Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

Ćoso

A da jednostavno stavite kardan (ili ti Gogs da nastaviš "špricat'" )


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Saxi

Bravo Josipe, moja Cobra još Kinu nije napustila, upozoren sam da zbog Kineske Nove godine i prolećnog festivala 15 dana kasnije šalju od uobičajenog a posle sam saznao i da se toliko nakupilo pošiljki da će da kasne za medalju, ali stize to do proleća verujem

Josip-Sepp

pazi 'vamo zorro
1. imaš crijevo koje vodi iz posude za tlačenje, bakrenu žicu 2,5 kvadrata (od 1,5 je presavitljiva) i prikladan, ne prevelik termobužir



2.stavi bakrenu žicu uz crijevo



3. zatim navuci termobužir



4. onda lijepo poravnaš tako da se ne vidi bakrena žica ( da se ne bi neki sakupljač sekundarnih sirovina polakomio)
i zagriješ fenom ili upaljačem dok se ne stisne oko cijevi i žice



5.provučeš sve to kroz onaj nosač što ga dobiješ da nemom i staviš kod zadnjeg lančanika




super je to da možeš točno odrediti gdje će ti kapati, možeš npr staviti da ti kaplje po sredini lanca na par mm ispred lančanika (što je jako teško za napravit ako nema te bakrene žice) i ne laprda okolo  :thumbup:

Suki

 :bravo:

Ne znam oćel zorrou slike biti dovoljne :huh:. Možda da mu ipak nacrtaš :misli:.
:moto2:

098 9232180

Bagy

Odma' to patentiraj!  :)  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zorro

Kontam  :thumbup:   :beer:


Citat: Suki  u Veljača 21, 2019, 17:45:52
Ne znam oćel zorrou slike biti dovoljne :huh:. Možda da mu ipak nacrtaš :misli:.
El imaš kakve gojze da bi mi ih poklonio ak ti ne trebaju  :huh: ..ak nisi kod kuće može mi i M dati  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 21, 2019, 18:22:43
Kontam  :thumbup:   :beer:

El imaš kakve gojze da bi mi ih poklonio ak ti ne trebaju  :huh: ..ak nisi kod kuće može mi i M dati  :)

Tko je M?

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 21, 2019, 18:26:12
od dajđe u mene ..zetova zaova

Dobro je.... ja mislio ona baba iz Đems Bonda  :)

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Saxi

Stigla Cobra i u mene, samo da nahvatam žrtvu, uradim neki nosač i uzmem bakrenu žicu od 2,5 kvadrata

Josipe jel to debljina od 2,5mm kvadratna, i koje dužine okvirno

Josip-Sepp

Citat: Saxi  u Ožujak 17, 2019, 00:14:20
Stigla Cobra i u mene, samo da nahvatam žrtvu, uradim neki nosač i uzmem bakrenu žicu od 2,5 kvadrata

Josipe jel to debljina od 2,5mm kvadratna, i koje dužine okvirno

je 2,5mm  :thumbup:, od kvadrata i pol je malo premekana i savitljiva
a dužina  :misli: teško mi reći......recimo desetak cm uz vilicu i onda još desetak prema kotaču
prvo pogledaš kolik oti teba prema lančaniku, onda provučeš to kroz onaj nazovimo ga "usmjerivač" a zatim ostatak savineš i strpaš u taj plastični crni usmjerivač (koji sam vezao sa dvije vezice za vilicu........nisam ga ljepio)

Saxi

Hvala Josipe, odoh po žicu pa da ugrađujemo

bansi

Ajd da vidimo Saxijeve kućne čarolije :ooda: