Bihač, park Une, Makarska, magistrala

Autor jures, Kolovoz 01, 2017, 10:10:38

« natrag - naprijed »

gianni

a kud odoše izbosne na Krndiju :smijeh:
btw Jajce Šipovo Kupres  :thumbup: priroda je vau

jures

Jao ljudi, stavim jednu sliku a onda smo kod pedera već  :-\
Bio lud, i prodao Stroma

Osy


Mrki

Bilo kuda pederi svuda :D


Pogotovo ako se družite sa Osy-em, Zorro-m i Sukijem.. :)

Osy

Citat: Mrki  u Siječanj 23, 2018, 22:54:04
Bilo kuda pederi svuda :D


Pogotovo ako se družite sa Osy-em, Zorro-m i Sukijem.. :)
A onda si i ti peder, jbga :ooda: :buahaha:

zizu

Pa da kad bolje razmislim u brestovcu je svake godine sve manje zenski....sad mi je jasno zasto

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


fatboy


zorro

Citat: zizu  u Siječanj 23, 2018, 23:22:51
Pa da kad bolje razmislim u brestovcu je svake godine sve manje zenski....sad mi je jasno zasto

Zato ove godine radim Brestovac samo za žene/cure/hanume ... Stromera ..prijatelja i ostalih  :thumbup:
Jedino mi Suki pomaže ..Ostavite žene u Brestovcu ..a vi produžujete za OS..tamo vas čekaju Osy i Mrki s pripremljenim rekvizitima za svakog ..kožne tange s nitnama  :butt:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: zorro  u Siječanj 24, 2018, 08:02:13
Zato ove godine radim Brestovac samo za žene/cure/hanume ... Stromera ..prijatelja i ostalih  :thumbup:
Jedino mi Suki pomaže ..Ostavite žene u Brestovcu ..a vi produžujete za OS..tamo vas čekaju Osy i Mrki s pripremljenim rekvizitima za svakog ..kožne tange s nitnama  :butt:
:buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Mrki

Lijepo si ti to zamislio.. kada ne dođe ni jedna žena.. a budimo realni koja bi došla.. ostajete ti i Suki sami u šumi.. opet..

keko

Citat: Mrki  u Siječanj 24, 2018, 08:14:53
Lijepo si ti to zamislio.. kada ne dođe ni jedna žena.. a budimo realni koja bi došla.. ostajete ti i Suki samo u šumi.. opet..
:buahaha: opet ispunjavanje  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: Mrki  u Siječanj 24, 2018, 08:14:53
.. kada ne dođe ni jedna žena.. a budimo realni koja bi došla..
..ostavit ću te da se raduješ i živiš u neznanju  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Citat: Mrki  u Siječanj 24, 2018, 08:14:53
Lijepo si ti to zamislio.. kada ne dođe ni jedna žena.. a budimo realni koja bi došla.. ostajete ti i Suki sami u šumi.. opet..

Ote mi riječ iz usta...sve veliki jebači, ali kako god, Suki, on i šuma...ne ide to na dobro braćo moja... :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Suki

Citat: Mrki  u Siječanj 24, 2018, 08:14:53
Lijepo si ti to zamislio.. kada ne dođe ni jedna žena.. a budimo realni koja bi došla.. ostajete ti i Suki sami u šumi.. opet..

A je mali zagrizo za šumu nemoš vjerovat...cccc...pa u toj šumi Mrki se tek vidi u vožnji ko je pičkica/pederčić, a ko zapravo ima muda :ooda: :P :smijeh:.

Nego, di bi sebe svrsto? :misli:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: Suki  u Siječanj 24, 2018, 09:39:39
A je mali zagrizo za šumu nemoš vjerovat...cccc...pa u toj šumi Mrki se tek vidi u vožnji ko je pičkica/pederčić, a ko zapravo ima muda :ooda: [emoji14] :smijeh:.

Nego, di bi sebe svrsto? :misli:
Pa vidio si.. pičkica bez muda..