Alpe 2022. by iviccaa

Autor iviccaa, Lipanj 17, 2022, 07:17:17

« natrag - naprijed »

iviccaa

Ovaj produzeni vikend odlucili smo provesti na motoru. Klasicnog putopisa nece biti jer nemam vremena, pisem s mobitela kratke crtice i stavit cu par slika s mobitela. Nema odvojene teme za komentare, sve pisite ovdje.

Dan 1

Jucer smo dosli u Chiavennu preko Svicarske. Nema se bas sta pametno napisati, standardna guzva na autoputu u Njemackoj, malo cekali pred Austrijom da prodju oblaci, kroz Svicarsku se vozili seoskim putevima jer sam skrt za kupiti vinjetu za 50km autoceste. [emoji16]
Presli preko Splügenpassa, jako lijep, ali ima dosta radova. Par serpentina vozio po makadamu, sto mi je uzas. [emoji16]
Slika s passa nemam jer je mobitel koji nosimo samo za fotke poludio, ne sprema slike jer se dugo nije spojio na wlan i sat nije uskladjen?!
Ali bio sam, majke mi. [emoji1787]

Ukupno 410km jucer, Passova: 1

Par slika:

Cekanje da prodju kisni oblaci:


Na putu, negdje u Sviarskoj:




Okolica hotela


Nelosa piva


A ova ANALcolica mi je jos draza [emoji1787]


iviccaa

Zagonetka dana: koja je fora voziti GSa ili Multistradu, a onda dijeliti sobu s jos 2 prijatelja?!

Bagy

Citat: iviccaa  u Lipanj 17, 2022, 07:22:43
Zagonetka dana: koja je fora voziti GSa ili Multistradu, a onda dijeliti sobu s jos 2 prijatelja?!

Vjerojatno neka gay ekipa...  :bzvz:  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Grba

098 737 604

Suki

Jel ti znaš da je ona kaciga što ti je spala s motora za bacit  :). Čim dirne pod, gotova je :ooda:.
:moto2:

098 9232180

iviccaa

Citat: Suki  u Lipanj 17, 2022, 08:12:34
Jel ti znaš da je ona kaciga što ti je spala s motora za bacit  :). Čim dirne pod, gotova je :ooda:.
Nemoj rec Osyu. [emoji28]

zorro

Citat: Suki  u Lipanj 17, 2022, 08:12:34
Jel ti znaš da je ona kaciga što ti je spala s motora za bacit  :). Čim dirne pod, gotova je :ooda:.
:ebudale:
..bravo Iv`ce   :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

iviccaa

Dan 2

Danasnja tura:
Chiavenna - Malojapass - Julierpass - Albulapass - St. Moritz - Berninapas - Forcola di Livigno - Livigno

Opustena voznja po Svicarskim passovima, bez guzve i vrucine. Cisto uzivanje.
Nemam bas sto za napisati osim da smo gustali ko prasci i da nas je razvikani St. Moritz razocarao. U Livignu spavamo, tu nas je prije 2 god potjerala takva kisa, a sad sunce sija, bas je lijepa promjena.

Ukupno kilometara: 190
Ukupno passova: 5























iviccaa

Citat: Martin  u Lipanj 17, 2022, 20:50:41
....nije bilo Pelina??  :misli:
Danas samo ovo, skupa ko đavo (4,5€ u ducanu, 6€ u kaficu), ali mnogo dobra.


iviccaa


Osy


Grba

Passo Sella me najviše veseli,isplati se uzet pola dana pa na noge. Pravi planinski biser 👍
098 737 604