DL650 K7 ABS 53000 km vraćanje u život

Autor agolac, Siječanj 20, 2018, 22:29:28

« natrag - naprijed »

agolac

To je to za danas. Sutra skidanje glave pa da bacimo oko na klipove...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

:moto2:

098 9232180

Osy


cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

keko

Auuuuuuu, al bi kod mene bilo viška dijelova  :smijeh: Andrej  :bravo:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

..a ništa..za danas dosta  :thumbup:..za nekih mjesec dana kad počnemo jest kokice i češkat se po glavi..bit će nastavak
..do tad..budite nam živi zdravi i debeli  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Odličan posao odrađen sradoscu pratim ovu špansku seriju sa nadom da ćemo sve saznati pre nego li ostarimo načisto

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ćoso

Nekada treba i mali poticaj, pa makar bile samo ...

Ponti

Ja bih to na njuškalo ... prodajem stroma u dijelovima  :smijeh: :smijeh:

Ćoso

Citat: Ponti  u Travanj 16, 2018, 23:20:52
Ja bih to na njuškalo ... prodajem stroma u dijelovima  :smijeh: :smijeh:
A sastavite si ga sami

agolac

Hehe, ma složit će se to. Evo neki dan rastavljali od Vege stroma i radili čeking ventila. Svi vijci na jednoj hrpi. Bilo je malo Šerlok Holms, ali sve se na kraju potrefi. Nije ništa falilo ili bilo viška. Bitno da se ne pogubi.

Stavljali mu i od Oxford ručke i prdnule nakon par dana. A tu ne nemamo šta fulat. Sva instalacija je njihova. Samo na accu i kljik kljik dva konektora od svake ručke. Nekako sumnjam da su im ti konektori zakurac, iako na netu sve piše waterproof. Hebem ti moto opremu koja nije waterproof....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Najzamljivije tek slijedi. Da vidimo klipove, radilicu te ostalo. Moramo otkriti gdje je "greška"... Ovako sad, kad gledam s vrha, sve izgleda sasvim normalno.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain