Planovi za 2023.god

Autor iviccaa, Studeni 20, 2019, 18:02:34

« natrag - naprijed »

zubakis

Ovisi koliko cu zaradit.
Ako bude para Faro-Portugal, ako ne bude para Talin-Estonija.
Za obe varijante ce mi trebat zdravlja. [emoji41][emoji123][emoji106][emoji481][emoji2134][emoji2937]

Osy

Citat: zubakis  u Prosinac 22, 2019, 11:16:16
Ovisi koliko cu zaradit.
Ako bude para Faro-Portugal, ako ne bude para Talin-Estonija.
Za obe varijante ce mi trebat zdravlja. [emoji41][emoji123][emoji106][emoji481][emoji2134][emoji2937]
S obzirom na cross fit, ne sekiraj se...u zdravom tijelu zdrav duh  :thumbup: :gimme5:

bansi

U planu Makedonija i Rumunjska te naravno neki đirevi po lijepoj našoj, a sve to ovisi koliko će se vremena naći uz druge aktivnosti. ;)

iviccaa

Koliko otprilike treba dana za Dolomite?
Stelvio, passovi oko Bozena i Cortine, Drei Zinnen?

Onako, pomalo bez zurbe?

Ćoso

Citat: iviccaa  u Srpanj 07, 2020, 17:40:31
Koliko otprilike treba dana za Dolomite?
Stelvio, passovi oko Bozena i Cortine, Drei Zinnen?

Onako, pomalo bez zurbe?
5-7


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

branimir

Plus dolazak i odlazak[emoji2]

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


iviccaa

A koliko hotela je pametno rezervirati?
Svaki dan u novi ili se negdje smjestiti na par dana?

branimir

Rezerviranje unaprijed sputava gušt neplaniranog. Jedini benefit koji ja vidim je da znaš troškove puno unaprijed i možda ćeš proći 20% jeftinije. A ako te sj*** vrijeme, a u alpama je to za očekivati, vozit ćeš se po kiši samo da dosegneš rezervaciju. Ujutro kad se probudiš vidiš vremensku prognozu koja je za slijedećih 10 sati realna, posložiš dnevni plan i oko 1 na kavi otvoriš Booking i rezerviraš u mjestu koje je realno dosegnuti bez da "odrađuješ" kilometre. Pa ako to neki dan bude samo 100 km čiste uživancije, super...
Neki drugi dan 300 i opet super...
I ogromna je razlika jesi li sam na motoru ili u dvoje. Negdje će kava jaaaako potrajati, a tebi se to ne uklapa u planirano... i eto razloga za raspravu... a možda ti se i posreći[emoji846][emoji854][emoji6] pa ti se onda pogotovo ne žuri...

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


iviccaa

Ide zena s menom, nema od takvih kava nista. [emoji16]
Kuzim to, ali mislio sam jeli bolje npr. uzeti 3 dana u Bozenu i 2 u Cortini pa onda raditi "izlete". Prednost je sto ne moram svaki dan nositi svu robu i bocne kofere - tlaka na passovima.

branimir

Po meni su predaleko od Gavia, Stelvia, lago di Resia, Söldena, Timmelsjoch i Giova, a taj paket je šteta propustiti

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: iviccaa  u Srpanj 07, 2020, 17:40:31
Koliko otprilike treba dana za Dolomite?
Stelvio, passovi oko Bozena i Cortine, Drei Zinnen?

Onako, pomalo bez zurbe?
Mislim da bi ti bilo taman nekih 4 tjedna. Ne šalim se!
:vino:

branimir

I još ne bi sve vidio[emoji2956][emoji2956][emoji2956]

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


Black Betty

Mi svake godine idemo u Austriju, smještaj nam bude u okolici Faak am see-a,obično idemo od Petka do Nedjelje,Subota je dan za osvajanje vrhova,cijeli dan se vozamo po planinama i navečer na arli skup ,prošli veći dio svih vrhova tako da je vikend sasvim dovoljan....
Prepostavka je majka zajeba

iviccaa

[emoji106]
Godisnji zapisan 10.08.-17.08. pa cemo vidjeti. Javim se s jos pitanja. [emoji6]

branimir

Odakle krećeš?

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk