Zagorski susret 2022 - objava

Autor fatboy, Ožujak 03, 2022, 22:47:09

« natrag - naprijed »

Osy

Jbga, šta reć, da mi je žao, je, ali tko je ikad nešto organizirao zna da je otkazivanje neminovno. Vjerojatno toga više kao takvog neće biti, nego će se mala druženja svoditi na već poznate lokacije

munja

Citat: fatboy  u Travanj 04, 2022, 22:32:51
Dobro večer narode,

S obzirom na mali broj prijavljenih, najavljeni susret se otkazuje. Nitko nije zbog toga vesel, ali jebi ga, matematika je takva. Da smo dosli na brojku 100 ili vise, ima smisla i moze se stati iza svega napisanoga i objavljenog. Ovako, ne može.
Jesu li se promijenila vremena, gledanja ili sta već, može se samo nagađati...[emoji2369]
Vidimo se nekad negdje, bit će valjda prilike.

Ostajte dobro!

[emoji481]
Ne mora biti "mega",napravite mali susret.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


Babo

Zorro cekam tvoj poziv onda[emoji482]
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Suki

Citat: Babo  u Travanj 05, 2022, 09:18:33
Zorro cekam tvoj poziv onda[emoji482]
...za u šumu...na ispunjenje :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Babo

Ma to je tyson potrosia sve nase akontacije na skijanju, i sad ko fol otkazuje se susret
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

zorro

Prebacite zajebanciju u dobro jutro ili gdje god..jerbo ovdje ima uvredljivih  :bzvz: vidite da sam i ja izbrisao svoj post
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Babo

Ko se ljuti uvalin mu kruti[emoji1787]
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

pikas

Citat: zorro  u Travanj 05, 2022, 09:36:54
Prebacite zajebanciju u dobro jutro ili gdje god..jerbo ovdje ima uvredljivih  :bzvz: vidite da sam i ja izbrisao svoj post
Svojom voljom[emoji2369]

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: pikas  u Travanj 05, 2022, 09:44:28
Svojom voljom[emoji2369]

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
Svojkom voljom DA..jer si se ti napizdio bez ikakvog razloga  :thumbdown: ..no ne želim dalje, a mogao bi puno napisati oko načina pokušaja organiziranja ovog susreta..sve sam sam ti POKUŠAO objasniti prek telefona međutim ti imaš nekakvu svoju teoriju zavjere ili što već..i nemam volje objašnjavati se više
Svoj post sam spremio (kopirao) pa koga zanima mogu svakom poslati na PP  :thumbup:
, iako bih radije ovdje javno.. da baš vidim na koji način su drugi shvatili taj moj post..al kak već rekoh..ne želim produbljivati dalje
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Babo

Di ima volje ima i nacina, moze se uvik nas 20ak nac negdi jedan dan, rucak vecera sta se kaze, gustanje zajebancija, sa subote na nedilju ako treba nebitno, al ko oce nesto taj ce i nac nacin za to ostvarit.
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

pikas

Citat: zorro  u Travanj 05, 2022, 12:58:49
Svojkom voljom DA..jer si se ti napizdio bez ikakvog razloga  [emoji107] ..no ne želim dalje, a mogao bi puno napisati oko načina pokušaja organiziranja ovog susreta..sve sam sam ti POKUŠAO objasniti prek telefona međutim ti imaš nekakvu svoju teoriju zavjere ili što već..i nemam volje objašnjavati se više
Svoj post sam spremio (kopirao) pa koga zanima mogu svakom poslati na PP  [emoji106]
, iako bih radije ovdje javno.. da baš vidim na koji način su drugi shvatili taj moj post..al kak već rekoh..ne želim produbljivati dalje
[emoji481]
Gle možemo si bit dobri ili nemoramo ali mislim da se predugo znamo da se radi ovakvih stvari prepucavamo pogotovo ne ovde i zamaramo ljude sa glupostima koje nemaju veze sa temom...čujemo se

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Black Betty

Heh,vrlo zanimljiva tema za prodiskutirati....

Lako sa strane govoriti da je lako to sve odraditi,al postoji i ona druga strana koja je nažalost povezana sa financijama...

Bilo koja organizacija vuče za sobom i neke garancije,a u slučaju otkazivanja,malenog broja ljudi,te x razloga ,ti određeni troškovi se moraju nadomirit(tj platit).
Kad sam ja organizirao susret morao sam dat neku garanciju da če se to i održati,(10 000 kn sam ja uplatio kao garanciju,vratili mi nakon susreta).

Moglo se i odraditi da se kaže mjesto,vrijeme,cijenik itd,itd pa ko voli nek izvoli...
Uvijek ima načina al teško u ovim nesigurnim vremenima bilo šta garantirati....

Al kako se kaže,ako ima volje ima i načina,samo fino i pametno postaviti stvari....
Prepostavka je majka zajeba

vego

Citat: munja  u Travanj 05, 2022, 08:17:05
Ne mora biti "mega",napravite mali susret.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk

lajkam  :thumbup:
Prvo hopni, pa reci skoč...

glažar

Šteta  :thumbdown: ali što je tu je ,mislim da je OSBIKER napisao da ču ja povuč SLO ekipu ,ali i kod nas su se stvari promenile  ;) GLAŽAR dolazi sam ili sa odabranom ekipom ,tak kak vidite sam se sam prijavio  :ooda:,OFI  i ja smo javili svima osobno ili na viber da je susret i datum prijave,nije pa nama više volja i snaga da svakog posebno zoveva daj jel idemo na susret .

Tako kako sam kazao FATEBOYU i neki tu imamo slična mišljenja dobijemo sa na kavi popričamo ,to društvo i prijatelstvo ne može izbrisat niko :thumbup:

Osy