Ideja za Covid Đir 2020

Autor HAL, Svibanj 15, 2020, 08:23:43

« natrag - naprijed »

HAL

Pozdrav ekipa,

Pošto opet moram na taj put.-- A "Korona" mi je uzela godišnji i zatvorila granice malo sam razmišljao  :misli: :misli: :misli: i smislio neku mini avanturu za ovaj produženi vikend. Ideja je krenuti iz Jaske u nedjelju pa preko Tounja i Mazina kroz Knin i kampirati na  Baćinskim jezerima. Drugi dan bi obišao Mljet i Korčulu ako uspijem uskladiti trajekte te malo zujati po Pelješcu i treći dan povratak doma. Našao sam par lokacija koje bi išao vidjeti a to su Odisejeva špilja na Mljetu i nacionalni park te ako stignem odvoziti Korčulu od početka do kraja.

Ako netko ima kakav savjet u vezi ove rute bio bi mu zahvalan a i možemo popiti neko piće uz put.-

Ćoso

Zašto si baš odabrao kombinaciju Mljet/Korčula (mislim da nemaš direktni trajekt)?

Odi na Brač i produži trajanje svog putovanja


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Dinko


gogs


Suki

Citat: HAL  u Svibanj 15, 2020, 08:23:43
.....Našao sam par lokacija koje bi išao vidjeti a to su Odisejeva špilja na Mljetu i nacionalni park te ako stignem odvoziti Korčulu od početka do kraja.


...ako išta stigneš onda je to odvozit Korčulu od početka do kraja :ooda:. Dvaput :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Hal, tu sam. Imaš spavanje kod mene :)

Martin

ne bi ja ni na Korčulu....jebi ti to, nije korona, al' je Ponti  :smijeh: :smijeh:

Ponti  :-*
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Ponti

Citat: Martin  u Svibanj 15, 2020, 10:31:00
ne bi ja ni na Korčulu....jebi ti to, nije korona, al' je Ponti  :smijeh: :smijeh:

Ponti  :-*

Ajde pusti čovjeka da malo doživi Havaje u ova teška vremena  :)

HAL

Brač mi je daleko za plivanje... ali se nikad ne zna kako će završiti put