crna gora

Autor VUCIBATINA, Kolovoz 09, 2022, 10:31:17

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

da ne blejim puno



https://www.youtube.com/watch?v=AYhLQMAmbyI



trebalo je trajati još jedan dan ali me putem skrpala nekakva viroza :puke: :puke: :puke:  tako da sam uz pomoć aktivnog ugljena dovezao doma dan ranije
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

o vrućini ne triba ni govoriit, ispod 38-40c  ne pada nikako.
prije koji mjesec sam uzeja u decathlon torbicu za led:
https://www.decathlon.hr/p/138152-126348_prijenosni-hladnjak-za-kampiranje-ili-planinarenje-10-l.html?queryID=2da9a960de0c1c68426e9fa24d0b804b&objectID=4334436

viditi će se na videu kako sam je čičak trakama stavija na bočni kofer tako da je ženi na dohvat ruke. unutra su 4 bočice od pola litre zaleđenog pića i hrana.na ovim temperaturama drži led cili dan bez problema tako da to olakšava put svakako.

gužve na granicama za ove u autima su nemoguće,jebiga mi motoristi bar tih problema nemamo.

prvo noćenje smo bili u hotelu blagaj na vrelu bune za 180kn.nevjerovatni ljudi,svaka preporuka. do mostara 10min vožnje a tamo nebi motor kroz noć ostavija ni za živu glavu, možda predrasuda al s obzirom da naplaćuju 5e parking svugdi ali znači baš svugdi, ne na parkirnim mjestima nego između dva kontenjera dođe čovik iz zgrade i traži 5e da ga tamo ostaviš.
nekako mislim da motor nebi jutro dočeka.

nakon mostara krećemo za durmitor, temperature padaju na cesti gotovo nigdi nikoga ni nema.
spavali smo u žabljaku za 100kn .
iako moran priznati da uvik nosim sa sobom šator i ovaj put ko za vraga ga nisan ponija. ima tako dobrih mista za divlje kampiranje da bi se gušt popeja na još jedan nivo više.
na greškama se ući!

kanjon tare,morača skadarsko jezero ŠOU!!!

sve ispod po meni bez veze,kopija dalmacije tako da smo dali gas,našli divlju plažu kraj stona (zamaslina mjesto) i tu proveli kupajući se do večeri pa lagano kući kad je pala vrućina

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zare

Lijepo, lijepo  :thumbup:
Super si to posložio  :bravo:,
imali u planu na ovom GO ponovo otići na Durmitor, prvi put smo ga obišli po kiši i kroz oblake, tako da ga nismo doživjeli kako treba

gianni

Durmitor i Tara me svaki put oduseve, a bio sam puno puta i opet cu :ooda:
Ostalo vise/manje...
Bravo za putovanjce :thumbup:

Osy

Znači ništa od druženja :)  :huh:

Josip-Sepp

svidjelo mi se i dalo mi ideju za neki budući puit,
i film mi se svidio, ali ako smijem koji savjet
kažu da nema boljih savjeta od onih koje nisi tražio  :smijeh:

uglavnom, ona kamera s kojom si snimao..............odmah baci.......kad sam ja tamo negdje 1999. kupio prvi mobitel, polovni naravnoi, zajebavali su me da ga zamotam u sto kuna i bacim, da će ga jedino tako netko uzet................dakle baci  :)

a druga stvar, recimo ti si se slikao s curom/ženom .............i ja sve odgledao a da se ne sjećam kak izgledaš, jel imaš kosu, imaš li naočale, ili bradu ?! malo više sebe i motora  :thumbup:

inače, sve pohvale za trud, jako mi se svidio ovaj novi drugačiji putopis, samo nastavi tako  :bravo:

iviccaa



Citat: Josip-Sepp  u Kolovoz 09, 2022, 12:51:38

a druga stvar, recimo ti si se slikao s curom/ženom .............i ja sve odgledao a da se ne sjećam kak izgledaš, jel imaš kosu, imaš li naočale, ili bradu ?! malo više sebe i motora  [emoji106]


Ako si gledao više njega nego curu....imam loše vijesti za tebe. [emoji23][emoji23][emoji23]


Vuci [emoji106][emoji481]


Ćoso

[emoji1303]

Nego, daj za Josipa koju svoju sliku. S nama ostalima možeš podijeliti i druge slike (Sutjeska, piva, Piva, most,... itd )


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Bravo Mate :beer:, odličan video i opis :thumbup:. Nema tu sad previše naklapanja. Kad je nešto odlično onda je ŠOU :ooda:, a kad ne valja onda se preskoči i ide dalje :thumbup:.
Jednom sam prošao Pivu, Taru, Durmitor,  na žalost po lošem vremenu :huh:.
Tribalo bi ponovit :ooda: :).

...i pusti Seppa :bzvz:, slikaj ti Katu ;), kom se tebe gleda  :belj:.
:moto2:

098 9232180

Josip-Sepp

par puta sam bio u Zadru zadnjih godinu dana i mogu se spotaknut i past preko čovjeka a da ne znam kako izgleda  :)

ako bude s curom, znat ću da je on, ali šta ako bude sam ili nedajbože s nekim resičarima  :buahaha:

Ćoso

Citat: Josip-Sepp  u Kolovoz 09, 2022, 13:32:23
par puta sam bio u Zadru zadnjih godinu dana i mogu se spotaknut i past preko čovjeka a da ne znam kako izgleda  :)

ako bude s curom, znat ću da je on, ali šta ako bude sam ili nedajbože s nekim resičarima  :buahaha:
Ako bude sa ženom, opet ga nećeš vidjeti [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Josip-Sepp

Citat: Ćoso  u Kolovoz 09, 2022, 13:33:21
Ako bude sa ženom, opet ga nećeš vidjeti [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

znaš da si u pravu  :buahaha:

zubakis

Bravo Mate lipo ste se vi to provozali [emoji106]

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk


Mrki

Odlično Vuci :bravo:

Kažem ja uvijek, Crna Gora je istočna zemlja u koju možeš voditi i ženu :)

zorro

..lipo Mate lipo, a bogat draga lipa ti Kata Rina  :)  :beer:

Citat: Osy  u Kolovoz 09, 2022, 12:40:23
Znači ništa od druženja :)  :huh:
koj reko  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: