V-Strom 650 L2-L7 [2012-2017]

Autor Mrki, Siječanj 19, 2018, 19:39:22

« natrag - naprijed »

Milanezi

Citat: keko  u Siječanj 20, 2018, 12:22:46
'oćeš ih dokusuriti do kraja  :huh: :buahaha:
Moramo Keko, vidiš da su se otrgli kontroli  :smijeh:

Mrki

Citat: Milanezi  u Siječanj 20, 2018, 12:45:21
Moramo Keko, vidiš da su se otrgli kontroli  :smijeh:
Si vidio.. Agolca malo nema zbog bebača i odmah se razbacali.. Hvale ga na sva usta.. oteli se kontroli do te mjere da ćemo svaku izjavu da je GS najbolji motor sankcionirati sa slikom pokidanog kardana :)

Milanezi


Osy

Citat: Mrki  u Siječanj 20, 2018, 12:50:29
Si vidio.. Agolca malo nema zbog bebača i odmah se razbacali.. Hvale ga na sva usta.. oteli se kontroli do te mjere da ćemo svaku izjavu da je GS najbolji motor sankcionirati sa slikom pokidanog kardana :)
Aaaaaa...to sam si i mislio...zato ti jučer i trpaš silne postove od Stroma, Agy zapovjedio :P

Mrki

Citat: Osy  u Siječanj 20, 2018, 13:08:20
Aaaaaa...to sam si i mislio...zato ti jučer i trpaš silne postove od Stroma, Agy zapovjedio [emoji14]
Nije.. to je sve na moju ruku...

Ipak smo mi V Strom forum i mislim da je normalno da imamo teme za sve modele.
Možda smo mi "stari" upoznati sa svim modelima ali netko kome je to sve novo (kao recimo meni prije 2,5g) je zgodno da ima sve lijepo posloženo..
I ako se dogodi da se srednjak ugasi "mi" jedini ostajemo da reprezentiramo Stroma.

I da, ljudi i ekipa je bitnija od toga tko kakav motor vozi.. ali da nema V Stroma ne bi ni bilo ove ekipe sada..
Tako da na ovom forumu V Strom ostaje najbolji motor i točka.. ako ne iz tehničkih razloga (iako je i tu najbolji :) ) onda iz razloga što je on okupio ovako dobru ekipu iz područja cijele bivše Juge (a i dalje)..

tibertov

Ti najprije kupi vstrom pa onda pricaj price [emoji23]

Osy

Citat: Mrki  u Siječanj 20, 2018, 13:17:09
Nije.. to je sve na moju ruku...

Ipak smo mi V Strom forum i mislim da je normalno da imamo teme za sve modele.
Možda smo mi "stari" upoznati sa svim modelima ali netko kome je to sve novo (kao recimo meni prije 2,5g) je zgodno da ima sve lijepo posloženo..
I ako se dogodi da se srednjak ugasi "mi" jedini ostajemo da reprezentiramo Stroma.

I da, ljudi i ekipa je bitnija od toga tko kakav motor vozi.. ali da nema V Stroma ne bi ni bilo ove ekipe sada..
Tako da na ovom forumu V Strom ostaje najbolji motor i točka.. ako ne iz tehničkih razloga (iako je i tu najbolji :) ) onda iz razloga što je on okupio ovako dobru ekipu iz područja cijele bivše Juge (a i dalje)..
Pa naravno, samo se šalim :thumbup:

Osy

Citat: tibertov  u Siječanj 20, 2018, 13:18:56
Ti najprije kupi vstrom pa onda pricaj price [emoji23]
A i to što kažeš...jbte, stavi sve jebene Stromove, a ne stavi svoju naranču i podatke o istom...katastrofa  :P

Mrki

Citat: tibertov  u Siječanj 20, 2018, 13:18:56
Ti najprije kupi vstrom pa onda pricaj price [emoji23]
Ja ga ne moram ni imati da bi znao da je najbolji motor [emoji14]

Saxi

Vazda sam furao pravilo da je devojka sa kojom si trenutno i motor koji posedujes uvek najbolji i tu nema kompromisa, a onda sam otkrio da ima dobrih i manje dobrih motora, i GSova [emoji23]
Onda sam još malo razmišljao i došao do zaključka da je dobar motor potreba, a dobra žena čist luksuz bez koga se može, i najvažnije da je društvo najbitnije [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Citat: Mrki  u Siječanj 20, 2018, 13:17:09
Nije.. to je sve na moju ruku...

Ipak smo mi V Strom forum i mislim da je normalno da imamo teme za sve modele.
Možda smo mi "stari" upoznati sa svim modelima ali netko kome je to sve novo (kao recimo meni prije 2,5g) je zgodno da ima sve lijepo posloženo..
I ako se dogodi da se srednjak ugasi "mi" jedini ostajemo da reprezentiramo Stroma.

I da, ljudi i ekipa je bitnija od toga tko kakav motor vozi.. ali da nema V Stroma ne bi ni bilo ove ekipe sada..
Tako da na ovom forumu V Strom ostaje najbolji motor i točka.. ako ne iz tehničkih razloga (iako je i tu najbolji :) ) onda iz razloga što je on okupio ovako dobru ekipu iz područja cijele bivše Juge (a i dalje)..

Kao da ib-a čitam .... jesi to c/p neki njegov post :smijeh: :smijeh:

Osy


iviccaa

Citat: Saxi  u Siječanj 20, 2018, 14:15:47
Vazda sam furao pravilo da je devojka sa kojom si trenutno i motor koji posedujes uvek najbolji i tu nema kompromisa, a onda sam otkrio da ima dobrih i manje dobrih motora, i GSova [emoji23]
Onda sam još malo razmišljao i došao do zaključka da je dobar motor potreba, a dobra žena čist luksuz bez koga se može, i najvažnije da je društvo najbitnije [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Ode i saxi u gay sekciju....[emoji23][emoji23]

Milanezi

Citat: iviccaa  u Siječanj 20, 2018, 15:47:17
Ode i saxi u gay sekciju....[emoji23][emoji23]
Nikad nije ni izlazio iz te sekcije  :buahaha:

Osy