Enduro čizme?

Autor Patak, Listopad 03, 2017, 14:34:56

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Patak  u Studeni 08, 2017, 21:07:49
https://www.fc-moto.de/Gaerne-GX-1-Enduro-Stiefel-2016

Nisu čiste MX čizme, nego enduro model, znači drugačiji đon i drugačije šivanje kože da bi se olakšalo hodanje u odnosu na MX čizme. I dalje su to vrlo krute čizme, ali kad pogledam ozljede zglobova pri padu od 2 km/h pomiriti ću se s težinom čizme i malo težim hodanjem. I onak sam stalno na motoru dok ih nosim:)
:thumbup: :beer:
:moto2:

098 9232180

Vinko

Odlican izbor :gimme5:
I ja sam u trazenju kvalitetnijih cizama, ja sam ciljal na gx 12 ali nemam di probat da li mi odgovara Gaerne......najblize je u SLO Koper ili eventualno Ljubljana....
Kakva je velicina u odnosu na ostalu obucu koju nosis, cijena u kn i visina postarine?
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak

Citat: Vinko  u Studeni 08, 2017, 21:19:41
Odlican izbor :gimme5:
I ja sam u trazenju kvalitetnijih cizama, ja sam ciljal na gx 12 ali nemam di probat da li mi odgovara Gaerne......najblize je u SLO Koper ili eventualno Ljubljana....
Kakva je velicina u odnosu na ostalu obucu koju nosis, cijena u kn i visina postarine?

Savršeno mi je noga legla u njih, što se tiče veličine za pola broja su veće u odnosu na broj koji nosim. Gaerne, završna obrada i kvaliteta je TOP.

Sad ispada da reklamiram, nije mi to u cilju ali pogledaj si fc-moto.de, poštarina je 19eu, dostava za 2-3 dana iz De. Često znaju dijeliti vouchere -10% i sl. pogotovo van sezone...

Vinko

Citat: Patak  u Studeni 08, 2017, 21:40:31
Savršeno mi je noga legla u njih, što se tiče veličine za pola broja su veće u odnosu na broj koji nosim. Gaerne, završna obrada i kvaliteta je TOP.

Sad ispada da reklamiram, nije mi to u cilju ali pogledaj si fc-moto.de, poštarina je 19eu, dostava za 2-3 dana iz De. Često znaju dijeliti vouchere -10% i sl. pogotovo van sezone...
Jednom sam se zahebo sa Daytonom iz Louisa, broj koji nosim a uopće nogu nisam mogel nutra gurnut....tak da sam skeptik za naručiti Gaerne bez probe..... :'(
Sidi Crossfire ima dobru cijenu a Sidi imam cestovnu čizmu pa znam brojeve.....
Kak si obavil plačanje? Ako odaberem plaćanje pay palom ima još koja dađbina osim poštarine 19 e?
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

tibertov

Nema. Evo ti kod za 5% dolje FCMOTOB5

Špoki

Citat: Vinko  u Studeni 09, 2017, 09:30:45
Jednom sam se zahebo sa Daytonom iz Louisa, broj koji nosim a uopće nogu nisam mogel nutra gurnut....tak da sam skeptik za
Ja sam naručio iz Louisa Daytona čizme i sve savršeno, noga ko da je rođena u njima. Ništa ne stišće, fino se kopča,taman na mjeru stegnuto i udobno a čizma prva liga :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Vinko

Citat: tibertov  u Studeni 09, 2017, 09:45:18
Nema. Evo ti kod za 5% dolje FCMOTOB5
Beziciram kod, hvala  :thumbup: ako ga kojim slučajem neću iskoristiti javim, pa ak nekom drugom treba... :gimme5:
Info iz prve ruke, kod Šepića ima jedan par SIDI Crossfire 1 za 2150 kn keš, veličina 47, znači za nekog ko nosi 46, to je jeftinije nek prek FC.moto sa poštarinom......
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak

Citat: Vinko  u Studeni 09, 2017, 09:30:45
Jednom sam se zahebo sa Daytonom iz Louisa, broj koji nosim a uopće nogu nisam mogel nutra gurnut....tak da sam skeptik za naručiti Gaerne bez probe..... :'(
Sidi Crossfire ima dobru cijenu a Sidi imam cestovnu čizmu pa znam brojeve.....
Kak si obavil plačanje? Ako odaberem plaćanje pay palom ima još koja dađbina osim poštarine 19 e?

Kod njih uvijek mozeszamijeniti, placas sam slanje u De. Sto se tice placanja, platio sam preko kartice od tekuceg racuna (visa). Nisam htio s paypalom jer uzimaju proviziju i zaokruzuju tecaj.

tibertov

Ne, ako primjenis da ti banka radi konverziju, a ne paypal...Promjeni si to u postavkama.

Kierran

Uzeo ove u Ljubljani, jako sam zadovoljan. Dovoljno su udobne za kraća hodanja, dovoljno krute za offroad i abuse.

https://www.revzilla.com/motorcycle/tcx-track-evo-wp-boots

agolac

Citat: tibertov  u Studeni 09, 2017, 18:47:16
Ne, ako primjenis da ti banka radi konverziju, a ne paypal...Promjeni si to u postavkama.

Ali paypal ti ionako zabije neku proviziju, bilo na konverziji, bilo kupovinom. Opet je sigurno skuplje. Iako, ja samo koristim PayPal, više zbog neke sigurnosti da mi broj kreditne nije nigdje u điru...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Paypal daje sigurnost da te nitko nece zajebat...Evo da sam ja kupio Remus preko kartice mogao bi se pozdravit s vracanjem auspuha i sa svojim novcima.

Ponti

Citat: tibertov  u Studeni 09, 2017, 18:47:16
Ne, ako primjenis da ti banka radi konverziju, a ne paypal...Promjeni si to u postavkama.

Daj to u postavkama korak po korak .... ne mogu naći.

tibertov

Kad plaćaš nesto onda te pita hoces li da ti oni rade konverziju ili tvoja karticna kuća, izaberes karticnu kucu (banka)

agolac

Citat: tibertov  u Studeni 10, 2017, 20:47:47
Kad plaćaš nesto onda te pita hoces li da ti oni rade konverziju ili tvoja karticna kuća, izaberes karticnu kucu (banka)

Mene ne pita :misli:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain