Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: tintom  u Siječanj 30, 2019, 15:25:38
U subotu idem u Louis ni sam neznam kaj da kupim coru ili scotta a sad je scott  80 eurića.....ne hebe me toliko cijena neg kaj je bolje !? :misli:
Cobra definitivno bolja..to su se svi složili
Međutim..pitanje je..zašto dati 150 € za tu cobru kad je kinez napravio za manje od 40 €  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2019, 15:47:49
Cobra definitivno bolja..to su se svi složili
Međutim..pitanje je..zašto dati 150 € za tu cobru kad je kinez napravio za manje od 40 €  :huh:

Ja platio jučer s vaučerom 79.90, a kod kineza ti je velikaaaa šansa da platiš carinu i PDV....i eto te na istom a imaš jeftinu kopiju.


zorro

Citat: gogs  u Siječanj 30, 2019, 16:08:58
Ja platio jučer s vaučerom 79.90, a kod kineza ti je velikaaaa šansa da platiš carinu i PDV....i eto te na istom a imaš jeftinu kopiju.
ak je tak onda ok   :thumbup:
Znam da je u početku ta zmijuga bila oko 150 ojra  :huh:
Kako god..ja ću za svog doktor zmaju zemiti tu kinesku čist da vas razuvjerim da to sranje nije kvantna fizika i može ga kopirati čak i Danijel u svojoj garaži nakon što mu objasnim sistem na koji zmijuga-cobra radi.
a pari mi se da ne radi na pritisak  :huh: ..ne vidim način kak nabiti pritisak u boci zakretanjem od 90-180°   :misli:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Tintom

Citat: gogs  u Siječanj 30, 2019, 16:08:58
Ja platio jučer s vaučerom 79.90, a kod kineza ti je velikaaaa šansa da platiš carinu i PDV....i eto te na istom a imaš jeftinu kopiju.

Znači cobra.....ajd nek bude  :thumbup:

Mrki

Pritisak se napravi jel u posudi ima još jedna posudica koja je fiksna, zakretanjem poklopca zakreće se i vanjska strana koja vrši pritisak na ulje koje je u srednjoj posudi..

Black Betty

Radi na pritisak i nalazi se čašica u čašici sa navojem i prilikom zavidavanja se stvori određeni pritisak  di se ulje istisne iz čašice,jednostavan način(klasičan vakum)
Prepostavka je majka zajeba

keko

Citat: Black Betty  u Siječanj 30, 2019, 16:52:38
Radi na pritisak i nalazi se čašica u čašici sa navojem i prilikom zavidavanja se stvori određeni pritisak  di se ulje istisne iz čašice,jednostavan način(klasičan vakum)
..točno  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

gogs

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2019, 16:48:35
ak je tak onda ok   :thumbup:


99,99 im je redovna cijena i minus vaučer 20E, samo sam dao još i za poštarinu 10 ojro  :'(

Citat: tintom  u Siječanj 30, 2019, 16:50:08
Znači cobra.....ajd nek bude  :thumbup:

Jesi dobio mejlom vaučer od Luisa? Vredi ti i za kupovinu u dućanu...bar mi se čini da je tako.  :misli:


zorro

Citat: Black Betty  u Siječanj 30, 2019, 16:52:38
Radi na pritisak i nalazi se čašica u čašici sa navojem i prilikom zavidavanja se stvori određeni pritisak  di se ulje istisne iz čašice,jednostavan način(klasičan vakum)
Nemam tu sliku u glavi dok ne vidim uživo taj sistem..tak da..vidjet ćemo  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Tintom

Citat: Mrki  u Siječanj 30, 2019, 16:51:46
Pritisak se napravi jel u posudi ima još jedna posudica koja je fiksna, zakretanjem poklopca zakreće se i vanjska strana koja vrši pritisak na ulje koje je u srednjoj posudi..

Jasno mi je to, al koliko iscuri ili koliko kapi i u kojem vremenu......al vjerujem da u menualu sve piše.Hvala ljudi kaj ste mi olakšali izbor  :bravo:

Tintom

Citat: gogs  u Siječanj 30, 2019, 16:56:46
99,99 im je redovna cijena i minus vaučer 20E, samo sam dao još i za poštarinu 10 ojro  :'(

Jesi dobio mejlom vaučer od Luisa? Vredi ti i za kupovinu u dućanu...bar mi se čini da je tako.  :misli:

Kaj se treba napraviti da se dobije vaučer samo se regat na stranici ili ?

jeeves

Citat: tintom  u Siječanj 30, 2019, 17:02:56
Kaj se treba napraviti da se dobije vaučer samo se regat na stranici ili ?
Ne znam da li je dovoljno samo se registrirati ili moraš prvo nešto kupiti (bez vaučera).
Ja sam Louis karticu dobio nakon prve kupovine u Grazu, ali to je bilo davno, moguće da se to promijenilo..

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Black Betty

Ja ga tu namontirao

Pretpostavka je majka zajeba

Prepostavka je majka zajeba

Mrki

Citat: tintom  u Siječanj 30, 2019, 17:01:36
Jasno mi je to, al koliko iscuri ili koliko kapi i u kojem vremenu......al vjerujem da u menualu sve piše.Hvala ljudi kaj ste mi olakšali izbor  :bravo:
Sada koliko točno kapi bude ne znam, ali piše u manuelu koliko kilometara pokriva zakretanje od 90° ili 180° i na koliko često treba kada je suho i kada je kiša..

keko

Citat: tintom  u Siječanj 30, 2019, 17:01:36
Jasno mi je to, al koliko iscuri ili koliko kapi i u kojem vremenu......al vjerujem da u menualu sve piše.Hvala ljudi kaj ste mi olakšali izbor  :bravo:
.. Kad zakreneš za 45° poklopac kapa ti oko 3 minute, ispočetka kap za kap, poslije rijeđe. Nakon tri minute ne kapa više ništa. Ukoliko ti se čini da si previše zakrenuo poklopac ili ga netko bezveze zakrenuo, vratiš ga nazad i trenutno prestaje kapanje
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎