Planovi za 2023.god

Autor iviccaa, Studeni 20, 2019, 18:02:34

« natrag - naprijed »

iviccaa

Zima stiže, motori se ne voze..pravo vrijeme za pričati o novim vožnjama, druženjima, putovanjima.

Što imate u planu za slijedeću godinu?

Ja planiram ići u Dolomite od 11.06.-21.06.
Kombinacija vožnje i laganog planinarenja.
Ne znam samo hoće li vrijeme biti ok, kad se obično otvaraju passovi?

Još je želja ići motorom na ljeto u HR, ali tu se treba još nekoliko stvari poklopiti..

zubakis

Citat: iviccaa  u Studeni 20, 2019, 18:02:34
Zima stiže, motori se ne voze..pravo vrijeme za pričati o novim vožnjama, druženjima, putovanjima.

Što imate u planu za slijedeću godinu?

Ja planiram ići u Dolomite od 11.06.-21.06.
Kombinacija vožnje i laganog planinarenja.
Ne znam samo hoće li vrijeme biti ok, kad se obično otvaraju passovi?

Još je želja ići motorom na ljeto u HR, ali tu se treba još nekoliko stvari poklopiti..
Taj datum ti zna bit skakljiv. Kraj 6. pocetak 7. ti je izglednije da ce svi passevi bit otvoreni iako je to teško garantirat. Moj savjet, rađe pomakni malo naprid.

Ćoso

Onda možeš i malo ranije (da li je uopće objavljen datum ?) pa prisustvovati "Internacionalnom V-Strom susretu"


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Rumunjska obavezno, poželjno i Bugarska s Crnim morem...
:moto2:

098 9232180

zander

Ili Turska, ili Korzika ili Portugal...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Špoki

Prije svega susret u Zagorju :beer: Plan je da se odvažim na neku ino turu, privlači me Rumunjska iako bi volio proći i malo Slovenije, Austrije, Italije ako se ukaže prilika. Isto tako ponoviti neko vikend putovanje do Jadrana, malo po Gorskom kotaru i tako, ima toga. Nije bitno gdje, bitno da je zdravlja i vremena :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Rumunjska je bila u planu za ovu godinu, ali smo birali krivi datum 15.8. kad je Velika Gospa i na TA i TF tada bude puno vjernika. Pa smo onda stjecajem okolnosti završili u Albaniji...
Znači, ostaje Rununjska, a drugo što god da se odveze, dobro se odvezlo :thumbup: :beer:

Bagy

Simo-tamo po BiH, pa cijela Jadranska magistrala u oba smjera, barem 2 dana po Alpama, a ostatak po Lijepoj našoj... Vužgi ga Blaž! :moto2:
mob: 095/573-6874

Ponti

U planu je Operacija Merkur  :)

Suki

Citat: Ponti  u Studeni 21, 2019, 10:32:28
U planu je Operacija Merkur  :)

...kad si na redu?!

Navodno su u Poliklinika Sunce manje liste čekanja :misli: :).
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Studeni 21, 2019, 10:35:17
...kad si na redu?!

Navodno su u Poliklinika Sunce manje liste čekanja :misli: :).

Tamo u travnju, odmah iza Uskrsa  :tongue:

iviccaa

Citat: zubakis  u Studeni 20, 2019, 18:08:54
Taj datum ti zna bit skakljiv. Kraj 6. pocetak 7. ti je izglednije da ce svi passevi bit otvoreni iako je to teško garantirat. Moj savjet, rađe pomakni malo naprid.
[emoji106]
Mislio sam povezati neke praznike, ali možda bolje pomaknuti.
Citat: Ćoso  u Studeni 20, 2019, 18:50:29
Onda možeš i malo ranije (da li je uopće objavljen datum ?) pa prisustvovati "Internacionalnom V-Strom susretu"


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Htio bih povezati to s nekim putovanjem, vidjet ćemo još...

Borko

U maju planiram zaprdit priko Italije. Cilj je upoznat Toskanu malo. Cestom bi napravia đir oko jadrana, a na povratku bi se ukrcali na trajekt, Ancona-Split. E sad, dilema mi je dio puta od Zadra do Trsta... Autoput, magistrala, ili Gračac-Gospić-Otočac-Senj? :misli: Autoputeve mrzim, ali mi je u glavi da advenčur počinje tek od Trsta, a i kao ušparao bi na vrimenu. Ili ne...  :misli: Magistralom sam par puta išao za Istru, prije autobana i pamtim to kao vrlo naporan dio mog života. Sad, možda je motorom ludilo? Šta kažu iskusnjare?

Black Betty

Ja ču ič negdje a di neznam ni sam,a i da znam neću vam reći jer ka babe ste ,sve bi željeli znat.... :vino: :belj:
Prepostavka je majka zajeba

ROGI

Portugal ,,krajem Maj mjeseca.