Mjesta koja ljudi ne doživljavaju....

Autor Josip-Sepp, Kolovoz 28, 2021, 17:33:55

« natrag - naprijed »

Josip-Sepp

Citat: Saxi  u Kolovoz 29, 2021, 00:28:15
Sve mi se sviđa, I slike i predeli I tvoje impresije, super ste izlet napravili, šteta što te za klopu zajebase, ali uvek se može doći na popravni i jesti na drugom mestu dok se ponovo istražuje [emoji3059]

ma ja pretjerujem kao i inače  :smijeh:

evo što je zaista

dakle, vozimo se žena i ja i ulazimo u rovinj i ja s desne strane vidim ovo



i ja nakon toga cijeli dan nisam ništa razmišljao nego kako se dobro nažderati odojka. Obilazili mi okolo po Rovinju, vidjeli sve što jedan savjestan turist mora vidjeti, kupili original rovinjski suvenir....al džabe, ja ko u snu....boli me kita za sve ja samo razmišljam kako ću se nažderati

i jedva dočekao da dođemo na klopu i evo što dobijem



Odojak fantastičan, korica hrskava, na mjeru masno, ni jednu kost nisam dobio, a veličina porcije tolika da sam je jedva pojeo (za usporedbu, trenutno 191/106kg), krumpir ispod peke pomješan s malo kapule i mrkve, fantastično začinjenko
Ta porcija je koštala 120 kuna
Drugi najbolji odojak koji sam jeo u životu.

E tak sam se napalio na teletinu u hotel/restoranu Mirjana Rastoke....ocjene su bile dobre

Uzeo teletinu sa pekarskim krumpirom i dobio ovo



već na prvi pogled se vidi da je količina puno manja nego ona odojačka  :huh: i odma' znam da će mi biti malo
meso je bilo dobro pečeno i začinjeno no problem je bila količina. Krumpir je bio pekarski, tako kažu, no ja mislim da nije.
Krumpir je bio jako loš, kao da je prije skuhan pa ga netko prevrnuo na masti s kuhanom mrkvom i prezačinio mljevenom paprikom. U ustima je ostao gadan aftertaste. A onaj umak uz meso je bio skroz bezvezan, samo je kvario dobru teletinu.
I još sam im zamjerio...........koji ku**c stavljaju kukuruz u mješanu salatu ??

Dakle, sve ovo sam ja strpao u jednu rečenicu........"bio sam tamo tri puta, prvi,zadnji i nikad više"  :)


Osy

Citat: Martin  u Kolovoz 29, 2021, 09:10:43
Bravo Joža  :thumbup: :thumbup:

samo ti piši kako ti odgovara, to je sve zajebancija....a Zorro, stari žugeljaš, uvijek će naći nešto što nije njemu po volji (i on malo, malo obijavi neki spomenik "svojima" s petokraku)  :smijeh: :smijeh:

:beer: :beer:
:) :smijeh:

zorro

Citat: Martin  u Kolovoz 29, 2021, 09:10:43
Bravo Joža  [emoji106] [emoji106]

samo ti piši kako ti odgovara, to je sve zajebancija....a Zorro, stari žugeljaš, uvijek će naći nešto što nije njemu po volji (i on malo, malo obijavi neki spomenik "svojima" s petokraku)  :smijeh: :smijeh:

[emoji481] [emoji481]
Da nisu ti koji nisu "moji" ..ostavili spomenike ..Kozara, Petrova gora itd..  i kojekakve druge zanimljivosti tipa Željava i slično..kurac bi ti moj imao šta obić i vidjet [emoji14]

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Citat: Josip-Sepp  u Kolovoz 29, 2021, 10:45:35
ma ja pretjerujem kao i inače  :smijeh:

evo što je zaista

dakle, vozimo se žena i ja i ulazimo u rovinj i ja s desne strane vidim ovo



i ja nakon toga cijeli dan nisam ništa razmišljao nego kako se dobro nažderati odojka. Obilazili mi okolo po Rovinju, vidjeli sve što jedan savjestan turist mora vidjeti, kupili original rovinjski suvenir....al džabe, ja ko u snu....boli me kita za sve ja samo razmišljam kako ću se nažderati

i jedva dočekao da dođemo na klopu i evo što dobijem



Odojak fantastičan, korica hrskava, na mjeru masno, ni jednu kost nisam dobio, a veličina porcije tolika da sam je jedva pojeo (za usporedbu, trenutno 191/106kg), krumpir ispod peke pomješan s malo kapule i mrkve, fantastično začinjenko
Ta porcija je koštala 120 kuna
Drugi najbolji odojak koji sam jeo u životu.

E tak sam se napalio na teletinu u hotel/restoranu Mirjana Rastoke....ocjene su bile dobre

Uzeo teletinu sa pekarskim krumpirom i dobio ovo



već na prvi pogled se vidi da je količina puno manja nego ona odojačka  :huh: i odma' znam da će mi biti malo
meso je bilo dobro pečeno i začinjeno no problem je bila količina. Krumpir je bio pekarski, tako kažu, no ja mislim da nije.
Krumpir je bio jako loš, kao da je prije skuhan pa ga netko prevrnuo na masti s kuhanom mrkvom i prezačinio mljevenom paprikom. U ustima je ostao gadan aftertaste. A onaj umak uz meso je bio skroz bezvezan, samo je kvario dobru teletinu.
I još sam im zamjerio...........koji ku**c stavljaju kukuruz u mješanu salatu ??

Dakle, sve ovo sam ja strpao u jednu rečenicu........"bio sam tamo tri puta, prvi,zadnji i nikad više"  :)
Iskustvo više, svakako lako ispravljivo, užitak je opšti bio ipak veći od razočarenja [emoji869]

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!