manžeta kvačila

Autor VUCIBATINA, Travanj 28, 2022, 14:34:14

« natrag - naprijed »

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Tuljan

Ja ne pišem jer ti imaš bolji rukopis :tongue:
A što se tiče zamjene, sve smo napravili za po ure, ako zanemarimo da nam je trebalo 2 dana i 5 puta rastavljati poklopac prednjeg lančanik sa svime što treba usput napraviti.  :smijeh:
Uglavnom onaj mali semering ili manžeta kroz koji prolazi osovina za potisak kvačila je uspješno zamijenjen. Nismo tribali ništa rastavljati nego skinuti onu malu limicu koja se nalazi ispod prednjeg lančanika. Kad smo nju skinuli onda se skoro samo rukom izvuče taj semering, stavi novi i vrati se sve natrag
Rezultat je da je sad evo nakon 200 km suho sve ko barut.
:vino: :vino:
Mate svaka čast, sve si napravija kako triba, a ja nisam ni slika kako triba, kad se slabo vidi :samaranje:
Ko zna zna  :beer: :beer:

zorro

Citat: Tuljan  u Travanj 29, 2022, 12:56:22
.. nego skinuti onu malu limicu koja se nalazi ispod prednjeg lančanika. Kad smo nju skinuli onda se skoro samo rukom izvuče taj semering..
..Daj sliku!  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Tuljan

Evo, prva slika je dok je lančanik još gore, ostale dvi su kad se skine ta limica, a zadnja je kad se izvuče semering  :thumbup:

zorro

Ma joooooj..pa nisam ti ja ovaj žugeljaš Danijel  :bzvz:..mislio sam na nekakvu drugačiju sliku  :)
:blato:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Travanj 29, 2022, 23:52:53
Ma joooooj..pa nisam ti ja ovaj žugeljaš Danijel  :bzvz:..mislio sam na nekakvu drugačiju sliku  :)
:blato:
Mislio si na njegov selfie [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

VUCIBATINA

Citat: Tuljan  u Travanj 29, 2022, 23:35:44
Evo, prva slika je dok je lančanik još gore, ostale dvi su kad se skine ta limica, a zadnja je kad se izvuče semering  :thumbup:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

to dragu zanima, jebe se njemu za tvoje kvačilo :buahaha: :buahaha: :buahaha:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Osy


zorro

Citat: VUCIBATINA  u Travanj 30, 2022, 08:26:01
to dragu zanima, jebe se njemu za tvoje kvačilo :buahaha: :buahaha: :buahaha:
..aaa nije baš tak da me ne briga .znaš da ja volim pomoć kolko mogu i znam [emoji106]..al nakon uspješno obavljenog posla..pošto ne mogu..volim da gledam [emoji16]

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Tuljan


VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Fantom

Evo i moj vranac izgleda propisao na tom semeringu od osovine kvacila.
Ako sam dobro shvatio ulje ne curi kada se izvadi stari semering. Ulje promijenio prije 500 km pa da se nezezam sa tim ako nema potrebe. Pozdrav svima  :beer:

zorro

Citat: Fantom  u Svibanj 13, 2023, 18:30:59
Evo i moj vranac izgleda propisao na tom semeringu od osovine kvacila.
Ako sam dobro shvatio ulje ne curi kada se izvadi stari semering. Ulje promijenio prije 500 km pa da se nezezam sa tim ako nema potrebe. Pozdrav svima  :beer:
Mislim da ne curi, ali svakak ga malo nagneš na desnu stranu da ti je lakše radit na tom, a i ujedno se ulje slije na kontra stranu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Fantom

A lakse bi mi bilo ovako na centralnoj jer moram skinuti lancanik. Nema mi ko drzat zadnju brenzu pa konto neku fosnu zaglavit izmedju viljuske i felge.