Alpinitis

Autor Ćoso, Prosinac 14, 2020, 15:12:09

« natrag - naprijed »

zare

Ograničenje buke nije problem za bar 90% motora s ovog foruma

Ćoso

Citat: zare  u Prosinac 15, 2020, 22:57:26
Ograničenje buke nije problem za bar 90% motora s ovog foruma
Imaju dvojica s mlinčekom, međutim i oni se znaju skulirati (stalno spominju neke krede...nije mi bilo jasno, međutim skužio sam zašto krede...
"Školska kreda
Bradavica se uspješno i jednostavno uklanja bijelom školskom kredom. Kredom se trlja po bradavici dva do tri puta dnevno ili se nastruže prah s komada krede, pomiješa s vodom i tim namažu bradavice. Za kratko vrijeme bradavica nestaje."

damjandugi

Citat: Ćoso  u Prosinac 15, 2020, 19:06:36
Malo su postrožili cijelu priču za motore (npr, s kamperom možeš voziti 90, a s motorom 60), pa se treba pripremiti. Voziti ćemo u skladu s ograničenjima, nema druge.

Kod mene neče biti to problema. Toliko ide jedva po ravnom a za krivine se ne bojim.
A mogu vam biti suport team,ako nekome zatreba u slučaju kvara ili ako su vam bočni kuferi viška.

zare

Sad me Damjan podsjetio
Mislim da je prije par god. bila priča da se ne smije biti širi od određene mjere, a mnogi su bili širi, pa nisam čuo da je netko najeb... zato

Ćoso

Citat: zare  u Prosinac 16, 2020, 07:39:27
Sad me Damjan podsjetio
Mislim da je prije par god. bila priča da se ne smije biti širi od određene mjere, a mnogi su bili širi, pa nisam čuo da je netko najeb... zato
Isto je bilo za širinu motora s koferima

Suki

Ja sam s koferima unutar metra širine :ooda: ;).
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Ćoso  u Prosinac 15, 2020, 23:01:40
Imaju dvojica s mlinčekom, međutim i oni se znaju skulirati (stalno spominju neke krede...nije mi bilo jasno, međutim skužio sam zašto krede...
"Školska kreda
Bradavica se uspješno i jednostavno uklanja bijelom školskom kredom. Kredom se trlja po bradavici dva do tri puta dnevno ili se nastruže prah s komada krede, pomiješa s vodom i tim namažu bradavice. Za kratko vrijeme bradavica nestaje."
..toliko o protivljenju offanja  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zorro  u Prosinac 16, 2020, 08:09:55
..toliko o protivljenju offanja  :tongue:

Neka si mu rekao!  :thumbup:

damjandugi

Citat: zare  u Prosinac 16, 2020, 07:39:27
Sad me Damjan podsjetio
Mislim da je prije par god. bila priča da se ne smije biti širi od određene mjere, a mnogi su bili širi, pa nisam čuo da je netko najeb... zato

Kod mene na GS-u je bila širina 126 cm sa največim kockastim  kuferima od Givi-ja. S tim,da je zbog auspuha jedan kufer još više štrljijo sa strane.

branimir

Neformalni odgovor službene osobe je da se to primjenjuje samo na vozila s koferima sam svoj majstor. Ne sjeća se da su ikada ispovijedali nekog s "brendiranim" koferima koji imaju atest.
Ne nužno upisanima u prometnu...
Ja sam širi pa sam pitao na cesti policijota[emoji4]

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk