BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Ćoso  u Srpanj 16, 2021, 22:20:15
Ti ionako ne ideš nigdje [emoji85]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
..a joooj..ovoj bilo nisko [emoji16]
..djelomično ste obojica u pravu [emoji8] ..al Munja ipak mal više..s ovakvim natrpavanjem gubi se ne samo sigurnost..neg puno toga..od stabilnosti..preopterečenja itd. ..i čudim se kak već do sad nema nekakve zakonske regulative za to..al bitno da jebu na tehničkom zbog kineskog žmigavca [emoji16]
Ponti je meni najlaf glede toga.
Bitno da stanu šlape i da na kartici ima para [emoji28]


Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Kazu da slika vrijedi vise od tisucu rijeci...tako i ovdje...odgovor je crven i na samoj slici...Vitara i na put... ;)

Ćoso

Citat: fatboy  u Srpanj 17, 2021, 11:28:05
Kazu da slika vrijedi vise od tisucu rijeci...tako i ovdje...odgovor je crven i na samoj slici...Vitara i na put... ;)
[emoji23]



Ali s Vitarom nema ovoga...Na trajekt bez čekanja


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

fatboy

Citat: Ćoso  u Srpanj 17, 2021, 11:30:21
[emoji23]



Ali s Vitarom nema ovoga...Na trajekt bez čekanja


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

:thumbup: :thumbup: Uzivajte...

VUCIBATINA

ja se nemogu ni sititi što bi nosija sa sobom da se toliko naprtim?
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

munja

Citat: Ćoso  u Srpanj 16, 2021, 22:20:15
Ti ionako ne ideš nigdje [emoji85]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Pa idem u kaufland ha ha

Sretnoo

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


branimir

Lošinj?

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


iviccaa

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 17, 2021, 11:54:44
ja se nemogu ni sititi što bi nosija sa sobom da se toliko naprtim?
A jedino hranu i toaletni papir, ali nadam de da to ovdje nije slucaj. [emoji16]

Ćoso

Citat: branimir  u Srpanj 17, 2021, 13:48:54
Lošinj?

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
Da.

Gledajte, iako se ovdje čini da smo prekrcani, to nije slučaj. U gornjoj torbi je naša obuća (moja malička ima nogu 45, ja 46...dvoje tenisice za trčanje, sandalice japanke i to ti je to)...U bočnim koferima su torbe teške max 5-6 kg, u torbama koje su na koferima je "kuhinja", u tank torbi kišnjaci i cerada, u zadnjem koferu karton vina i laptop...Morao sam SVE staviti na njega (kada već imam), iako bi prošlo i bez tank torbe i onih torbi koje idu na kofere


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

munja

Citat: Ćoso  u Srpanj 17, 2021, 16:03:19
Da.

Gledajte, iako se ovdje čini da smo prekrcani, to nije slučaj. U gornjoj torbi je naša obuća (moja malička ima nogu 45, ja 46...dvoje tenisice za trčanje, sandalice japanke i to ti je to)...U bočnim koferima su torbe teške max 5-6 kg, u torbama koje su na koferima je "kuhinja", u tank torbi kišnjaci i cerada, u zadnjem koferu karton vina i laptop...Morao sam SVE staviti na njega (kada već imam), iako bi prošlo i bez tank torbe i onih torbi koje idu na kofere


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Ako je karton vina, sve ti je oprošteno

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


branimir

Citat: Ćoso  u Srpanj 17, 2021, 16:03:19
Da.

Gledajte, iako se ovdje čini da smo prekrcani, to nije slučaj. U gornjoj torbi je naša obuća (moja malička ima nogu 45, ja 46...dvoje tenisice za trčanje, sandalice japanke i to ti je to)...U bočnim koferima su torbe teške max 5-6 kg, u torbama koje su na koferima je "kuhinja", u tank torbi kišnjaci i cerada, u zadnjem koferu karton vina i laptop...Morao sam SVE staviti na njega (kada već imam), iako bi prošlo i bez tank torbe i onih torbi koje idu na kofere


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Korlat[emoji1635]?

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


zander

Nije sramota priznati i masinu za ves i sudove...jbga i to treba...nekad :smijeh: :) :wine:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: zander  u Srpanj 17, 2021, 19:41:20
Nije sramota priznati i masinu za ves i sudove...jbga i to treba...nekad :smijeh: :) :wine:
I 30kg krumpira [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

A smrznute ćufte i grah, možda sarma, ko Česi :)