Nestabilan ler gas kad je motor vruć, ali to nije sve!

Autor jeeves, Rujan 19, 2019, 21:42:43

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: jeeves  u Rujan 20, 2019, 11:17:34
Maloprije skinuo kanistar, puhao kroz njega, nije začepljen, zrak slobodno prolazi kroz njega.


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

A crijeva?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Rujan 20, 2019, 11:28:52
A ne znam...meni se na DL650 desilo upravo to. Crijevo je bilo zaštopano s nekom grudicom. Čim sam propuhao crijevo sve 5...
El to crijevo ispojeno u airbox i onda ide prema TB  :huh: ne znam..zaboravio sam već kak izgleda  :-X
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Rujan 20, 2019, 11:31:33
El to crijevo ispojeno u airbox i onda ide prema TB  :huh: ne znam..zaboravio sam već kak izgleda  :-X

Ne, spojeno je na one nippliće preko kojih sinhroniziramo, dakle vrlo nisko u TBu. Na airboxu je samo nosač senzora
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jeeves

Citat: agolac  u Rujan 20, 2019, 11:29:08
A crijeva?
Crijeva su nova, stavljena jučer.
Skinuo još jednom sve, propuhao i sa tankom bakrenom žicom provjerio jel ima nešto u cijevi koja ulazi u usis.
Sve je čisto i prohodno.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


agolac

Citat: jeeves  u Rujan 20, 2019, 12:01:14
Crijeva su nova, stavljena jučer.
Skinuo još jednom sve, propuhao i sa tankom bakrenom žicom provjerio jel ima nešto u cijevi koja ulazi u usis.
Sve je čisto i prohodno.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Onda posudi taj senzor od nekoga i probaj ga zamjeni?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jeeves

Citat: agolac  u Rujan 20, 2019, 12:03:45
Onda posudi taj senzor od nekoga i probaj ga zamjeni?

Vjerojatno ću to i napraviti, ali ne daje mi grešku senzora, niti je ikad dao(C13)

Sastavio airbox, sve zategnuo i pospajao i radi ok dok ne dođe na 3 crtu od temperature. Onda motor od sekundarnih počne ići lagano gore- dole kao na videu. Ako dam i samo malo gasa onda je ok.

Gledao po user manualu i našao dio oko namještanja sekundarnog TPS-a.
Zanimljiv mi je dio u kojem se spominje namještanje vrijednosti tog senzora jer rad motor koji pomiče sekudarne mijenja i otvorenost primarnih.
Radi se po otporima, ali ima još jedan vijak koji se nalazi na motoru koji pomiče sekundarne i kojim se također (valjda) namješta rad sekudarnih.

Sekudarnih u motoru nema već dugo, ali i prije sam znao imati problema sa hladnim startom i ponekad kad se pali ventilator.


Mislim da ću pričekati da dođe spužva uljnih para, sve sastaviti i napraviti barem 100km da vidim što se događa.

Suki

Citat: jeeves  u Rujan 20, 2019, 13:59:38

Mislim da ću pričekati da dođe spužva uljnih para, sve sastaviti i napraviti barem 100km da vidim što se događa.


...e pa to treba :gimme5: ...počeo si se zajebavat u zadnje vrijeme :-\...slabo se voziš i sad ti on tako vraća :ooda: ;)
:moto2:

098 9232180

agolac

I ne zaboravi savjet od nekog prije a vrijedi kad se zagrije...O2 senzor je možda poludio... Probaj posudit onaj eliminator na 5 minuta minuta. Stjepko zna gdje je  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Da mator odredi smjesu treba znati koliko zraka ulazi u cilindar (IAP senzor). Kad to zna, pita IAT (Intake Air Temperature) koja je vani temperatura. Kad je to doznao zadnje što ga zanima (ako max skratimo) je atmosferski pritisak, odnosno koliko ste visoko (AP). Kad to sve zna kaže bam bam bam  :) Sad se tu pojavljuje O2 senzor koji mjeri smjesu i kaže mu (" a u pm previše goriva"). Ovaj nema druge nego da sluša. Ako mu O2 senzor govori pizdarije, ECU i izbacuje pizdarije. Shit in, shit out.

E sad, kad si isključio IAT bacio si motor u limp mode gdje on isto tako odjebaje šta mu ova budala od O2 senzora laprda i prst u uši, tralalala vrti neku svoju limp mapu da dođeš doma.

Tako da...iskopčaj prvo O2...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

E da, i to kad se zagrije ima smisla. Ecu ne gleda O2 senzor dok se motor ne zagrije jer su tada aktivne druge mape za zagrijavanje s više goriva...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jeeves

Citat: agolac  u Rujan 20, 2019, 16:36:04
Da mator odredi smjesu treba znati koliko zraka ulazi u cilindar (IAP senzor). Kad to zna, pita IAT (Intake Air Temperature) koja je vani temperatura. Kad je to doznao zadnje što ga zanima (ako max skratimo) je atmosferski pritisak, odnosno koliko ste visoko (AP). Kad to sve zna kaže bam bam bam  :) Sad se tu pojavljuje O2 senzor koji mjeri smjesu i kaže mu (" a u pm previše goriva"). Ovaj nema druge nego da sluša. Ako mu O2 senzor govori pizdarije, ECU i izbacuje pizdarije. Shit in, shit out.

E sad, kad si isključio IAT bacio si motor u limp mode gdje on isto tako odjebaje šta mu ova budala od O2 senzora laprda i prst u uši, tralalala vrti neku svoju limp mapu da dođeš doma.

Tako da...iskopčaj prvo O2...

Jučer smo i radili bez O2, odnosno sa varalicom od Smart Moto.
Danas sam ponovo vratio O2 senzor.

Provozat ću ga sljedeći tjedan, ali u leru je radio bez greške sa iskopčanim vakumom na IAT senzoru. Počeo bi brljavit kad bi ga spojili nazad.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jeeves

Nastavak

Prvo sam zamijenio IAP senzor sa DL1000 od prijatelja i nije bilo nikakve razlike.

Onda otkopčao lamda sondu i stavio varalicu i napravio đir 100km.
Motor je radio ok i zatrzavanja na oko 3500 za koje sam mislio da je do korpe je skoro nestalo. Malo je trzaviji kod dodavanja gasa na malim okretajima.
Stao sam samo blizu kuće natankati.
Parkirao motor kod garaže i dok sam je otvorio opet je počeo brljaviti na leru [emoji19]

Onda sam napravio nešto što je jedan tip na VSRI-ju napravio pred par godina.
Skinuo sam cijev od vakuma sa IAP senzora i stavio kapicu na plastični cilindar između motora i tog senzora.
Znači CPU ne prima promjene tlaka usisa sa tog senzora.

Opet napravio đir.
Motor radi sasvim ok, jedino mi okretaji kod prvog paljenja kad je hladan brzo padnu i osjeti se da ima previše benzine. Poslije ne.
Stao nakon 50ak km i pustio ga malo da radi. Radi ko sat. Koliko se sjećam nikad nije tako dobro radio u leru.
Napravio točno 99.3km i natankao 5.76l. Bilo je rano ujutro i nisam baš polako vozio.

Sad tek ne znam ništa...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

fatboy


Saxi