ContiTrailAttack 3

Autor iviccaa, Veljača 11, 2019, 14:09:08

« natrag - naprijed »

iviccaa

The ContiTrailAttack 3 is a tyre designed specifically for the very latest adventure motorcycles.

•Revised tread pattern, in combination with our latest RainGrip compound, offer exceptional grip in wet conditions.
•Extremely fast warm up times, with your tyre up to temperature within the first mile, even in cold weather.
•MultiGrip Technology improves mileage through a wear resistant central area and progressively increasing grip levels towards the shoulder, with no feeling of step as you lean the bike over.
•Our unique Traction Skin provides an extremely safe and short scrubbing in period. This is possible due to the revolutionary micro-roughness of the tread surface, which is the result of the new tyre mould coating technology which eliminates the need for tyre-release agents.
•Zero Degree steel belt limits tyre growth at high speeds to superb stability, even under heavy braking.







Mrki


keko

..osim ove samohvale u reklami, imaš li ikakvih informacija o tim gumama, meni su zanimljive
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

iviccaa

Dodano malo teksta u prvi post.

Ono sto je znacajno:
- guma se unutar 1500m odmah ugrije na radnu temperaturu i moze se gaziti
- profil naprijed 5mm, iza 9mm, dakle dugotrajna

bajki

Samo da nevobla kao njene prethodnice. :smijeh:

agolac

Nije baš neki Trail profil. Više cesta.... :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

 :bzvz: ma sve je to isto sranje.....made in PRC! :smijeh:

Toni

Citat: iviccaa  u Veljača 11, 2019, 14:29:23
Dodano malo teksta u prvi post.

Ono sto je znacajno:
- guma se unutar 1500m odmah ugrije na radnu temperaturu i moze se gaziti
- profil naprijed 5mm, iza 9mm, dakle dugotrajna
Evo sam ih narucio pa ce veime pokazati kakve su. To sta se kao ugriju u kilometar ipo mi ne znac puno jer ionako ne gasiram.Triba mi ura ipo da pocmen vozit brze .🤦‍♂️
Nije mi nista.

Saxi

Iste narucio I moj drugar za GS, čeka na isporuku [emoji4]

zander

Ima li neki znalac da objasni razliku u temperaturi hladne i zagrejane gume u normalnum prolecnim uslovima recimo? ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Travanj 10, 2019, 18:17:32
Ima li neki znalac da objasni razliku u temperaturi hladne i zagrejane gume u normalnum prolecnim uslovima recimo? ;)
Pa vidi ovako, temperatura hladne gume sigurno je manja od temperature zagrijane gume ako uzmeš u obzir temperaturu zagrijane gume koja je sigurno veća od temperature hladne gume. I obratno, ovisi s koje strane gledaš ;).
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: zander  u Travanj 10, 2019, 18:17:32
Ima li neki znalac da objasni razliku u temperaturi hladne i zagrejane gume u normalnum prolecnim uslovima recimo? ;)

Razlika je što zagrijana guma topla, a hladna je nezagrijana  :)

Suki

...eto :thumbup:. Mislim da mi Ponti možemo raditi na Wikipediji :).
:moto2:

098 9232180

Ćoso

A jes vala pametan...bolji je nego moje "Tenerke" [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

Zahvaljujem se strucnjacima na objasnjenju.  :ooda:Slatko sam se ismejao. A nista naucio...
OPENMINDED PEOPLE WANTED