ON/OFF motocikli srednje klase (250-650), samo homologirani

Autor Danijel 23, Rujan 14, 2017, 09:03:44

« natrag - naprijed »

agolac

Pa daj sliku tog grla jeba ga, gdje se može kupiti itd. :buahaha:
A niš, kome ja pričam  :kava:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 27, 2017, 20:30:39
Pa daj sliku tog grla jeba ga, gdje se može kupiti itd. :buahaha:
A niš, kome ja pričam  :kava:
Neznam...grla (2kom) sam ukro!

Danijel 23

Jebla vas grla, a ja u septičkoj jami!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Danijel 23  u Rujan 27, 2017, 20:36:27
Neznam...grla (2kom) sam ukro!
napiši gdje ..može i link
..i koliko minuta..straha
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Rujan 27, 2017, 20:42:07
napiši gdje ..može i link
..i koliko minuta..straha
U firmi na rashodovamom kombiju!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Danijel 23

Znaci....sjenilo fara se mora povečat sa hi 14 na hi17, ubacit nova veča ovakova gumica...postoječa instalacija se cvik-zangama prereze, blankira, forzinuje i zalota na stopicu novog grla....kad se stopica oladi utakari se u grlo i jos se utakari i nova ubodna sjalica koje se kpl utakari u far di je nova gumca i far sjatli!  :thumbup:

agolac

Uf, poslikam ja to to detaljno. Napravim si i ja to. Slabo to tebe skužit ovako bez par fotografija za nekoga tko to nije nikad vidio. :gimme5:

Sjetim se one tvoje teme o ABS prekidaču. To ne bi rođena majka prepoznala. Samo jedna slika hpetine crijeva (žica) i Ispod jedna rečenica u stilu etu, vidi tu se to prikopča i evo, ABS switch. Čak nije bila ni njegova slika, već sa VSRI :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko


Danijel 23

Znac KAJ, poceo si bit naporan, detaljan i ziheraš  ko IB...de  se opusti! Odo ja na www.drz-italia.com    :tongue:
:-*

Danijel 23


agolac

Citat: Danijel 23  u Rujan 27, 2017, 20:59:32
Znac KAJ, poceo si bit naporan, detaljan i ziheraš  ko IB...de  se opusti! Odo ja na www.drz-italia.com    :tongue:
:-*

Haha, nisam i neću više majke mi :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


zorro

Citat: Danijel 23  u Rujan 27, 2017, 20:59:32
Znac KAJ, poceo si bit naporan, detaljan i ziheraš  ko IB...de  se opusti! Odo ja na www.drz-italia.com    :tongue:
:-*
..hahaha..već si se ušuljo kod svojih rođaka na drz forum :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko