2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

fatboy


Ćoso

Biti će Vas k'o u Rimskim termama (još da Slovenska ekipa podrži V-Strom susret )!


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Igor Mihajlik

Citat: Ćoso  u Veljača 19, 2019, 07:42:20
Biti će Vas k'o u Rimskim termama (još da Slovenska ekipa podrži V-Strom susret )!

Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Slovenska ekipa je uvjek podržavala sva druženja. Od 2014 ( Makedonija) svi godišnji susreti ( na kojima je svake godine bilo sve više ljudi ) su bili krajem 6 mjeseca. Nama puno više odgovara taj termin, zato smo i za susret u Bugarskoj više puta jasno napisali kake su naše želje oko susreta i u anketi skoro svi glasali za junijski susret. ( i došlo nas je 30ak). Meni osobno kraj maja ne paše nikako. Imam službene obaveze koje su sve preko vikenda i zbog kojih ne mogu uzet dopust. Koliko znam ni Glažaru ne odgovara taj datum najbolje. Zato smo rekli da organizovano na ovaj susret nečemo dolazit. A nisam pratijo koliko ljudi iz slovenske ekipe se je prijavilo samostojno na susret.

:beer:
Lado je moj idol

zander

Citat: Ćoso  u Veljača 19, 2019, 07:42:20
Biti će Vas k'o u Rimskim termama (još da Slovenska ekipa podrži V-Strom susret )!


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

To se Coso samo male nespretno izrazio, siguran sam da nije mislio nista lose i da nije nikakva prozivka Slovenske ekipe...ni meni nije bilo najjasnije sta je pisac hteo da kaze....Ne advokatisem nikome, samo kazem sta mislim.. :)

Termin je svima malo tesan osim domacinima, ali to je turizam.... , s tim da je odziv clanstva zaista impresivan i to daleko pre rokova, sto je organizatorima olaksalo. A i tom kampu, koji zajebava po malo....tako da iznajmljivanje kucica ide super...malo malo pa dodaju po neku kucicu vise nama ... :)

Ja licno nemogu da zamislim susret bez svih ljudi iz Slovenske ekipe isto kao i svih drugih timova i grupa i pojedinaca... :thumbup: :beer:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: Igor Mihajlik  u Veljača 19, 2019, 11:50:41
Slovenska ekipa je uvjek podržavala sva druženja. Od 2014 ( Makedonija) svi godišnji susreti ( na kojima je svake godine bilo sve više ljudi ) su bili krajem 6 mjeseca. Nama puno više odgovara taj termin, zato smo i za susret u Bugarskoj više puta jasno napisali kake su naše želje oko susreta i u anketi skoro svi glasali za junijski susret. ( i došlo nas je 30ak). Meni osobno kraj maja ne paše nikako. Imam službene obaveze koje su sve preko vikenda i zbog kojih ne mogu uzet dopust. Koliko znam ni Glažaru ne odgovara taj datum najbolje. Zato smo rekli da organizovano na ovaj susret nečemo dolazit. A nisam pratijo koliko ljudi iz slovenske ekipe se je prijavilo samostojno na susret.

:beer:
Isprika ako sam se nespretno izrazio.

Moje mišljenje/shvaćanje je bilo da ste odlučili kao ekipa ne dolaziti jer se ne želite petljati u ovo naše "forumsko" prepucavanje i to mi je i imalo smisla, međutim nekako sam se u sebi nadao da ćete svoj protest okrenuti u kontra smjeru i posjetiti i druženje ekipe s onog foruma i ovog (niste daleko (300 km je nešto što Glažar bez pišanja odradi :-)), a uvijek smo se super zabavljali zajedno).

Što se tiče obveza, na kraju je ispalo da niti ja ne mogu doći ni u Rimske ni na susret  :'(

Ostaj dobro direktore i pozdravi cijelu ekipu :beer: :-*


Igor Mihajlik

Citat: Ćoso  u Veljača 19, 2019, 13:34:08
Isprika ako sam se nespretno izrazio.

Moje mišljenje/shvaćanje je bilo da ste odlučili kao ekipa ne dolaziti jer se ne želite petljati u ovo naše "forumsko" prepucavanje i to mi je i imalo smisla, međutim nekako sam se u sebi nadao da ćete svoj protest okrenuti u kontra smjeru i posjetiti i druženje ekipe s onog foruma i ovog (niste daleko (300 km je nešto što Glažar bez pišanja odradi :-)), a uvijek smo se super zabavljali zajedno).

Što se tiče obveza, na kraju je ispalo da niti ja ne mogu doći ni u Rimske ni na susret  :'(

Ostaj dobro direktore i pozdravi cijelu ekipu :beer: :-*


Ta "forumska saga" je druga stvar koja se nam ne upoče sviđa   :puke: i ima istine i u tome  ...al o tome možda koji drugi put, zbog poštovanja i obzirnosti do organizatora susreta u Puli  :beer:
Lado je moj idol

Ćoso

Citat: Igor Mihajlik  u Veljača 19, 2019, 13:44:05

Ta "forumska saga" je druga stvar koja se nam ne upoče sviđa   :puke: i ima istine u tome  ...al o tome možda koji drugi put, zbog poštovanja i obzirnosti do organizatora susreta u Puli  :beer:

:thumbup:

Black Betty

Vrata su otvorena svima, meni nije bitno sa kojeg su foruma ljudi. Bitno je da su ljudi, ostalo me ne zanima. A ja ću se pobrinut da svima bude ugodno i da se lijepo provedu.










Osim Zubakisa ;) :)
Prepostavka je majka zajeba

fatboy


glažar

Citat: Ćoso  u Veljača 19, 2019, 13:34:08


Moje mišljenje/shvaćanje je bilo da ste odlučili kao ekipa ne dolaziti jer se ne želite petljati u ovo naše "forumsko" prepucavanje i to mi je i imalo smisla, međutim nekako sam se u sebi nadao da ćete svoj protest okrenuti u kontra smjeru i posjetiti i druženje ekipe s onog foruma i ovog (niste daleko (300 km je nešto što Glažar bez pišanja odradi :-)), a uvijek smo se super zabavljali zajedno).

Što se tiče obveza, na kraju je ispalo da niti ja ne mogu doći ni u Rimske ni na susret  :'(

Ostaj dobro direktore i pozdravi cijelu ekipu :beer: :-*

Drušvo evo da i ja nešto kažem zašto se nisam :huh: još prijavio ,nije zbog forumskih zajebancija kako izgleda ,znaju me da sam se uvjek prijavljvao među prvima  ,ali ove godine neznam ni kako ču iči na dopust i ono najbitnije KADA ,jel se mi vuče zdravsteveno sranje več od DECEMBRA, svakog dana dobijem poštu kada imam pregled i kontrolu kod jednog doktora za sada su mi svakog mjeseca bar jedan znam za sada 3,5,2019 i 23,5,2019 i 23,7019 ,i15,8,2019, onda su tu i radniki koji su mi nakazali svoj dopust krajem 6 mjeseca i tu još čekam još dva poziva za kontrolu  :huh:.i tu je još ZORICA koja ima iste probleme , :'( ali neču više u tome to se dešava nama starijema ljudima lada dođeš u 50leta :P
I baš zbog ovog ,ove godine ne radim nikakve planove ako se poklopi bar na subotu da vidim meni drage ljude i prijatelje .

pa moram i ja jednom da izostanem ovo če mi biti pri izostanak ,a što se tiče za ostalu SLO ekipu tu vama ja ne mogu pomoč dosta su stari da se provozaju i ne izgube do PULE :ooda: :ooda:

Osy

Citat: glažar  u Veljača 19, 2019, 16:51:27
Drušvo evo da i ja nešto kažem zašto se nisam :huh: još prijavio ,nije zbog forumskih zajebancija kako izgleda ,znaju me da sam se uvjek prijavljvao među prvima  ,ali ove godine neznam ni kako ču iči na dopust i ono najbitnije KADA ,jel se mi vuče zdravsteveno sranje več od DECEMBRA, svakog dana dobijem poštu kada imam pregled i kontrolu kod jednog doktora za sada su mi svakog mjeseca bar jedan znam za sada 3,5,2019 i 23,5,2019 i 23,7019 ,i15,8,2019, onda su tu i radniki koji su mi nakazali svoj dopust krajem 6 mjeseca i tu još čekam još dva poziva za kontrolu  :huh:.i tu je još ZORICA koja ima iste probleme , :'( ali neču više u tome to se dešava nama starijema ljudima lada dođeš u 50leta :P
I baš zbog ovog ,ove godine ne radim nikakve planove ako se poklopi bar na subotu da vidim meni drage ljude i prijatelje .

pa moram i ja jednom da izostanem ovo če mi biti pri izostanak ,a što se tiče za ostalu SLO ekipu tu vama ja ne mogu pomoč dosta su stari da se provozaju i ne izgube do PULE :ooda: :ooda:
Dođemo mi do tebe na pićence...u defileu :smijeh:
Drž se stari :-*

agolac

A jeste se uzvrpoljili  :smijeh:
Kao i uvijek, tko može doći će, a tko ne može, možda druge godine... Ni ja nisam bio na dosta susreta jer nisam mogao zbog obveza. Bitno da se družimo kad stignemo i hebeš forume. Ovo je ionako zadjni forum. Tko lud bi pokretao 4ti. Ako vam admini/moderatori ne valjaju, mi se maknemo, novi ljudi i ajmo dalje. Zaboravite prošlost  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zubakis

Citat: Black Betty  u Veljača 19, 2019, 15:02:19
Vrata su otvorena svima, meni nije bitno sa kojeg su foruma ljudi. Bitno je da su ljudi, ostalo me ne zanima. A ja ću se pobrinut da svima bude ugodno i da se lijepo provedu.










Osim Zubakisa ;) :)
Molim Boga da mi ulete kakvi svatovi, krštenje ili sl., da ne mogu na susret.

fatboy

Ne brini, koliko mi se cini, Betty ce te krstit...nekako... :ebudale:

Suki

Citat: fatboy  u Veljača 19, 2019, 21:05:00
Ne brini, koliko mi se cini, Betty ce te krstit...nekako... :ebudale:
...obzirom na dimenzije jednog i drugog to "krštenje" će izgledat ovako nekako...

:rofl:
:moto2:

098 9232180