Međuploća za top case/luggage rack

Autor Danijel 23, Lipanj 22, 2018, 15:26:51

« natrag - naprijed »

Saxi

Slažem se, lepo ti to vodiš stvar do ekstaze [emoji869]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Danijel 23

Citat: Saxi  u Lipanj 28, 2018, 13:34:59
Slažem se, lepo ti to vodiš stvar do ekstaze [emoji869]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
;)

Renči

Citat: Danijel 23  u Lipanj 28, 2018, 13:26:42
:thumbup:
Nisam ti ja majstor! Ja sam inovator i provokator.  :)
Orginal BMW top case mi je ružan jer je pree kockast i nema dizajna, jedino im skidam kapu za vario (25-30) tehniku. Počeo sam gledat moje rođake Givi, mada sa manjim koferima nisam bio zadovoljan...rasklima se, ploča-kofer.
Samo da napomenem, H&B kofri su poluproivod!  :thumbdown:
neznam zašto poluprizvod?
plastika im je ok
Kopčanje isto OK, brtvljenje bolje od večine.
Jedinu zamjerku imam na ovom od 52L, da im je nešto slabija podnica nego što bi trebala biti!

Osy

Da... i ja se pitam...imam H&B na Bmw-u i zadovoljan sam :thumbup:

Ponti

Čekaj .... njemački ne valjaju, a talijanski valjaju .....  :buahaha: :buahaha: ovo je bolje od monti pajtona :buahaha: :buahaha:
... pa, od cijele talijanske industrije jedino gdje su ozbiljni je hrana, sve ostalo je s nekom greškom, kupiš talijanski kurton i cura trudna, kupiš talijanski auto mehaničar ti postane najbolji prijatelj  :buahaha: :buahaha:
Ali dobro, budimo pošteni ... ima i gorih .... ustvari samo su kinezi gori :buahaha: :buahaha:


Da, sada sam se sjetio ... ni Švabe nisu cvijeće, npr. bmw motori isto poluproizvod  :smijeh: :buahaha:

Danijel 23

Ima na srednjaku sve fino poslikano i objašnjeno. Iznenadio se i Siniša kad da mu pokazo u salonu nove kofere sa greškom. A i moj sused bude neš reko u korist H&B. Kad se vratim bum posliko i sve lijepo obrazložio.


Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Danijel 23  u Lipanj 28, 2018, 15:02:39
Ima na srednjaku sve fino poslikano i objašnjeno. Iznenadio se i Siniša kad da mu pokazo u salonu nove kofere sa greškom. A i moj sused bude neš reko u korist H&B. Kad se vratim bum posliko i sve lijepo obrazložio.


Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Pa zezam, sada bi ti odmah elaborat radio   :smijeh: :smijeh:

Suki

...ovime si totalno srušio sva ona preseravanja s orginalima i podjebavanja ljudi da kokošare ako mijenjaju samo pokvareni dio a ne i cijeli sklop :bzvz: :bzvz:...digić krutejebo, jes to ti?!?
:moto2:

098 9232180

Suki

...još ako napišeš daš to metit na bavarsko sveto drlo onda u pm.... :samaranje:


:buahaha: :buahaha:
:moto2:

098 9232180

beli

samo za ljubitelje talijana i lopove odjutubiti : YouTube  .... givi outback trekker case problem ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Lipanj 28, 2018, 18:26:12
samo za ljubitelje talijana i lopove odjutubiti : YouTube  .... givi outback trekker case problem ....
Ma daj! Neš ti problema
https://youtu.be/7shLre2XyBs

Danijel 23

Citat: Ponti  u Lipanj 28, 2018, 15:17:19

Pa zezam, sada bi ti odmah elaborat radio   :smijeh: :smijeh:
Ja govorim dobronamjrno, na temelju činjenica, fotografija i mojeg iskustva te želim kolegama samo ukazat na slabost proizvoda, a plaćamo proizvode u zlatu. Ponavljam što sam i gore napisao, problem je H&B Xplorer bočni koferi: pucaju  uz nitnu i propuštaju vodu i top case Journey Topcase 52 ima loš mehanizam, prenježan dio koji zavar tj. na kojem je bravica za zakljućavanje. Fotka slijedi.  :belj:

Danijel 23

Top case se zaljučava tj. zatvara sa 3 kom.  plastike  u prijeseku od 1,5 mm!  :misli:







Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: Suki  u Lipanj 28, 2018, 16:49:19
...ovime si totalno srušio sva ona preseravanja s orginalima i podjebavanja ljudi da kokošare ako mijenjaju samo pokvareni dio a ne i cijeli sklop :bzvz: :bzvz:...digić krutejebo, jes to ti?!?
Nebuš me upali na guranac. Držim se  :-X , a opširnije i u detalje možemo u Brestovcu. I molim te budi pristojni prema meni da ti nebi neki zavari na tetki Afriki odjednom strunuli!   :P