Rossi kaciga za 2018 by Bugiman

Autor Saxi, Travanj 03, 2018, 00:24:33

« natrag - naprijed »

Saxi

Poželi moj drugar Bugi da svoju Nishua Carbon Enduro nošu učini lepsom, uocljivijom na drumu i originalnom u svakom pogledu, dodje na ideju da prekopira Rosijevu za 2018 godinu.
Okrene airbrush umetnika, izloži ideju a ovaj otkine cifru od 380 evra samo za sunce bez detalja [emoji54]... umislio čovek da je Dali lično, teška dijabola. To je impliciralo pribegavanju planu B.
Elem, u Difolu dužni metar širine 65cm je koštao 1000 dinara / 8.5 evra, materijala na pretek i za jedno veče Bugi ispuni svoj san, pedantno, fenomenalno, uz puno truda, ljubavi, strpljenja napravi originalnu kacigu, koja se slaže uz specifični i originalni motor [emoji16]
Evo slika kako je kaciga izgledala nekada...


A onda kad je maestro izveo magiju krajnji rezultat izgleda ovako... magično, nema sta [emoji41]




Postavio je zaista visok standard improvizacije i podigao je lestvicu jako visoko, a od kacige napravio remek delo za divljenje [emoji848]

Osy

Stvarno je kralj :thumbup: Pedantno, izgleda ko original. :gimme5:  :bravo: Bugy :beer:

Suki

:moto2:

098 9232180

agolac

Super izgleda. A taj air brusher malo puko :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Airbrusher isti ja, kada mi se ne radi puknem cifru  :smijeh:

Bagy

mob: 095/573-6874

Mrki


zorro

Taj posao kod "nas" bi bio do 100 € ..ok..nije ni ovo loše  :thumbup: ..ali da je to airbrusher oslikao..to bi bila sasvim druga priča..neusporedivo  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vujce