Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: keko  u Siječanj 29, 2019, 12:11:51
https://youtu.be/lGPpLRll9ms
https://youtu.be/GDLA_Cc4N6M
Jeeeee. To je instalacijski video, daj nađi video kak se sam uređaj servisira/opravlja!  :kava:

Mrki

To se ne servisira :) Bar ne bi trebalo za te pare :D

keko

Citat: Danijel 23  u Siječanj 29, 2019, 12:58:11
Jeeeee. To je instalacijski video, daj nađi video kak se sam uređaj servisira/opravlja!  :kava:
..a kaj tu imaš servisirati, imam već drugi u uporabi i samo točiš ulje, tu se nema kaj pokvariri, nema pokretnih dijelova, posudica s poklopcem, crijevo i mlaznica (usmjerivač) i toj to. Naravno govorim o originalnoj COBRI
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: keko  u Siječanj 29, 2019, 13:24:12
..a kaj tu imaš servisirati, imam već drugi u uporabi i samo točiš ulje, tu se nema kaj pokvariri, nema pokretnih dijelova, posudica s poklopcem, crijevo i mlaznica (usmjerivač) i toj to. Naravno govorim o originalnoj COBRI
Sused, da, ne pričamo o SERVISIRANJU, već o copy - paste u mojoj šupi. Kontaš  ;) Scott je skinut, mogo bi i Kaču.

fatboy

Citat: Danijel 23  u Siječanj 29, 2019, 11:56:44
Da, ajmo reć, efekat šprice, a doziraš finim navojem i poanta je da ne smije doči falš zrak. Kao kod gravitacijskog podmazivača, gdje je spremnik otvoren-diše.

To moramo uživo sa papirom i olovkom...doziranje (na lanac)  je veći problem od dihtanja, čini mi se... :misli:

Danijel 23

Citat: fatboy  u Siječanj 29, 2019, 14:24:12
To moramo uživo sa papirom i olovkom...doziranje (na lanac)  je veći problem od dihtanja, čini mi se... :misli:
Doziranje je korak navoja...0,75 il 1 mm.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


fatboy

Citat: Danijel 23  u Siječanj 29, 2019, 14:30:25
Doziranje je korak navoja...0,75 il 1 mm.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk

Ne vjerujem da stvoriš tlak na tom okretu poklopca i onda dole curi konstantan (iako kratak) mlaz kao iz šprice ?!? A možda se i varam... :-\

jeeves

Citat: Danijel 23  u Siječanj 29, 2019, 12:58:11
Jeeeee. To je instalacijski video, daj nađi video kak se sam uređaj servisira/opravlja!  :kava:
Naruči od Kineza pa rastavi

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Danijel 23

Citat: fatboy  u Siječanj 29, 2019, 14:39:00
Ne vjerujem da stvoriš tlak na tom okretu poklopca i onda dole curi konstantan (iako kratak) mlaz kao iz šprice ?!? A možda se i varam... :-\
Neznam za mlaz....moram detaljno pogledat video. Ali mislim da on pusti par kapljica kao Scott.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


fatboy

Koliko je ta kineska?

Ponti

Citat: Danijel 23  u Siječanj 29, 2019, 15:15:50
Neznam za mlaz....moram detaljno pogledat video. Ali mislim da on pusti par kapljica kao Scott.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk

Kad okreneš četvrtinu kruga, kaplje oko 5 do 10 minuta, otprilike do 10-tak kapi u minuti.

fatboy

Citat: Ponti  u Siječanj 29, 2019, 17:30:06
Kad okreneš četvrtinu kruga, kaplje oko 5 do 10 minuta, otprilike do 10-tak kapi u minuti.

To je igra...da ide u kapima...uz ostalo sta treba osmislit...za sam svoj majstor Scot je mozda jednostavniji za kopiranje sistema...

Ponti

Citat: fatboy  u Siječanj 29, 2019, 17:33:10
To je igra...da ide u kapima...uz ostalo sta treba osmislit...za sam svoj majstor Scot je mozda jednostavniji za kopiranje sistema...

Scot je 10x kompliciraniji i za upotrebu i za kopiranje. Ovo je jednostavno da ne može biti jednostavnije.

Danijel 23

Citat: Ponti  u Siječanj 29, 2019, 17:35:29
Scot je 10x kompliciraniji i za upotrebu i za kopiranje. Ovo je jednostavno da ne može biti jednostavnije.
Ako kopiraš Škota 1:1 onda je fakat kompliciran. Ali ako Škota podjeliš u 3-4 cijeline, tj pojedostaviš uređaj kao što su pojednostavili kolege onda je prosto ko pasulj! Pitaj slavonce.
A što se tiče Kače, nebi se baš složio da je full jednostavan....aj daj skicu pa da divanimo.