Info za Gruziju.....

Autor Tintom, Siječanj 03, 2022, 11:14:05

« natrag - naprijed »

Tintom

Citat: Osy  u Siječanj 04, 2022, 11:56:07
Sad malo offam, ali da li si ti imao kakve opozive na svom motoru, tipa žbice i prednje vile, a da su odrađeni?

Za sad ništa.....

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

neću više dosađivati, evo još malo "ambijetalnih fotki" na temu, čisto da moral ostane na visini i da želja ne mine .... sretan put !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Tintom

Morat ću pomno birat puteve :ooda:
Nigdar ni bilo da nekak nebu. :moto2:

Danijel 23

Provjeri si aku. Ako je onaj kratki potumplan sa pvcom obavezno si ga zamjeni sa normalnim.

Danijel 23

Citat: Tintom  u Siječanj 04, 2022, 12:47:13
Za sad ništa.....
Jel ti propada zadnja brenza, kolko imaš km?

Tintom

Citat: Danijel 23  u Siječanj 04, 2022, 20:28:06
Jel ti propada zadnja brenza, kolko imaš km?

Nisam skužio nikakvo propadanje zadnje kočnice,al sam čitao da se
dosta ljudi žalilo na to......24 000km ima motor.

Tintom

Vezano uz temu gledam koje gume prije puta da kupim.
Kako je u pitanju Gruzija,a i asfalt po Turskoj nije nešto gladak razmišljam o Dunlop trailmax mission.
Bit će i skretanja na makadam,da ne govorim da bumo imali jedno 550kg sa motorinom.

Minusi su:male vibracije u zavoju radi ripni,buka na auto cesti.
Plus je trajanje i jaka karkasa gume.Ujedno je i najteža guma što govori o njenoj robusnosti....

Jel ima tko iskustava sa tom gumom!?
Ili kupiti prije puta neku drugu.....

vedran

Tri tjedna ti je više nego dovoljno za to putovanje, u Gruziji ima više krava nego ljudi, cesta Gruzija Armenija na koji god granični prijelaz iša užasna, rupa na rupi. Pasi često znaju izletit... Meni je Tbilisi osta u lipom sjećanju, Mestia također, općenito Kavkaz je lip za vozit, priroda prekrasna. S druge strane Armenija totalna suprotnost Gruziji, al lipa na svoj način.... Mi smo isli Gruzija, Armenija, Gruzija, Azerbejdzan, Rusija- Grozni- Rostov na donu- Moskva- St. Petersburga i nazad doma, 25 dana cca 12tkm,  tako da je 3 tjedna lipo laganini.

Tintom

Citat: vedran  u Veljača 11, 2022, 19:51:45
Tri tjedna ti je više nego dovoljno za to putovanje, u Gruziji ima više krava nego ljudi, cesta Gruzija Armenija na koji god granični prijelaz iša užasna, rupa na rupi. Pasi često znaju izletit... Meni je Tbilisi osta u lipom sjećanju, Mestia također, općenito Kavkaz je lip za vozit, priroda prekrasna. S druge strane Armenija totalna suprotnost Gruziji, al lipa na svoj način.... Mi smo isli Gruzija, Armenija, Gruzija, Azerbejdzan, Rusija- Grozni- Rostov na donu- Moskva- St. Petersburga i nazad doma, 25 dana cca 12tkm,  tako da je 3 tjedna lipo laganini.

Super putovanje  :thumbup: