Grijane ručke

Autor Vec, Studeni 19, 2018, 08:55:32

« natrag - naprijed »

Vec

Vi ekipa kaj ste to naknadno stavljali - molim neku preporuku kaj namontirati gore da valja i da ne košta ko pol motora. Jučer bi me spasile da sam ih imal...

Bagy

Ja imam Oxford, meni dobre. Sad ćeš dobiti 100 preporuka, ko i s gumama!  :ooda: A neki će reći da pravi bikeri ne koriste takve stvari...  :shhh:
mob: 095/573-6874

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vec

Citat: Bagy  u Studeni 19, 2018, 09:02:39
Ja imam Oxford, meni dobre. Sad ćeš dobiti 100 preporuka, ko i s gumama!  :ooda: A neki će reći da pravi bikeri ne koriste takve stvari...  :shhh:

Ja onda nisam pravi bajker - ja sam papak kaj hoće da mu je toplo za ruke  :buahaha: :buahaha:

I kak se niko nije sjetil napraviti fuziće da griju  :) :)

Idući stroj bu imal i grijanje sica hahahaha

Mrki

Bude ti Daytona često na sniženju u Loisu za 40e, u biti su ti isti vrag, hvale i Oxford i Daytona..

Kada sam ja gledao da uzmem pročitao sam negdje kako je netko napisao: daš 400-600kn za to i poslje misliš jel mi to trebalo, i tako razmišljaš dok ti jednom stvarno ne zatrebaju, i onda ti ne bude žao ni kune, makar ih i koristio samo jednom godišnje.. i tako sam i ja prošao, nisam koristio dugo nakon što sam stavio ali kada su stvarno trebale nije mi bilo žao ni kune.. :)

Ćoso

Ja sam imao Daytona na malom i odrađivale su svoj posao kada je trebalo. Svakako gadget za preporuku


Movember - https://uk.movember.com/about/history

iviccaa



Citat: Bagy  u Studeni 19, 2018, 09:02:39
Ja imam Oxford, meni dobre.

Ista stvar kod mene, odlične.


VUCIBATINA

da, ja istp iman oxford i koristim cilu zimu
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Saxi

Imao sam. DAYTONU 10 sezona, tu imas 2 modela, slabije i jače, ove slabije mislim da nisu za preporuku, a ove jače su radile fino, stim da sam ih palio ispod 15 stepeni spoljne temperature i držao dosta duže na Start poziciji, jer tada greje najviše. Bez štitnika ruku ne služe ničemu, ali sam probao Oxford i oduševio se jer greju jače u svim modovima i bliže su BMW grejacima na kojima u najjačoj poziciji mozes da susis mokre rukavice jer grejač prži.

Vec

Citat: Saxi  u Studeni 19, 2018, 13:08:40
Imao sam. DAYTONU 10 sezona, tu imas 2 modela, slabije i jače, ove slabije mislim da nisu za preporuku, a ove jače su radile fino, stim da sam ih palio ispod 15 stepeni spoljne temperature i držao dosta duže na Start poziciji, jer tada greje najviše. Bez štitnika ruku ne služe ničemu, ali sam probao Oxford i oduševio se jer greju jače u svim modovima i bliže su BMW grejacima na kojima u najjačoj poziciji mozes da susis mokre rukavice jer grejač prži.

Imam štitnike samo mi radijatori još fale - oxford znači....

Toni

Ja san meka Oxford i svaku kunu vridu. Lipo se doziraju i griju. Ako ih zaboravis same se ugase.
Za svaku priporuku
Nije mi nista.

beli

Citat: Vec  u Studeni 19, 2018, 08:55:32
Vi ekipa kaj ste to naknadno stavljali - molim neku preporuku kaj namontirati gore da valja i da ne košta ko pol motora. Jučer bi me spasile da sam ih imal...
dobre rukavice
malo kasnije:btw.  nisam naknadno ništa ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy

Vidio sam na dosta motora u Karavani one navlake za ruke koje se montiraju na volan, a unutra krzno :thumbup:

Saxi

Citat: Osy  u Studeni 19, 2018, 17:24:59
Vidio sam na dosta motora u Karavani one navlake za ruke koje se montiraju na volan, a unutra krzno
To je za skuterase, ali znam da vi BMWjasi volite svakakve điđabiđe da stavljate
Ja sam od Zandera na poklon dobio odlične Suomy zimske rukavice, i vozio sam ispod 10 stepeni i grejači falili nisu, tako da ću videti na duže staze dal se može bez njih

beli

.... htjedoh reći da bi, ako bi već išao na grijane ručke, prije odlučio za investiciju u novu obleku, uzevši pri tom u obzir i ruke ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu