Lidl ponuda

Autor agolac, Srpanj 29, 2017, 13:43:36

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Stjepko  u Srpanj 30, 2017, 17:37:37
Jeb... Se tebi Osy ti se riješio hrđava rezervar,a ovi nemere zahrđat.
Baš jučer razmišljam jbte od čega je napravljen rezervar na GS-u, nisam tražio taj podatak

Ponti

Citat: Osy  u Srpanj 30, 2017, 17:51:57
Baš jučer razmišljam jbte od čega je napravljen rezervar na GS-u, nisam tražio taj podatak

Plastika .... mamicu vam pametnu bavarsku

Mrki

Ja ću svoj rezervar pogledati na starinski način.. sa šibicom.. [emoji16]

Suki

...hondin je limeni :), al ne treba kamera ;)...
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 30, 2017, 17:54:56
Plastika .... mamicu vam pametnu bavarsku
Aaaaaaa, eto to ti je jedan od razloga da ga kupiš, pogotovo tamo gdje živiš :buahaha:

VUCIBATINA

koja je uopće fora s tim limenim rezervarima?  suzuki škrtari na svemu, stavlja volane od ponice na stroma pa što im nebi bilo sto puta jeftinije napraviti plastični??
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

agolac

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 30, 2017, 22:44:16
koja je uopće fora s tim limenim rezervarima?  suzuki škrtari na svemu, stavlja volane od ponice na stroma pa što im nebi bilo sto puta jeftinije napraviti plastični??

Možda ima neke veze s sigurnošću prilikom pada. Plastični BMW napravi BBOOOM, dok strom sam kihne  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 30, 2017, 22:44:16
koja je uopće fora s tim limenim rezervarima?  suzuki škrtari na svemu, stavlja volane od ponice na stroma pa što im nebi bilo sto puta jeftinije napraviti plastični??

Plasticni rezervar izistkuje vise zastite naravno...tako da se oko plasticnog rezervara rade dodatne plastike koje bi trebale absorbirati moguci udarac...

Normalno to sve treba dizajnerski da izgleda ok...dakle sama plastika je jeftinija,ali ostale stvari koje idu uz plasticni rezervar su skuplje...


Ali ja ne kuzim npr zasto  rezervar ne plastificiraju iz nutra...meni osobno su zanimljiviji limeni rezervari ...
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: Osy  u Srpanj 30, 2017, 21:11:02
Aaaaaaa, eto to ti je jedan od razloga da ga kupiš, pogotovo tamo gdje živiš :buahaha:

Začudo, nemam problema s rezervoarom i hrđom. Meni je rezervoar pun uvijek i ljeti i zimi. Probao sam i onaj test protoka pumpe i sve 5.
A i motor se vozi skoro svaki dan u godini, možda ima i to nekakve veze jer se benzin svaki dan hmuta u rezervoaru.


Citat: agolac  u Srpanj 30, 2017, 22:45:25
Možda ima neke veze s sigurnošću prilikom pada. Plastični BMW napravi BBOOOM, dok strom sam kihne  :buahaha:
Nema veze sa sigurnošću, svaki motor se može zapaliti nakon gadnog sudara, bitni su ovi mali sudari i kada se motor prevrne da ne pukne rezervoar, a tu nema problema.

Danijel 23


Mrki

Hmhm.. ona stolna brusilica dobro izgleda..

keko

Citat: Mrki  u Siječanj 06, 2018, 13:05:39
Hmhm.. ona stolna brusilica dobro izgleda..
..za doma i nas hobiste sasvim dovoljna, imam slićnu već godinama i služi svrsi
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Aku bušilica je vrhunska za te pare..imam je skoro 2 god.  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

S obzirom da nikad nije pravo vrijeme za kupnju stvari o kojima ne ovisi zivot, mislim da je sad pravo vrijeme da si debeli ubode ovu aku busilicu.... :-\

Patak

Citat: zorro  u Siječanj 06, 2018, 15:13:08
Aku bušilica je vrhunska za te pare..imam je skoro 2 god.  :thumbup:

Baš tako potpisujem - "Od sada kao punopravni član" :smijeh: ;)