Prijedlog Rute (HR-...-BG-...TR-...HR)

Autor Ćoso, Svibanj 04, 2018, 11:16:06

« natrag - naprijed »

Ćoso

Molim Vas prijedlog rute (može i link na već odrađenu rutu s prijedlozima smještaja) za lagani "cruising" udvoje, s par dana pauze negdje na obali (da se malo pocrveni  :)). Da naglasak bude na godišnji odmor motorom, a ne na veliku kilometražu...
Jedno 12-tak dana (Hrvatska prema/preko Bugarske do Istanbula i nazad)

Ajde Ponti, Istanbul si doktorirao (da nešto i korisno napišeš  :buahaha:)

Ponti

Citat: Ćoso  u Svibanj 04, 2018, 11:16:06
Molim Vas prijedlog rute (može i link na već odrađenu rutu s prijedlozima smještaja) za lagani "cruising" udvoje, s par dana pauze negdje na obali (da se malo pocrveni  :)). Da naglasak bude na godišnji odmor motorom, a ne na veliku kilometražu...
Jedno 12-tak dana (Hrvatska prema/preko Bugarske do Istambula i nazad)

Ajde Ponti, Istambul si doktorirao (da nešto i korisno napišeš  :buahaha:)

IstaMbul ne postoji, a ako misliš na IstaNbul onda ti mogu pomoći :buahaha:
Turska je za mene bila otkriće, a Istanbul jedan od tri najpozitivnija šoka u mom životu, susret svijetova. Ako se odlučiš uzmi si najmanje tri dana za sam grad i opet ćeš malo toga vidjeti, ali barem nešto. Spavanje preporučam u Angel's Home, na dvije tri minute je pješke od plave džamije i aja sofije što je top centar i pješačka zona. Vlasnik je motorist, vozi gold winga i "naš" čovjek, pok. majka mu je iz Sarajeva. Lik je totalno ludilo, Beli mu je popio barem 10 piva kada nas je častio :smijeh: A kasnije i večerom nas je častio. Bez gps-a ni ne pomišljaj na Istanbul, mi smo ulazili s azijske strane pa preko mosta ... jedno 100 km je grada.

Suki

Volio bi vidjeti taj Istanbul :-*, preko mosta u Aziju i natrag u Europu :want:.
:moto2:

098 9232180

zander

A kad bi ti to odradio? Sa skupom u BG ili kasnije?

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zare

Gogs i Dinko s boljim polovicama će se taman vratiti sa slične vožnje

Ćoso

Vidim opet nema konkretnog prijedloga rute... :bzvz:

Ponti

Citat: Ćoso  u Svibanj 04, 2018, 14:48:32
Vidim opet nema konkretnog prijedloga rute... :bzvz:

Zg - Bugarska - Odesa - trajektom od Istanbula kreće iz Odesse subotom u 18 i u Istanbulu si u Ponedjeljak u podne. Iz Istanbula na Meteore i otamo u Sarandu, onda CG. Iza CG malo kod mene da se slikam na crvenom :)