Opet moram na taj put............ Skoplje...2021

Autor HAL, Svibanj 12, 2021, 09:11:31

« natrag - naprijed »

HAL

Opet moram na taj put............ Skoplje...2021.g.  :moto2:

Ideja je 27.05 krenuti na put 1.dan bi bio na Peruči 2.dan bi bio na Prevlaci 3.dan Ohrid 4. dan Skoplje 5.dan Budva ili Virpazar 6.dan Peruča i Jaska.

Ako netko ima kakvih prijedloga ili savjeta, bio bih mu zahvalan,.

Paf

 neznam,al sto se nebi spustio na more,pa lipo obalom isao na Dubrovnik,pa Crna Gora,priko Albanije,pa na Ohrid,pa te eto priko Bitole u Skoplje...ja sam nesto tako gleda...  :misli:

vego

Prvo hopni, pa reci skoč...

HAL


Ponti

U Skopju u starom gradu (čaršija?), tamo preko onog potoka ima jedna slastičarna s original turskim baklavama, one male rolice s pistacijem .... ne preskočiti  :vino:

Suki

Citat: Ponti  u Svibanj 12, 2021, 10:21:31
U Skopju u starom gradu (čaršija?), tamo preko onog potoka ima jedna slastičarna s original turskim baklavama, one male rolice s pistacijem .... ne preskočiti  :vino:
...a i ti djeliš savjete o slastičarnama umjesto, ko pravi čo'ek, o muzejima :smijeh: :-*
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: HAL  u Svibanj 12, 2021, 09:40:25
Tako sam i planirao...........
Pa odite zajedno. I naravno šaljite slike [emoji6]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

HAL


Ponti

Citat: HAL  u Svibanj 12, 2021, 12:34:03
Baklave su dobar prijedlog !

Naravno, ovi tu znaju samo za mijesano meso, pivo i masažu sa sretnim završetkom :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 12, 2021, 12:36:26

Naravno, ovi tu znaju samo za mijesano meso, pivo i masažu sa sretnim završetkom :buahaha:
Imas li kakav prijedlog za burek sa sirom [emoji849]

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Svibanj 12, 2021, 13:48:45
Imas li kakav prijedlog za burek sa sirom [emoji849]

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Naravno, Dan-noć   :buahaha:

Paf

 Ja sam cuo da u Skoplju prave Cevape bolje od Bosanskih...to bi mora provjeriti ...samo da saznam ime Chevabdzinice...  :misli:

Paf

       evo ga...sazna sam... Chevabdzinica -DESTAN- ,u Skoplju...ako se ko nadje kad tamo,obavezno probati te Chevape...  :-\

HAL