ON/OFF motocikli srednje klase (250-650), samo homologirani

Autor Danijel 23, Rujan 14, 2017, 09:03:44

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Patak  u Kolovoz 18, 2018, 21:15:17
Sutra te budem jebao u hrastovoj/bukovoj šumu :smijeh:

Al ništ ne brini budeš ispunjen, pardon "budemo ispunjeni" :)
..ide Osy s nama  :misli:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2018, 21:27:09
..aj ne zobaj te kokice  :bzvz:  neg sutra u 10 u Kutjevu  :)
Sutra u 10 smo kod Niđe u Smiljanu, a poslije u Pećinskom parku Grabovača. A vi braćo mila uživajte i nemojte se previše na hebeti!   :blato:

Patak

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2018, 21:25:07
..ide Osy s nama  :misli:

Ak je uspio sikronizirati cilindre, izmjeniti ulje u abs-u sigurno ide :smijeh:

Patak

Jeftine cross (mitas) gume...

Iz moje perspektive. Uzmem ja tu "đabe" Mitasicu (mislim da je C02 bila) namontiram ju pred put za Bosnu prošle godine. Napravim 1000 i još koji sitno kilometar te ju bacam u kontenjer :thumbdown:

Pirelli MT 21, T63, Karoo 3... traju 5 puta duže a koštaju duplo više :ooda: Dolazim do zaključka "Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari".

fatboy

Jabi ga Patak, ti svemu nađeš prigovor...opusti malo... :-\

Patak

Citat: fatboy  u Kolovoz 18, 2018, 22:29:08
Jabi ga Patak, ti svemu nađeš prigovor...opusti malo... :-\

jebiga kako gdje, na moronima.hr nema zajebancije, samo direkt, klizeći u glavu :puke: :thumbdown:

Fboy...sve 5 ;) :thumbup:

zorro

Citat: Patak  u Kolovoz 18, 2018, 22:23:37
Jeftine cross (mitas) gume...

Iz moje perspektive. Uzmem ja tu "đabe" Mitasicu (mislim da je C02 bila) namontiram ju pred put za Bosnu prošle godine. Napravim 1000 i još koji sitno kilometar te ju bacam u kontenjer :thumbdown:

Pirelli MT 21, T63, Karoo 3... traju 5 puta duže a koštaju duplo više :ooda: Dolazim do zaključka "Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari".
Stvarno lupaš gluposti  :bzvz: ..godinu i pol dana točno vozim ovu koja je spala na 3-4 mm ripne..u tih godinu i pol je bilo i asfalta (što je u biti najviše i jede) ..kamenjara..blata..makadama..svega...
Svaki vikend se vozim i sad sam ja lud a ti znaš sve  :-\  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2018, 22:37:20
Stvarno lupaš gluposti  :bzvz: ..godinu i pol dana točno vozim ovu koja je spala na 3-4 mm ripne..u tih godinu i pol je bilo i asfalta (što je u biti najviše i jede) ..kamenjara..blata..makadama..svega...
Svaki vikend se vozim i sad sam ja lud a ti znaš sve  :-\  :bzvz:

Jebo ga ti, moj motor je 40 kg lakši i skoro ima isto konja tvoj. Kad ja dam gas nije isto kao kad ti daš, matematika i fizika :ooda: Budeš probao pa osjetio...

Na kraju krajeva ti pratiš laganini Markana s 125ccm i kak bi se trebala potrošiti :-\?

zorro

Citat: Patak  u Kolovoz 18, 2018, 22:46:43
Jebo ga ti, moj motor je 40 kg lakši i skoro ima isto konja tvoj. Kad ja dam gas nije isto kao kad ti daš, matematika i fizika :ooda: Budeš probao pa osjetio...

Na kraju krajeva ti pratiš laganini Markana s 125ccm i kak bi se trebala potrošiti :-\?
..da..ti ideš u Bosnu do nekakvog Bendura 300-400 km. asfaltom..toliko i nazad (znači 700-800 km asfalta) ..i još ga ganjaš po asfaltu 130 -140 kmh. ..napraviš 100 km po brdima i kukaš kak guma ode na soma KM  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

znači na fotki se vidi datum kad sam ih namontirao i 1. put isprobao po snijegu..i od tad možda je bilo 2-3 vikenda da se nisam vozio u ovih godinu i pol..i koliko još u toku tjedna..tak da..tvrdim da je ova guma vrh ..prvenstveno u cijeni..a ništa lošija ni u kvaliteti sa kojekakvim renomiranim

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211119822819829&set=a.1253474145351&type=3&theater
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2018, 22:50:51
..da..ti ideš u Bosnu do nekakvog Bendura 300-400 km. asfaltom..toliko i nazad (znači 700-800 km asfalta) ..i još ga ganjaš po asfaltu 130 -140 kmh. ..napraviš 100 km po brdima i kukaš kak guma ode na soma KM  :bzvz:

Napokon, pa o tome ja i govorim :bravo:!

Pirelli MT21 (obožavam ju) s njom napravim 5000 tkm svakojakih terena i košta samo duplo više od tvoje Mitasice, a na terenu su jednake :ooda: te mi se čepovi ne izvijaju u zzavojima kao kod mitasa, kišu ni neću spominjati!

zorro

MITAS a.s. proizvodi i prodaje gume pod nazivom tri robne marke: sopstvenih Mitas i Cultor, i Continental licencno. Dodatno MITAS a.s. proizvodi i distribuira širok opseg industrijskih i moto guma pod robnom markom Mitas. MITAS a.s. je član ČGS HOLDING a.s.,  poseduje tri proizvodna pogona u Češkoj, jedan u Srbiji i jedan u SAD, i servisira globalnu prodajnu i distributivnu mrežu.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Patak  u Kolovoz 18, 2018, 23:01:40
te mi se čepovi ne izvijaju u zzavojima kao kod mitasa, kišu ni neću spominjati!
..da..što tvrđa to bolja na asfaltu i kiši  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: