ON/OFF motocikli srednje klase (250-650), samo homologirani

Autor Danijel 23, Rujan 14, 2017, 09:03:44

« natrag - naprijed »

Vinko

Strasno je jak u "podrumu" s okretajima, puno jace "traktorira" nego DRZ....
Jucer je kolega dofural isto Betu 300 Xtrainer, to je slican model ko moj ali malo na trial vuce.....

Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....


Patak

Nisi mi jasni ovi kozmetički štitnici za ruke, ne samo na tvome motoru jer su tvornički nego i na drugim novim hard enduro motoroma.

Pa to ne štiti ništa, samo od zraka a tebi treba zraka jer se voziš na malim brzinama a zaštita nula bodova  :thumbdown:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Vinko

Citat: Patak  u Ožujak 24, 2018, 21:48:28
Nisi mi jasni ovi kozmetički štitnici za ruke, ne samo na tvome motoru jer su tvornički nego i na drugim novim hard enduro motoroma.

Pa to ne štiti ništa, samo od zraka a tebi treba zraka jer se voziš na malim brzinama a zaštita nula bodova  :thumbdown:
I ja bi radje pune cvrsce stitnike kak sam na Drzu imal no mnogi hard endurasi s iskustvom me uvjeravaju da ih ostavim jer su bolji.....kao ne pucaju kod pada jer se popigaju a opet donekle zastite rucicu......
Po meni glavna mana im je sto ne stite ruku kod npr udarca u drvo s volanom....
Zasad budem ih ostavil na motoru, dat cu im sansu, pa da vidim....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Danijel 23

Citat: Vinko  u Ožujak 25, 2018, 07:55:43
I ja bi radje pune cvrsce stitnike kak sam na Drzu imal no mnogi hard endurasi s iskustvom me uvjeravaju da ih ostavim jer su bolji.....kao ne pucaju kod pada jer se popigaju a opet donekle zastite rucicu......
Po meni glavna mana im je sto ne stite ruku kod npr udarca u drvo s volanom....
Zasad budem ih ostavil na motoru, dat cu im sansu, pa da vidim....
A ako nebuš zadovoljan čvrstočom, najlakše je uzet inox flah 25x3 i naparavit i oslonac/nosač.

Osy

Citat: Danijel 23  u Ožujak 25, 2018, 08:56:35
A ako nebuš zadovoljan čvrstočom, najlakše je uzet inox flah 25x3 i naparavit i oslonac/nosač.
Ma de dobro je, i onda mora taj flah kupit u Pevecu, a ima krasnih Barkbuster za nabavit :smijeh:

Danijel 23

Citat: Osy  u Ožujak 25, 2018, 09:23:55
Ma de dobro je, i onda mora taj flah kupit u Pevecu, a ima krasnih Barkbuster za nabavit :smijeh:
Jeee, pa najlakše je kupit, nebi se malo pomućio turpijanjem i pripasianjem. Posto si Ime moje fina guza!  :belj:

Osy

Citat: Danijel 23  u Ožujak 25, 2018, 12:34:56
Jeee, pa najlakše je kupit, nebi se malo pomućio turpijanjem i pripasianjem. Posto si Ime moje fina guza!  :belj:
Pa jesam se pomučio...nemoj zaebavat :misli:

Vinko

Jutro smo zapoceli u svjezini, presjekli sa Velebitskim na vrhu Ivanscice i zavrsili u ljetnim vrucinama.....

Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

Lajkam Vinkec [emoji108][emoji106]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy


Patak

Jako lijepo Vinko :thumbup:

Di je ovaj zadnji vidikovac, jel to neka žičara pored ili?


Vinko

Citat: Patak  u Travanj 22, 2018, 20:52:56
Jako lijepo Vinko :thumbup:

Di je ovaj zadnji vidikovac, jel to neka žičara pored ili?
Na samom vrhu, blizu tv tornja, planinarske kuce.....to su ostaci stare skijaske zicare.....
Citat: Danijel 23  u Travanj 22, 2018, 20:57:44
Kak ste išli gore, cestom il nekak po južom obronku?  :misli:

http://www.zagorjebike.com.hr/staze/uspon-na-ivanscicu
Isli smo kroz Zlatar, Ervenik, kombinirali makadam, sumu i zemljane puteve..... kolega je vodil, ja sam bil ko kufer  :blato:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....