TET - TrasnEuroTrail

Autor Igor Mihajlik, Listopad 11, 2017, 09:51:48

« natrag - naprijed »

Igor Mihajlik

Evo prava stvar za vonabiče i avanturiste   :gimme5: Možete jih pratit i na FB

http://www.transeurotrail.org/
Lado je moj idol

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

BF

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 11, 2017, 09:51:48
Evo prava stvar za vonabiče i avanturiste   :gimme5: Možete jih pratit i na FB

http://www.transeurotrail.org/

Valjda misliš, možete voziti tim stazama.
Moš pratit plavušu preko FB, a moš i vozit valjda... tužno, tužno.  :-[
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

Igor Mihajlik

Ne razumem. Sta hoces za kazes?

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

agolac

Ni ja. Super site... fora ceste
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gianni


BF

Ajmo to voziti, ne lajkati na FB. To hoću reći. Ja sam rute već unio u navi.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

Ćoso

Citat: BF  u Listopad 11, 2017, 19:06:21
Ajmo to voziti, ne lajkati na FB. To hoću reći. Ja sam rute već unio u navi.
Imaš navi na FB-u !?

agolac

Jedino mi nije jasno kako idu kroz većinu EU zemalja kad je to tamo zabranjeno? Valjda ilegalno?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Igor Mihajlik

Ne. Ne dozvoljavaju tj ne podupiru ilegalena puteve. Samo one koji su javno dozvoljeni. Ako pogledate njihovu temu na adv forumu vidjet cete pricu iz Italije gde je jedan dio zabranjen. Odma su obavestili da se tamo ne sme vozit i maknuli sve koordinate. Ne žele da se moto zajednica zamjeri ljudima i da domacini dobiju slab utisak..vec naprotiv zele pristan odnos sa ljudima.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

agolac

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 11, 2017, 20:30:54
Ne. Ne dozvoljavaju tj ne podupiru ilegalena puteve. Samo one koji su javno dozvoljeni. Ako pogledate njihovu temu na adv forumu vidjet cete pricu iz Italije gde je jedan dio zabranjen. Odma su obavestili da se tamo ne sme vozit i maknuli sve koordinate. Ne žele da se moto zajednica zamjeri ljudima i da domacini dobiju slab utisak..vec naprotiv zele pristan odnos sa ljudima.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

OK, znači ovo sve po legalnim cestama :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Daj odmah link i na tu ADV forum temu :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Igor Mihajlik

Lado je moj idol

agolac

Ovo što su legalne ceste uglavnom znači da su i prohodne te vjerovatno sasvim vozljive i s našim kozicama. Ne znam za one s BMWima, oni moraju imati cijeli tim sa sobom da ih krpa uz put (kao naši prijatelji Charlie i Ewan)  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Ovo je sjajna stvar za one koji vole taj deo motociklizma i avanturizma....dobiju sve na dlanu, pa gas....nisam ljubitelj terena, ali od kad sam vozio Uvac i te puteve oko Sjenice, bio sam jako napaljen da prodjem to sa gsom....i prosao sam mada sam se dva tri puta zapitao a gde si krenuo ludaku.....srecom bez ikakvih posledica osim vristanja i galame koju niko srecom nije cuo....

lepo je tim puteljcima voziti ali sa manjim motorom....

Svaka cast osnivacima TETa
OPENMINDED PEOPLE WANTED