Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Suki  u Siječanj 18, 2019, 07:32:14
...tješite se vi koji ste platili extra cijenu :P...

Daleko od toga da je ovo bolje od originala :bzvz:, nije mu ni blizu, ali...

Meni su maglenke kineske :ooda:. 100 kn/par. 100kn!! Eno ih svijetle, blješće, ubijaju...svoju funkciju obavljaju kao da su 20 puta skuplje :bravo:.
A tek moje hend mejd ratkape iz Peveca...20 kuna, a original 100 eura...i eno stoje :ooda:

Ponti

Citat: Suki  u Siječanj 18, 2019, 07:32:14
...tješite se vi koji ste platili extra cijenu :P...

Daleko od toga da je ovo bolje od originala :bzvz:, nije mu ni blizu, ali...

Meni su maglenke kineske :ooda:. 100 kn/par. 100kn!! Eno ih svijetle, blješće, ubijaju...svoju funkciju obavljaju kao da su 20 puta skuplje :bravo:.

Zašto bih se tješio. Platio sam koliko je tada koštalo na tržištu. Da sada kupujem, uzeo bih ovog kineza.
Općenito ne žalim za ničim, a najmanje za potrošenim novcem.  :)

Ponti

Citat: Osy  u Siječanj 18, 2019, 07:34:34
A tek moje hend mejd ratkape iz Peveca...20 kuna, a original 100 eura...i eno stoje :ooda:

Stoje da, ali kako ... nakrivo  :smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: Ponti  u Siječanj 18, 2019, 07:35:44
Stoje da, ali kako ... nakrivo  :smijeh: :smijeh:
Buš videl, još malo :-*

Suki

Citat: Ponti  u Siječanj 18, 2019, 07:34:49
Zašto bih se tješio. Platio sam koliko je tada koštalo na tržištu. Da sada kupujem, uzeo bih ovog kineza.
Općenito ne žalim za ničim, a najmanje za potrošenim novcem.  :)
...ovo moje  se nije odnosilo na tebe :gimme5: već na Hrvoja :), a i Keka ;).
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 18, 2019, 07:32:49
Kakav vremenski ventil? Pa, tu nema ništa unutra, kad okreneš ti ustvari gurneš ulje kroz cjevčicu, napraviš pritisak kojim ulje kaplje dok ne nestane tog pritiska.
Ne znam baš da je pod pritiskom  :huh: nisam proučavao..al kako god..neki sistem otori/zatvori je ..a sve je to sistem ventila  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Osy  u Siječanj 18, 2019, 07:36:21
Buš videl, još malo :-*

Valjda ćeš uspjeti dovoziti .... samo da nismo predaleko za bemveja  :smijeh:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 18, 2019, 07:38:04
Ne znam baš da je pod pritiskom  :huh: nisam proučavao..al kako god..neki sistem otori/zatvori je ..a sve je to sistem ventila  :)

Kažem ti nema otvori zatvori, nema ventila, samo dolje rupa s prihvatom za cjevčicu.... ulje napuniš do vrha i okretom čepa ti gurneš ulje kroz cjevčicu. Ono kaplje dok taj poguranac traje i onda stane jer poguranca više nema. I tako opet. Gore između češa i kanistera je brtva da ne vuče zrak, jer bi onda slobodnim padom stalno kapalo. Ta brtva je ustvari srce sistema, običan gumeni ring.
Ono, sistem je luk i voda, ali takvi jednostavni su najbolji jer se nema što pokvariti.

Špoki

Citat: zorro  u Siječanj 18, 2019, 07:28:23
:thumbup:
Kinezi kopiraju mobitel, kameru ...stvari sa tisuće elektroničkih dijelova i sklopova, a da neće nekakav obični mehanički mehanizam vremenskog ventila ..neš ti svemirske tehnologije  :bzvz:
Al haj ti to objasni "Hrvoju"  :smijeh:
:P aj kupi onda i stavi na svoj konjić ili na onaj partizanski motor, puno sam stvari naručivao s ebaya, ne sumnjam u Kineze, naprave oni nebrendirano,jeftinije i isto dovoljno dobro za novce koje traže. Moguće da kad sam kupovao Cobrru da je bilo ovo da bih kupio, ne samo ja, ima nas više, znaš ih...ne moraš mi ništa objašnjavati :butt:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Špoki

Citat: Suki  u Siječanj 18, 2019, 07:37:59
...ovo moje  se nije odnosilo na tebe :gimme5: već na Hrvoja :), a i Keka ;).
:P sve sam rekao Zorrou, odnosi se i na tebe. Da je bilo, kupili bi, nije bilo, nismo kupili :butt: Nek se počasti netko kome treba, vjerujem da će bit zadovoljan isto kao i Keko&ja :gimme5: i još puno osim nas,a ima nas :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Suki

Citat: Špoki  u Siječanj 18, 2019, 07:51:31
:P sve sam rekao Zorrou, odnosi se i na tebe. Da je bilo, kupili bi, nije bilo, nismo kupili :butt: Nek se počasti netko kome treba, vjerujem da će bit zadovoljan isto kao i Keko&ja :gimme5: i još puno osim nas,a ima nas :ooda:
:-*
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Ponti  u Siječanj 18, 2019, 07:32:49
Kakav vremenski ventil? Pa, tu nema ništa unutra, kad okreneš ti ustvari gurneš ulje kroz cjevčicu, napraviš pritisak kojim ulje kaplje dok ne nestane tog pritiska.
Takav sklop/uređaj bi mogo Martin bez beda napravit!
ps: ja ne znam fini navoj drejat.  :huh:

Suki

Citat: Danijel 23  u Siječanj 18, 2019, 07:55:59
Takav sklop/uređaj bi mogo Martin bez beda napravit!
ps: ja ne znam fini navoj drejat.  :huh:
...a što ti ne bi?! :-X :)
:moto2:

098 9232180

VUCIBATINA

Nemore biti los, kako je ponti reka tu ima znanosti isto koda si bocicu od jane s onom cicom za piti napunija uljem i malo je pritisnes svako toliko.
A sto se ebaya tice, uglavnom ono sto ne platis je i govno osim stvari koje su precjenjene i nebi u najboljem izdanju tribale ni kostati koliko kinez prodaje. Ekstendere za retrovizore od stroma sam tamo uzeo za par dolara, neznan ko mi more reci da to more kostati 300kuna.komadic aluminija s 2 navoja,  majko moja pa za napraviti lizalicu triba vise muke i tehnike
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Mrki

Ja da nemam Cobrru vjerojatno bi probao, jer nije to neki komplicirani mehanizam, samo je bit izrade, mora biti precizna jer na tome se sve temelji, kada zakreneš da ima pritiska. Jer ako izgubi pritisak neće podnazivati.
I to je je jedino pitanje, jel napravljeno precizno i kvalitetno da nakon godinu dvije zakretanja drži taj pritisak. U to sam jedino sumnjičav..