V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

bajki

Evo neka bude, otvorena tema i za susrete!

Ponti

Baš me zanima kako će ovo ići s obzirom na Ib-ov forum. 

agolac

Pa vjerujem da su na susret svi dobrodošli, bez obzira na forume
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Ja sam već rekao zorrou da bi Brestovac trebao biti službeni skup ovog foruma  :)

tibertov

Citat: Ponti  u Kolovoz 04, 2017, 10:45:52
Baš me zanima kako će ovo ići s obzirom na Ib-ov forum.

Onda će po tome ići 4 čovjeka iz hr s tim da jedan dolazi s avionom, a drugi možda isto :smijeh:

Ponti

Citat: agolac  u Kolovoz 04, 2017, 10:47:06
Pa vjerujem da su na susret svi dobrodošli, bez obzira na forume

Je, ali kada se tamo prijavi 6 ljudi, a ovdje 126, onda će biti kao problemi vidjeti ćeš.

bajki

Nevidim di je problem, s obzirom da je Vujče ovdje na forumu. A to što nekoga ovdje nema nije naš problem!

Suki

...da :thumbup:. Nije naš problem što nas ovdje ima, nego njihov problem što ih ovdje nema ;).
:moto2:

098 9232180

tibertov

Suki ti si trebao bit tekstopisac  :)

Ponti

A i ja trabunjam bzvz, s onim datumom Bugarska me nema šanse vidjeti. :huh:

glažar

Pa evo ja idem  :Pi boli me uvo za sve  :tongue: več sada smo se gledala preko sale  :thumbdown:

Igor Mihajlik

ma idemo svi...to je naše okupljanje, nitko nam ne može zabranit da se družimo  :beer:
Lado je moj idol

Suki

Citat: Igor Mihajlik  u Kolovoz 04, 2017, 11:13:58
ma idemo svi...to je naše okupljanje, nitko nam ne može zabranit da se družimo  :beer:
..točno :thumbup: i mišljenja sam da to nitko neće niti dovoditi u pitanje :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Igor Mihajlik  u Kolovoz 04, 2017, 11:13:58
ma idemo svi...to je naše okupljanje, nitko nam ne može zabranit da se družimo  :beer:
Apsolutno  :thumbup:
..čist da se zna..kad se razjebo onaj 1. forum..na njemu sam ostao do zadnjeg dana..sa Hogom..Čox-om..PG-om..Payser..Sarinjo...(ekipa koja nije htjela na IB-ov..a ja sam bio tad na oba aktivan..nikad mi niko nije ništa spomenuo ni prigovorio
A ut o vrijeme kad su se razjebali..bio je susret u Slavonij (Karanac) ..sjećate se.. najave su bile na oba foruma..i došli su ljudi s oba..tak da ..nema nikakvih problema garant  :thumbup:

Trebalo bi u ovu temu eventualno prebacit koji Vujčetov post..gdje..kak..šta  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Gdje, kak, šta još nije ni definirano!