Honda Transalp 750

Autor Bagy, Studeni 08, 2022, 10:42:27

« natrag - naprijed »

Bagy

Ali "onaj" ima ljepši TFT zaslon! ;)
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Suki  u Studeni 10, 2022, 18:23:04
...i 10ks više od onog 800DE.
TA je u svemu bolji/ljepši  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 10, 2022, 18:57:52
TA je u svemu bolji/ljepši  :thumbup:
Je, slažem se :thumbup:.
Ova 750 je 92ks, AT kao moja 95ks, a nova AT 1100 je 100ks.
Nekako mi je to prenatrpano i mala razlika između TA i AT.

Izgled me malo razočarao. Previše je pitom i previše vuče na NC.
Draže bi mi bilo da su napravili nešto slično izgledu Yamahe 700 tenere.
:moto2:

098 9232180

keko

..meni baš dobro izgleda, možda i krenem u zamjenu za somaru, puno je lakša i dovoljno konjice za mene, otprilike sam tak nekaj čekao
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Stjepko


Suki

:moto2:

098 9232180

Stjepko


zorro

Citat: Suki  u Studeni 10, 2022, 19:09:40
Je, slažem se :thumbup:.
Ova 750 je 92ks, AT kao moja 95ks, a nova AT 1100 je 100ks.
Nekako mi je to prenatrpano i mala razlika između TA i AT.

Izgled me malo razočarao. Previše je pitom i previše vuče na NC.
Draže bi mi bilo da su napravili nešto slično izgledu Yamahe 700 tenere.
da..250 cm3 razlike i samo 3 ks u odnosu na somaru..taj će se motor baš pravo "vrtit" samim tim sumnjam u dugovječnost  :huh:

T-700 je motor baš baš pogođen za offroadiste..dobar omjer težine, snage i kubikaže, a i cijene u odnosu na KTM, al vjerojatno  ova transalpica ima puno više udobnosti i bolja za dvoje  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Toni

Motor nit smrdi nit mirise. Prodavat ce se dobro. Cudi me da nema DCT verzija? Sviđa mi se snaga i kompaktnost. Ne sviđa mi se sta je ovjes jednostavan. Uglavnom , nece ih se moc nabavit kolika ce potraznja biti. Belive you me.🤣
Nije mi nista.

keko

..očito je naglasak na udobnosti i puuuno elektronike, i realno koliko onih koji ju kupe uopće silaze van asfalta - jako malo, za one koji to vole ima T700. Prvi ja da ju kupim, zadnje mi je kakve su joj offroad mogućnosti jer sa asfalta silazim kad baš moram. Meni osobno se sviđa
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Bagy

Citat: keko  u Studeni 17, 2022, 14:21:02
..očito je naglasak na udobnosti i puuuno elektronike, i realno koliko onih koji ju kupe uopće silaze van asfalta - jako malo, za one koji to vole ima T700. Prvi ja da ju kupim, zadnje mi je kakve su joj offroad mogućnosti jer sa asfalta silazim kad baš moram. Meni osobno se sviđa

Isto tako! U ovih cca 80,000 km prešao sam max 50 km po makadamu... :-\
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: keko  u Studeni 17, 2022, 14:21:02
..očito je naglasak na udobnosti i puuuno elektronike, i realno koliko onih koji ju kupe uopće silaze van asfalta - jako malo, za one koji to vole ima T700. Prvi ja da ju kupim, zadnje mi je kakve su joj offroad mogućnosti jer sa asfalta silazim kad baš moram. Meni osobno se sviđa
od ovih naših stromera što imaju Afriku znam jedino Sukija da voli makadam i često siđe..čak smo 3-4 puta zajedno išli.
Makadam (offroad) treba voljeti i znati voziti. Offroad vožnja nema puno sličnosti s vožnjom po asfaltu.
Puno ljudi će kupiti ovakav motor upravo zbog offa, isto kao što ih puno ima T-700 i slične motore..jes da ih je puno manje nego vas cestovnjaka, ali ima ih ..
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: zorro  u Studeni 17, 2022, 19:04:27
od ovih naših stromera što imaju Afriku znam jedino Sukija da voli makadam i često siđe..čak smo 3-4 puta zajedno išli.
Makadam (offroad) treba voljeti i znati voziti. Offroad vožnja nema puno sličnosti s vožnjom po asfaltu.
Puno ljudi će kupiti ovakav motor upravo zbog offa, isto kao što ih puno ima T-700 i slične motore..jes da ih je puno manje nego vas cestovnjaka, ali ima ih ..
..naravno, ja sam se samo referirao na politiku moto firmi, njima je jedino bitna prodaja i onda sklapaju motore prema većini prodaje. Da stvarno želim i znam voziti off motor bi imao puno manje kila i nepotrebne opreme i elektronike. A vama koji volite i vozite off mogu biti samo naklonjen do poda
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

iviccaa

Pitanje je kako se odluci koji ce auto/motor ici u razvoj i proizvodnju.
Slusa li se glas kupaca na raznim sajmovima i anketama ili odluce sto ima najveci profit, a marketingom uvjere kupce da je to "in" i da im bas taj SUV auto ili Adventure motor treba?



keko

Citat: iviccaa  u Studeni 17, 2022, 19:39:17
Pitanje je kako se odluci koji ce auto/motor ici u razvoj i proizvodnju.
Slusa li se glas kupaca na raznim sajmovima i anketama ili odluce sto ima najveci profit, a marketingom uvjere kupce da je to "in" i da im bas taj SUV auto ili Adventure motor treba?
..profit je jedino mjerilo, ostalo "uredi" marketing
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎