Kaciga za mene malenoga

Autor fatboy, Studeni 28, 2020, 18:16:09

« natrag - naprijed »

fatboy

I tako, izađem ja danas iz izolacije, zove frend (Branimir) da obavezno dodem do grada na kratko. Dodem, ovaj me stroa u auto i lagano do Šepića...ajde mislim si, isprobat ću kacige opet, pa ću se zbrojit i oduzet, riješit financije i kupit kacigu tijekom zime...i tako dovezu oni viličarom jednu bačvu, ja probavam, pa  mi  nesto ne pase, pa covjek tamo ljubazno rjesava i pomaze, objasnjava sta i kako, pa se slozimo kako je Schubert C3 Pro dobar izbor...dok ja u svojoj tintari smisljam sta i kako, veli covjek dat cu vam ponudu...otvaram ja ponudu (kad ju je prije spremio u kovertu?!? ) i imam sto vidjeti...



U isto vrijeme uđe tročlano izaslanstvo (svaka slicnost s tri kralja je slucajna i nenamjerna) Ćoso, Jalni i Tyson...
Dakle svekoliko moje pučanstvo, dobrom voljom svih tih ljudi, brzom akcijom i logistikom, mene je zapravo dočekal navedena kaciga kao poklon!?!?! Da sam iznenađen, zatečen i sve ostalo, malo je reći...inače sam lajav i pun teksta, ali danas sam ostao bez teksta...još jednom hvala svima na dobroj volji i trudu...nevjerojatna skupina ste...💪💪💪💪
Vidimo se kad zagrije...ja sam onaj spori sa novom kacigom... :)



A da bih se mogao javit i ne pravit se nedostupan, gospoda su odlučila da je red da kaciga ima i komunikaciju...nenadjebivo  :thumbup:



H V A L A !!!

Ponti


VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Osy


branimir

Ništa ovo ne bi bilo moguće da ti to nisi zaslužio u srcima svih nas.
Uranjeni, sretan, od svih nas

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: fatboy  u Studeni 28, 2020, 18:16:09
I tako, izađem ja danas iz izolacije, zove frend (Branimir) da obavezno dodem do grada na kratko. Dodem, ovaj me stroa u auto i lagano do Šepića...ajde mislim si, isprobat ću kacige opet, pa ću se zbrojit i oduzet, riješit financije i kupit kacigu tijekom zime...i tako dovezu oni viličarom jednu bačvu, ja probavam, pa  mi  nesto ne pase, pa covjek tamo ljubazno rjesava i pomaze, objasnjava sta i kako, pa se slozimo kako je Schubert C3 Pro dobar izbor...dok ja u svojoj tintari smisljam sta i kako, veli covjek dat cu vam ponudu...otvaram ja ponudu (kad ju je prije spremio u kovertu?!? ) i imam sto vidjeti...



U isto vrijeme uđe tročlano izaslanstvo (svaka slicnost s tri kralja je slucajna i nenamjerna) Ćoso, Jalni i Tyson...
Dakle svekoliko moje pučanstvo, dobrom voljom svih tih ljudi, brzom akcijom i logistikom, mene je zapravo dočekal navedena kaciga kao poklon!?!?! Da sam iznenađen, zatečen i sve ostalo, malo je reći...inače sam lajav i pun teksta, ali danas sam ostao bez teksta...još jednom hvala svima na dobroj volji i trudu...nevjerojatna skupina ste...[emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]
Vidimo se kad zagrije...ja sam onaj spori sa novom kacigom... :)



A da bih se mogao javit i ne pravit se nedostupan, gospoda su odlučila da je red da kaciga ima i komunikaciju...nenadjebivo  :thumbup:



H V A L A !!!
https://youtu.be/I5LI7jOk0Xs

Ponti


Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

tibertov

Fat nemoj samo da ti glava naraste do proljeća [emoji28]

gogs


gianni


Bagy

mob: 095/573-6874

Grba

098 737 604

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Stjepko