ON/OFF motocikli srednje klase (250-650), samo homologirani

Autor Danijel 23, Rujan 14, 2017, 09:03:44

« natrag - naprijed »

Vinko

Citat: zorro  u Svibanj 05, 2018, 21:17:10
rekao sam sebi..nema šanse motor bez anlasera  :-\ ..em sam pušač..em sam već u godinama..3 x na starter..i krepam  :smijeh:
Za mene je isto bio must have, za pravu hard enduro voznju gumb je obavezan, najbolje kad ima anlaser i kurblu.... ;)

Kad vidis kolegu da zapne na teskom dijelu terena i onda se hebe sa kurblanjem jer mu svako malo krepa a gasenja se cesto desavaju i zato jer voze cross motore po sumi, tu se strasno vozac trosi i nema energije za dalje....da ne govorim kad se motori prevrnu, gorivo iscuri, opet teze upali....

Inace za 2018 god svi poznatiji proizvodjaci u hard enduro klasi 2T 250/300 serijski nemaju kurblu osim GasGas-a......
Beta je ostavila opciju da se moze ugraditi, Ktm, Husqarna, Sherco niti to....

KTM/Husqarna je nakon loseg dizajna sklopa elektrolokretaca od 09'-16' ugradila isti ispod masine kao sto ima Beta i stim su rijesili probleme nepouzdanosti dosadasnjeg dizajna....

Sherco ima problema sa bendixom, kurblu ne ugradjuje i znam ljude koji su se vracali u kombiu s voznje jer se mores fuckati kad anlaser ne sljaka.....kod njega je i poznat problem da se mogu svjetla ostavit upaljena kad je motor ugasen, uz nejak tvornicki akumulator brzo ostanete bez struje.....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Vinko

Na mousse treba pripaziti po asfaltu, oce se pregrijati na visim brzinama.....
Rabljeni mousse na teskom terenu nakon duzeg vremena, vadis ga sa spatlom.....

Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Osy


Patak

Citat: Osy  u Svibanj 06, 2018, 09:24:56
Mousse... :misli: unutrašnjost gume? Ne kontam...

Od kad tebe zanimaju enduro/hard motori?

Ne opterečuj s s nebitnim informacijama :tongue:


Osy

Citat: Patak  u Svibanj 06, 2018, 11:06:05
Od kad tebe zanimaju enduro/hard motori?

Ne opterečuj s s nebitnim informacijama :tongue:
Uz uzaludne napore te stvarno ne razumijem :thumbdown:...čak kad mi i moje kolegstvo kaže pa popričati ću s njim da mu objasnim par stvari...ali ovako šta...katastrofa...ako nemaš šta pametno napisat, onda bolje nemoj ni pisat, jer tada NISI NA PRAVOM MJESTU...

fatboy

Citat: Osy  u Svibanj 06, 2018, 09:24:56
Mousse... :misli: unutrašnjost gume? Ne kontam...

To ti je, koliko sam ja shvatio, neka vrsta pjenaste gume, koja je umjesto zraka (ili bar vecine) u gumama, pa se ne opterecujes trnjem i slicnim nezgodama... :misli:

Osy

Citat: fatboy  u Svibanj 06, 2018, 12:31:55
To ti je, koliko sam ja shvatio, neka vrsta pjenaste gume, koja je umjesto zraka (ili bar vecine) u gumama, pa se ne opterecujes trnjem i slicnim nezgodama... :misli:
To je pravi odgovor... :thumbup: :beer:

Patak

Citat: Osy  u Svibanj 06, 2018, 11:58:43
Uz uzaludne napore te stvarno ne razumijem :thumbdown:...čak kad mi i moje kolegstvo kaže pa popričati ću s njim da mu objasnim par stvari...ali ovako šta...katastrofa...ako nemaš šta pametno napisat, onda bolje nemoj ni pisat, jer tada NISI NA PRAVOM MJESTU...

Ja tebe u potpunosti razumijem...Kad su svi govorili da ne ide "čep" na kardan ja sam bio na tvojoj strani i podupirao te :smijeh:

zorro

Citat: Vinko  u Svibanj 06, 2018, 16:56:16
85 km ostrog terena, taman na rezervu prebacil, Kladescica, blata i razrovanog kamena od kise......Hunjka Sljeme, grah s kobasom, velebitsko.....Gorscica....velebitsko.....izasli na Gornju Stubicu....
..super  :thumbup: ..al nekak sudeći po gumama i motorima..Slavonija je blatnija jedno 7 puta  :)

Citat: Sparky  u Svibanj 06, 2018, 16:25:09
Sad tek provalih da ova tema ima slika i svega vezanno za off vožnju [emoji53]

Ja sve mislio ovđe samo o motorima on/off srednje klase [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Super voznje i super mjesta, baš mi se dopada.
Svaka čast!


Eto, pošto vidim da ima ljudi koji vole ovo, ako nekad odlučite da vozite kroz CG, možemo organizovati neki vikend pa da vam pokažemo ljepote off-a kroz CG...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk


..lajkam jako  :thumbup: ..s tim kad bi bio malo lakši off..em nas ima metuzalema prek 50..em ima motora od 150-200 kg  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Citat: zorro  u Svibanj 06, 2018, 19:50:55
..super  :thumbup: ..al nekak sudeći po gumama i motorima..Slavonija je blatnija jedno 7 puta  :)
..lajkam jako  :thumbup: ..s tim kad bi bio malo lakši off..em nas ima metuzalema prek 50..em ima motora od 150-200 kg  :)

Sve ovisi koja dionica, negdje vise blata negdje skliski kamen, a potjeramo motore u vise okretaje pa se gume ociste  :blato:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

bajki



Renči

takvog DR planiram već par godina, i uvijek mi zbog nečeg izmakne.
Pretežno zbog  :novac:, ali jednog dana :)!

Vinko

Prvi ovogodisnji.....i jos mu s kotacem ostetil kapu[emoji12]

Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎