Nordkapp

Autor beli, Listopad 05, 2020, 20:47:38

« natrag - naprijed »

beli

 :thumbup:
(kad ti bude dosadno samo pleti po temi, sve info su dobrodošle i dobroošle ... )
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

...tamo su kuće od čokolade, prozori su od marmelade, tamo radi svako što hoće, tamo raste svako voće...

Paf

Pa nemores bit gladan nikako,pojedes nekom kucu,za dorucak namazes prozor od mermelade...a imali pica kakvog,il samo voda najbolja...ima li benzina tamo,il se liva votka...  :misli:

zander

Gorivo je 2E litar, kokakola 0,5 l oko 1,5E a flasu vratis dobijes nesto sitno nazad, 1,5l kokakola je jeftinije od ove od 0,5 l....a alkohol je skup ko otrov ....cigarete isto....pivo isto....ili bolje reci pivo u radnji je isto koliko kod nas u najskuljem kaficu....hrana i nije strasno, restorane nije moguce platiti po nasim pojmovima...50E po glavi recimo da je cifra za prosecan obrok sa mesom....picerije nisam posecivao...

Glavna fora su pumpe gde imaju kobasice pecene od raznih vrsta mesa i to je super ukusno...Shell ima najbolju ponudu sa kolom pa neka cifra popusta...ma ludilo od zemljei po prirodi i po ljudima koji su fini i dobri , po cenama kojih se zgrazavaju i Norvezani....itd itd
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

  .... čitam ove 'tvoje' s BJB-a ... evo, samo iz njihovog izleta, da se već izvući dosta toga  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Grba

Čuj Beli imaš lou bađet verziju. Preko zime nabaci koju kilu pa kad okopni navali na St. Petersburg. Drž se sjevera i teraj do Murmanska. Na semaforu levo i eto te na Nordkapu. Benzin pol eura, boršć isto. Vrnul se buš mršaviji i depresivniji ali 2\3 love budeš manje potrošil  ;)
098 737 604

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Mrki

Treba, i to ona prava, ne ona elektronska kao za Tursku.

Paf

Mislim ja kad prolipša vrime,Djiradu koi dan po Germany,pa stignem do Nizozemske,tu malo odmoriti,sjesti u neki kafic,posteno se napusit,po zakonu...pa nekud doli nizbrdo pomalo nazad...  :)

Grba

Odma sam ja reko da si ti najpametniji na forumu  :kuri:
098 737 604

beli

Citat: Grba  u Listopad 12, 2020, 10:32:07
Čuj Beli imaš lou bađet verziju. Preko zime nabaci koju kilu pa kad okopni navali na St. Petersburg. Drž se sjevera i teraj do Murmanska. Na semaforu levo i eto te na Nordkapu. Benzin pol eura, boršć isto. Vrnul se buš mršaviji i depresivniji ali 2\3 love budeš manje potrošil  ;)
:) ... kužim ja tebe ... ona dva Rusa šta si spizdio ja bi ih vjerojatno u tom trenu (ničim) izazvan slučajno nečim ubio jel nemam te vještine,  pa pretpostavljam da  se ne bi ni vratio doma jel bi me netko nakljuko Novičokom u konačnici jel granica je predaleko ...  pa ajd ti to sad nekom objasni  ...  :)
... ne treba od Nordkapa stvarati "famu" ... može i pod temu jednodnevni đirevi, samo treba pomnožiti sa 20  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zare

Ma može to i u 7 dana  :)

beli

  ... ma može, al treba se i vratiti  :misli: šta sad, pa nemrem sad mijenjati naslov teme ...
(svrbi guza a ....  :) )
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

jures

Bio Erik sa ženom par mjeseci nazaz, sada je baš sa mnom na furi. vrijeme i peneze, a onda ide i nezaboravno. Išla sta vlakom Beč - Hamburg i dalje (dva motora)
Bio lud, i prodao Stroma

Paf

Citat: Grba  u Listopad 12, 2020, 16:55:45
Odma sam ja reko da si ti najpametniji na forumu  :kuri:

   Onda Grba spremaj se,tamo na Lito kaa bude... :)