Dainese od 250e i nemaju bočne štitnike, čak ni mjesto za njih) ..
Motor nas spasio najviše, bisage i kofer. Kofer se tako razjapio da je kamenje ušlo unutra, ali otvorio ga, malo sve namjestio i kao da ništa nije bilo..
Osim ovoga..



Bisaga je gore prošla, pukle dvije trake za učvršćivanje, pa sam morao improvizirati sa vezicama..





Maglenka je bila cijela zgužvana, ispeglao sam koliko sam mogao..



Volan se pomjerio pa sam ga morao vratiti, koliko za sada vidim nije iskrivljeno ništa..


Sada sam išao natovaren van ceste i nikad više..

zare

Dobro je  :thumbup:, bitno da možete dalje

Osy

De pazite se, niste još pošteno ni krenuli...killer dobio po lampi, kontroliraj ga :thumbup: Ajde sretno dalje. Gdje je to bilo?

Suki

Fest avantura za početak :-\.

Di je to bilo?!
:moto2:

098 9232180

iviccaa

U jbt....aj pomalo i bez forsiranja. [emoji106]

Špoki

Mrki, jebo makadam, drž se ceste tako natovaren. Sretno dalje i čuvajte se!
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Zlac

Samo polako bitno da ste ok..