Splitski dogovori za đireve

Autor MaRi0_St, Kolovoz 31, 2020, 19:59:52

« natrag - naprijed »

MaRi0_St

Da probamo ovako? Malo mi se čini nepregledno ovoliko podforuma i tema za svaki đir (izleti, putovanja, lijepe ceste, druženja, vožnja...) pa se ne može pohvatat ni za glavu ni za rep di je ko i di ide ni odakle...

S obziron da nas ima sve više i više iz Splita i okolice, neka nas :) šta kažete da ova tema stoji pa ako neko ima vrimena i plan za neki jednodnevni đir/kavu vikendom da napiše di i kad pa se ostali mogu dogovorit, organizirat... ide kraj lita, idealno vrime za iskoristit vikend/par sati...

evo na primjer ovu subotu mi žena radi ujutro pa mi je dala dopuštenje da se iden provozat  :gimme5:
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Borko

Al sad bez zajebancije, taman sam mislia otvorit ovu temu, pošto nas se nakotilo iz Splita. :smijeh: Može, ja sam za. :blato:

zubakis

Lajkam temu iako san iz Kaštili [emoji1787]

munja

Mogu li i ja?

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk


beli

Citat: munja  u Kolovoz 31, 2020, 20:30:11
Mogu li i ja?

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
... pa neće ti oni reći da ne, ali vidiš da je to njihovo za područje oko Splita. Ak oni dogovore za đir informiraće se drito na toj temi. Pa nećeš sad i ti to pratiti i onda se otići vozit sa njima npr. do Konavala i nazad !? Ti slobodno prati temu, ali bolje da otvoriš istu temu ali za svoje područje, kužiš !?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

munja

Citat: beli  u Kolovoz 31, 2020, 20:40:46
... pa neće ti oni reći da ne, ali vidiš da je to njihovo za područje oko Splita. Ak oni dogovore za đir informiraće se drito na toj temi. Pa nećeš sad i ti to pratiti i onda se otići vozit sa njima npr. do Konavala i nazad !? Ti slobodno prati temu, ali bolje da otvoriš istu temu ali za svoje područje, kužiš !?
Jbte Beli pa kad sam ja nešto ozbiljno pitao?

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk


Suki

 :smijeh:
Beli, sjedi pet iz odgojno obrazovne i logički podkrijepljene metodičke pedagogije :) ;).

...al đabe Munji pričat...ne kuži jbg... :butt:
:moto2:

098 9232180

beli

... ma nije, kuži Munja, al dečkima je bez veze reći da ne može, a i pitanje da će se Munja odlučiti dolje za te đireve. Možda mu to sada djeluje primamljivo, ali zapravo ništa od toga, tako to obično biva ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

munja

Citat: Suki  u Kolovoz 31, 2020, 20:44:22
:smijeh:
Beli, sjedi pet iz odgojno obrazovne i logički podkrijepljene metodičke pedagogije :) ;).

...al đabe Munji pričat...ne kuži jbg... :butt:
Samo da ti kažem da sam svako jutro u Đakovu , pitat ću mog Dragu gdje živiš i budit ću te.

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk


beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Borko

Dakle, subota stoji. Ne dajte se isprovocirat, to su mangupi par excellence!  :smijeh: Kome je do đira i zajebancije, dobrodošel je!  ;)

Suki

Citat: munja  u Kolovoz 31, 2020, 20:48:24
Samo da ti kažem da sam svako jutro u Đakovu , pitat ću mog Dragu gdje živiš i budit ću te.

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
:smijeh: :gimme5: :tongue:
:moto2:

098 9232180

Dadi

Ja vidim potencijal u ovoj otvorenoj temi  :beer:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Borko


munja

Citat: Borko  u Rujan 01, 2020, 07:15:56
Potencijal za offanje?  :smijeh:
Ja bi offao al mi Beli ne da

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk