BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Cypher


Ćoso

Citat: Cypher  u Studeni 09, 2023, 12:15:51Za ljubitelje BMW-a...Motorrad 24/2023: BMW besplatno mijenja kardan na svim vodom hlađenim 1200 i 1250 (GS, R, RS, RT) bokser modelima i to svakih 60.000 km.
Meni zamijenili početkom godine na 60K. Preventivno-Besplatno.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

Svaka čast BMW  :bravo:
Meni na Suzi niko lanac đabe ne mjenja  :smijeh:
098 737 604

jalni

osim tog prednjeg dijela/svjetla, koji nije u naravi ružan, samo nije fotogeničan, nekak mise vidi da je solidno posloženo( o cijeni nebi! :) )
091 4410491

Špoki

Dosta dobro to izgleda, totalno drugačije nego stara generacija. Uži, manji i lakši, a jači. Dobitna kombo :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Citat: jalni  u Studeni 10, 2023, 11:15:30osim tog prednjeg dijela/svjetla, koji nije u naravi ružan, samo nije fotogeničan, nekak mise vidi da je solidno posloženo( o cijeni nebi! :) )
Nije ni zadnji kraj loš



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Freshman

Pokušavam nekako da mi se ovo svidi(motor, da ne bude zabune :-), ali ne ide pa ne ide. Bit će da je problem u meni, ne u motoru. Meni je npr. još uvijek previše avangardna prva generacija twinga, tak da ima vremena da mi se i ovaj GS svidi.

Ćoso

Mene zanima kako će izgledati Adventure...Ovaj mi je nekako tanak (dojam je (pretpostavljam) subjektivan jer trenutno vozim Adventure,...), međutim ne sumnjam da je dobar.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

gianni

:-*  čovik zna kaj bu se tržilo :)

zubakis

Citat: jalni  u Studeni 10, 2023, 11:15:30osim tog prednjeg dijela/svjetla, koji nije u naravi ružan, samo nije fotogeničan, nekak mise vidi da je solidno posloženo( o cijeni nebi! :) )
Deda jesi ti to malo naresta. 😁😁

Grba

I zadnji za danas...
098 737 604