Velocity stacks (trubice)

Autor Osy, Rujan 01, 2017, 07:12:16

« natrag - naprijed »

Osy

Sad kad je Sir opet na forumu, ako želi, može ti dati mjere onih koljena od usisa što lijepo promjene zvuk Stroma, a o kojima smo razglabali onomad :thumbup:
Pa napravi i to i u tržnicu ;)

agolac

Citat: Osy  u Rujan 01, 2017, 07:12:16
Sad kad je Sir opet na forumu, ako želi, može ti dati mjere onih koljena od usisa što lijepo promjene zvuk Stroma, a o kojima smo razglabali onomad :thumbup:
Pa napravi i to i u tržnicu ;)

Moš mislit šta se SirOliveru zbog toga raskopava motor :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

a mislim da smo i onomad pisali da nije baš jednostavno  :shhh: u biti..zaboravio sam kak izgledaju te špule  :huh: ..kad ih vidim ponovo mogao bi onda procjenit ese mogu istokariti
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Ako si vidio kako je na malom, tako se radi i na velikom samo od metala, a ne plastike kako je na malom.

Ovako je na malom:


zorro

Citat: bajki  u Rujan 01, 2017, 08:38:29
Ako si vidio kako je na malom, tako se radi i na velikom samo od metala, a ne plastike kako je na malom.
Dali je ravan ili je više kao koljeno..pod kutom  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki


zorro

Citat: bajki  u Rujan 01, 2017, 08:42:04
Dodao u prethodni post.
Da..i mislio sam si
To se NE MOŽE otokarit ..moglo bi se eventualno izliti od aluminija ..ali to je jako puno posla..a da ne velimj obrada nakon ljevanja..poliranje unutrašnje stijenke ..teško
MOžda eventualno od nekakve cijevi s tankom stijenkom..pa koljeno..i sve zavarati..pam proširiti onaj šešir na vrhu ..al sve je to velika zajebancija..ne isplati se garant
Vi9djet ćemo što veli Danijel  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


bajki

Gledam na netu svi rade samo ravni dio, ali ja sam kod nekog na motoru vidio takve savijene. Kakve ima sir oliver neznam!

agolac

Da, ravno je. I SirOliveru je isto ovako.

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


zorro

Citat: agolac  u Rujan 01, 2017, 08:52:05
Da, ravno je. I SirOliveru je isto ovako.


ako je takva..Danijel to napravi lakše nego čep za ulje  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Onda to nebi trebao biti toliki problem, ostaje pitanje cijene!

zorro

Citat: Mrki  u Rujan 01, 2017, 08:56:21
http://www.njuskalo.hr/tuning-snage/aluminijske-trubice-dellorto-40-dhla-weber-40-dcoe-solex-40-addhe-oglas-22887246

To bi bilo tako nešto..
mislim da ne baš
Ovaj s oglasa ima prirubnicu..a ovi što idu za usis zraka bi trebali imati nekakav filc u koji bi usjeo rub rupe na airboxu
A i promjer na ovim vjerojatno ne odgovara onomm koji bi trebao biti na stromu/klv-u
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: zorro  u Rujan 01, 2017, 08:59:07
mislim da ne baš
Ovaj s oglasa ima prirubnicu..a ovi što idu za usis zraka bi trebali imati nekakav filc u koji bi usjeo rub rupe na airboxu
A i promjer na ovim vjerojatno ne odgovara onomm koji bi trebao biti na stromu/klv-u
Pa zato sam napisao tako nešto.. a ne to je to..
Ali to je princip toga što se želi dobiti.. produžiti usisni kanal..