Prvenstvo Hrvatske i prvenstvo grada Zagreba u moto slalomu i moto rally-u

Autor Ćoso, Kolovoz 31, 2020, 19:45:16

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Osy  u Rujan 07, 2020, 19:13:10
Jbga, šta da radim...probati ću, ako budem loš, mogu se vadit na motor :) :ooda: :smijeh:
Imaju i još neki motor. Znam da je Tomo (zna ga dosta ekipe) to lijepo odradio. Mislim da je Tomo čak i viši od tebe

Bagy

Citat: Osy  u Rujan 07, 2020, 19:13:10
Jbga, šta da radim...probati ću, ako budem loš, mogu se vadit na motor :) :ooda: :smijeh:

Par fotki iz 2016.g. Ne znam kud ću s nogama, a držanje na početku ko da sam metlu progutao!  :smijeh: Ali već nakon par sati sve sjeda na svoje mjesto! Iskreno, nije mi sjelo još 2 godine...  :ooda:

Trening, trening i samo trening. Najbitnija stvar je pogled - motor ide kud vozač gleda... a to je početniku poprilično teško za usvojiti.

U svakom slučaju, meni je pomoglo jer sam tada bio poprilično "friški" vozač.  :-\
mob: 095/573-6874

Ćoso


Freshman

Direktore, što bi francuzi rekli: "šapo".

Lijepo to izgleda i ako je i (samo) to korist od škole (sigurne) vožnje, isplati se.

Osy

Citat: Bagy  u Rujan 07, 2020, 19:24:21
Par fotki iz 2016.g. Ne znam kud ću s nogama, a držanje na početku ko da sam metlu progutao!  :smijeh: Ali već nakon par sati sve sjeda na svoje mjesto! Iskreno, nije mi sjelo još 2 godine...  :ooda:

Trening, trening i samo trening. Najbitnija stvar je pogled - motor ide kud vozač gleda... a to je početniku poprilično teško za usvojiti.

U svakom slučaju, meni je pomoglo jer sam tada bio poprilično "friški" vozač.  :-\
Zašto nemaš kacigu na svim vježbama? Vidim da ti zbog točkića ne može biti ništa, ali opet...

Osy


Suki

Citat: Osy  u Rujan 07, 2020, 22:33:32
Zašto nemaš kacigu na svim vježbama? Vidim da ti zbog točkića ne može biti ništa, ali opet...
...on zvjerla umjesto da gleda kud će :)
:moto2:

098 9232180

Bagy

Citat: Osy  u Rujan 07, 2020, 22:33:32
Zašto nemaš kacigu na svim vježbama? Vidim da ti zbog točkića ne može biti ništa, ali opet...

Početna vježba je uopće shvaćanje countersteeringa, voziš se u krug i cilj je voziti motor na pomoćnom kotaču, a to je ujedno i najmanji nagib (mislim da je podešenje na 20 stupnjeva). Poprilično glup osjećaj kad ti Kec kaže - sad ga obori na pomoćni!  :) Pa se tako pelaš u krug, pa ga moraš trzajem vratiti u "normalni" položaj. Uglavnom, vrte se krugovi malo ulijevo pa udesno. Nakon toga se rade osmice s većom brzinom i poželjno je imati kompletnu opremu... Nakon toga je r'n'r!  :thumbup:

Btw, ja bih sad vrlo rado ponovio taj tečaj! Bilo bi struganja koljenom u nagibu 50 stupnjeva! :ooda:
mob: 095/573-6874

Neven

Citat: Osy  u Rujan 07, 2020, 22:34:12
Zasada nas je dvojica ;)

Ja sam treći, ako dogovorite neki termin u kojem se mogu pridružiti.

Osy


Ćoso


MaRi0_St

zanimljivo, i ja neko vrijeme razmišljam o tome, al' ako imam para nemam vremena, ako imam vremena nemam para i tako  :smijeh: ali po "službenom" cjeniku je
Do 5 polaznika u grupi - 250 € (po polazniku) tako da ne znam na koliku je količinu popust, i koliko to onda ima smisla...
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Ćoso

Citat: MaRi0_St  u Rujan 08, 2020, 08:55:01
zanimljivo, i ja neko vrijeme razmišljam o tome, al' ako imam para nemam vremena, ako imam vremena nemam para i tako  :smijeh: ali po "službenom" cjeniku je
Do 5 polaznika u grupi - 250 € (po polazniku) tako da ne znam na koliku je količinu popust, i koliko to onda ima smisla...
Nazovite Keca i pitajte

Osy

Citat: Ćoso  u Rujan 08, 2020, 08:31:15
Svakako idite autom i ponesite suhu robu
Kako misliš autom? Zašto? Mi Slavonci idemo motorima, imamo gdje prespavati, a robu ćemo nositi. Kontam da ćemo se presvlačiti zbog znojenja, a termin bi bio na proljeće

RatKO