Međuploća za top case/luggage rack

Autor Danijel 23, Lipanj 22, 2018, 15:26:51

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Suki  u Lipanj 28, 2018, 16:50:35
...još ako napišeš daš to metit na bavarsko sveto drlo onda u pm.... :samaranje:


:buahaha: :buahaha:
Da, jer nema orginala...nepostoji.  :kava:

Suki

Citat: Danijel 23  u Lipanj 28, 2018, 19:58:27
Nebuš me upali na guranac. Držim se  :-X , a opširnije i u detalje možemo u Brestovcu. I molim te budi pristojni prema meni da ti nebi neki zavari na tetki Afriki odjednom strunuli!   :P
:smijeh: :)...da se razumijemo, uvijek sam bio i biti ću za ovakva kemijanja, prepravljanja, izmišljanja, personaliziranja :beer: :thumbup:. I sam to radim i radit ću :ooda: i nikada neću reć da je obična brembo kočiona pločica lošija od one brembo kočione pločice na kojoj piše bmw :P.

Kad pokažeš finalni uradak ploče za rep, možda uzmem za Africu, ali ne za kofer nego da mi bude podloga za valjak vreću.  :)
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Lipanj 28, 2018, 20:16:57
:smijeh: :)...da se razumijemo, uvijek sam bio i biti ću za ovakva kemijanja, prepravljanja, izmišljanja, personaliziranja :beer: :thumbup:. I sam to radim i radit ću :ooda: i nikada neću reć da je obična brembo kočiona pločica lošija od one brembo kočione pločice na kojoj piše bmw :P.

Kad pokažeš finalni uradak ploče za rep, možda uzmem za Africu, ali ne za kofer nego da mi bude podloga za valjak vreću.  :)
E ja mogu reči i potvrditi....da, ak treba i poslikati.  :) IMA RAZLIKE. Prošli tjedan sam  probao razliku Brembo vulgaris i Brembo by BMW. Kolega je u biti došao zamjenit Brembo vulgaris koje su prošle par sto km za nove orginalne, te kaže: kočnice kao na Stromu!  :ebudale:

Ploću za vreču-luggage rack?



Nemam ja šta tebi pokazvat finalni uredak, ne pravi se grbav. Znaš što želiš, znaš crtat, poznaješ gđicu Jelenu Gavran, imaš borer fi 6mm i bušilicu, a ja ti u ovoj konbinaciji ne trebam.....jedino usluga staklarenja.


Osy

Citat: Danijel 23  u Lipanj 28, 2018, 20:37:53
E ja mogu reči i potvrditi....da, ak treba i poslikati.  :) IMA RAZLIKE. Prošli tjedan sam  probao razliku Brembo vulgaris i Brembo by BMW. Kolega je u biti došao zamjenit Brembo vulgaris koje su prošle par sto km za nove orginalne, te kaže: kočnice kao na Stromu!  :ebudale:

Ploću za vreču-luggage rack?



Nemam ja šta tebi pokazvat finalni uredak, ne pravi se grbav. Znaš što želiš, znaš crtat, poznaješ gđicu Jelena Gavran, imaš borer fi 6mm i bušilicu, a ja ti u ovoj konbinaciji ne trebam.....jedino usluga staklarenja.
Malo sad pjevaš borbene, ali nema veze...ja sam kupio Brembo u Louisu i koče apsolutno isto kao i Brembo Bmw...
potvrdio majstor u Tomiću, a i ja :ooda:

Danijel 23

Citat: Osy  u Lipanj 28, 2018, 20:52:21
Malo sad pjevaš borbene, ali nema veze...ja sam kupio Brembo u Louisu i koče apsolutno isto kao i Brembo Bmw...
potvrdio majstor u Tomiću, a i ja :ooda:
:misli:  :thumbup:

Danijel 23

Citat: Osy  u Lipanj 28, 2018, 20:52:21
Malo sad pjevaš borbene, ali nema veze...ja sam kupio Brembo u Louisu i koče apsolutno isto kao i Brembo Bmw...
potvrdio majstor u Tomiću, a i ja :ooda:
http://mqmoto.it/brembo-pastiglie-mescola-z04/

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


Danijel 23

Citat: zorro  u Lipanj 28, 2018, 23:36:42
..nemam u google prevoditelju jezik "romski "  :huh:
:smijeh:  :P
:misli: Kaj si išo grafove prevodit?  :bzvz:

Danijel 23

Ajmo presjeć temu  :beer: i dosta je tko ima većeg, bržeg i koji su rez. djelovi najbolji. O tome budemo ispod mušmule u Brestovcu. :)  A sad dok je :kisa: ajmo delat, a sutra tj. ziher u nedjelju kad bu  :sunce: idemo se   :moto2:









Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Danijel 23

Prvi mačići se bacaju u vodu...krivo frezenkane rupe.











Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Danijel 23

Poravak ne točnog frezenkanja. A sada na staklarenje

.





Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


fatboy


Danijel 23

Citat: fatboy  u Srpanj 03, 2018, 14:00:52
Di staklariš? Čulinečka?
Neee. Color plast i g. Branko se bave isključivo plastifikacijom. Za staklarenje budem otišao u krug bivšeg Končara u S. Kraljevcu. Tamo je navodno tvrtaka koja izrađuje operacione stolove za njemce i u proizvodnji imaju pogon za staklarenje.

Ponti

Citat: Danijel 23  u Srpanj 03, 2018, 14:13:30
Neee. Color plast i g. Branko se bave isključivo plastifikacijom. Za staklarenje budem otišao u krug bivšeg Končara u S. Kraljevcu. Tamo je navodno tvrtaka koja izrađuje operacione stolove za njemce i u proizvodnji imaju pogon za staklarenje.

Šta je to staklarenje?