P: Rev'it Sand 2 Hlače, M veličina Long

Autor iviccaa, Kolovoz 06, 2022, 17:53:37

« natrag - naprijed »

iviccaa

Evo ako nekoga zanima, prodajem svoje Sand 2 Hlače, veličina M, produžena verzija za krakate. Serijski štitnici na koljenima i dodatni za bokove koje sam posebno kupio.
Krenuo u teretanu i nabio bedra i guzice, ne stanem više u njih, inače im nije ništa.

Visok 189, prije na 82kg (bez stomaka) i super su odgovarale.
Mogu podnijeti još bar 7 kg pivskog stomaka. [emoji1787]

Šaljem brzo neke stvari za Split, tako da možemo iskombinirati neku dostavu ili kad dođem u 9. mjesec, meni svejedno.

Cijena (uz predočenu člansku iskaznicu foruma): 50€
Dostava: do Splita gratis, kasnije plaća kupac.

P.S. ova je kombinacija boja, na slici su Sand 3, ali isto je to.
Hlače su oprane i složene u podrumu, ako netko zapne za kupit otići ću uslikat, sad nemam volje - vruće je. [emoji16]

Upiti i rezervacije u temi, ne na privatnim porukama.

Ćoso

Moram usporediti tvoj M s ženskim L(42), pa ako pašu (osim struka koji se sigurno mora suziti) možda ih ja uzmem za ženu jer ima neku Revit Airwave jaknu tih boja...Javim se


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

Citat: iviccaa  u Kolovoz 06, 2022, 17:53:37
Evo ako nekoga zanima, prodajem svoje Sand 2 Hlače, veličina M, produžena verzija za krakate. Serijski štitnici na koljenima i dodatni za bokove koje sam posebno kupio.
Krenuo u teretanu i nabio bedra i guzice, ne stanem više u njih, inače im nije ništa.

Visok 189, prije na 82kg (bez stomaka) i super su odgovarale.
Mogu podnijeti još bar 7 kg pivskog stomaka. [emoji1787]

Šaljem brzo neke stvari za Split, tako da možemo iskombinirati neku dostavu ili kad dođem u 9. mjesec, meni svejedno.

Cijena (uz predočenu člansku iskaznicu foruma): 50€
Dostava: do Splita gratis, kasnije plaća kupac.

P.S. ova je kombinacija boja, na slici su Sand 3, ali isto je to.
Hlače su oprane i složene u podrumu, ako netko zapne za kupit otići ću uslikat, sad nemam volje - vruće je. [emoji16]

Upiti i rezervacije u temi, ne na privatnim porukama.
Ajd' u podrum [emoji23]...Ili su nove kao ove na slici?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

iviccaa


Ćoso

Ne trebaš u podrum. Ne sviđaju joj se/ne trebaju joj (citiram).


Edit: sorry nisam vidio da si već bio u podrumu [emoji85]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

iviccaa

Prodano naočitom gospodinu iz Beograda. [emoji6][emoji481]

Saxi

Želeo bih da pohvalim Ivicu u akciji koju smo uz puno dobre volje sproveli kako bi pantalone našle svoj put do novog vlasnika. U akciji je učestvovalo više ljudi, nego u organizovanom kriminalu šverca belog praha[emoji23]
Ivica se maximalno potrudio i ispao je pravi drugar, pantalone uživo izgledaju bolje nego na slikama, nove [emoji3059]
Jedini koji su se obrukali su srpski šoferi koji su fino spakovanu pošiljku na kojoj piše da ide za Beograd i kome tačno, preusmerili na jug Srbije, ali i to je sređeno naposletku u letu.
Ivice hvala od srca [emoji41]

Osy

Citat: Saxi  u Rujan 29, 2022, 14:54:56
Želeo bih da pohvalim Ivicu u akciji koju smo uz puno dobre volje sproveli kako bi pantalone našle svoj put do novog vlasnika. U akciji je učestvovalo više ljudi, nego u organizovanom kriminalu šverca belog praha[emoji23]
Ivica se maximalno potrudio i ispao je pravi drugar, pantalone uživo izgledaju bolje nego na slikama, nove [emoji3059]
Jedini koji su se obrukali su srpski šoferi koji su fino spakovanu pošiljku na kojoj piše da ide za Beograd i kome tačno, preusmerili na jug Srbije, ali i to je sređeno naposletku u letu.
Ivice hvala od srca [emoji41]
:thumbup: :bravo: Skoro ko naše dilanje :)

iviccaa

Citat: Saxi  u Rujan 29, 2022, 14:54:56
Želeo bih da pohvalim Ivicu u akciji koju smo uz puno dobre volje sproveli kako bi pantalone našle svoj put do novog vlasnika. U akciji je učestvovalo više ljudi, nego u organizovanom kriminalu šverca belog praha[emoji23]
Ivica se maximalno potrudio i ispao je pravi drugar, pantalone uživo izgledaju bolje nego na slikama, nove [emoji3059]
Jedini koji su se obrukali su srpski šoferi koji su fino spakovanu pošiljku na kojoj piše da ide za Beograd i kome tačno, preusmerili na jug Srbije, ali i to je sređeno naposletku u letu.
Ivice hvala od srca [emoji41]
[emoji16][emoji481]
Drago mi je da je sve super ispalo.

Saxi

Citat: Osy  u Rujan 29, 2022, 15:06:56
[emoji106] :bravo: Skoro ko naše dilanje :)
Jes vala, za silne motoriste iz Srbije Osy i Špoki su primali pakete, a onda je Osy organizovao transport, mi odavde dotur i tako smo svašta nešto preterali u oba pravca, hvala dečaci, a od zarade smo ušparali po neku prehladu, usijanje glave od vrtenja telefona... ali osmeh na licima srećnih drugara sve to briše i ostaje samo zadovoljstvo i radost [emoji3059] hvala dečaci [emoji3590]

Bagy

mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Osy  u Rujan 29, 2022, 15:06:56
:thumbup: :bravo: Skoro ko naše dilanje :)
mora on svagdi ubacit onaj film "ja, ja, ja, ja, ja .........i Irena
znam točno kom se nakon takvih provala digne kosa na glavi  :cupakosu:  al muči mira radi  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: