ON/OFF motocikli srednje klase (250-650), samo homologirani

Autor Danijel 23, Rujan 14, 2017, 09:03:44

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2018, 23:03:21
..da..što tvrđa to bolja na asfaltu i kiši  :buahaha:

Pirelli, Michelin... nemaju problema s time za razliku od Mitasa :buahaha: dokazano :kisa:

zorro

Citat: Patak  u Kolovoz 18, 2018, 23:07:29
Pirelli, Michelin... nemaju problema s time za razliku od Mitasa :buahaha: dokazano :kisa:
..je..ti si dokazao za te navedene..a ja dokazao za Mitas  8)  ..tak da..kupuj rođo ak ćeš i gume za 5 soma kn.  :thumbup: ja znam što je best by ..i ipak mal duže vozim motore neg ti  ;) tak da mene ne moraš savjetovati.  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2018, 23:13:01
..je..ti si dokazao za te navedene..a ja dokazao za Mitas  8)  ..tak da..kupuj rođo ak ćeš i gume za 5 soma kn.  :thumbup: ja znam što je best by ..i ipak mal duže vozim motore neg ti  ;) tak da mene ne moraš savjetovati.  :beer:

Isti si ko moj stari :P:

On vozi Savu Eskimo već 6 zimu (do trgovine i nazad) i za njega je najbolja zimska guma na svijetu :smijeh:

zorro

Citat: Patak  u Kolovoz 18, 2018, 23:22:23
Isti si ko moj stari :P:

On vozi Savu Eskimo već 6 zimu (do trgovine i nazad) i za njega je najbolja zimska guma na svijetu :smijeh:
..stari ti je mudar i pametan čovjek (bez obzira što vozi samo od kuće do dućana) ..trebao bi se ugledat na njega..
..btw..imam ja kod kuće jednog takvog pametnjakovića kao što si ti ..par god. samo mlađi od tebe..moj sin..jel  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2018, 23:29:39
..stari ti je mudar i pametan čovjek (bez obzira što vozi samo od kuće do dućana) ..trebao bi se ugledat na njega..
..btw..imam ja kod kuće jednog takvog pametnjakovića kao što si ti ..par god. samo mlađi od tebe..moj sin..jel  :bzvz:

Drugi par guma, tvoj problem, Ja sam 10 godina sam svoj čovjek :-*!

Vinko

Mitas ima veliki raspon tipova guma, ta C02 koju je Stane zmontiral je guma iz motocros ranga, ocekivati od nje veliku km na asfaltu je neozbiljno......možda bolje da si izabrao nesto iz trail ranga guma, npr E09.....
Posto se krećem dosta u krugu PRO vozača hard endura, vidim da je Mitas broj 1 u odabiru guma.....samo treba znati koji tip gume treba za koji teren.....
Kod nas najviše se vozi C18, EF07,XT754 u vise varijanta......
Cak i sami zastupnici za gume Gibson i X grip ti u 4 oka preporučuju Mitas  ;)
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak

Citat: Vinko  u Kolovoz 19, 2018, 07:43:43
Mitas ima veliki raspon tipova guma, ta C02 koju je Stane zmontiral je guma iz motocros ranga, ocekivati od nje veliku km na asfaltu je neozbiljno......možda bolje da si izabrao nesto iz trail ranga guma, npr E09.....
Posto se krećem dosta u krugu PRO vozača hard endura, vidim da je Mitas broj 1 u odabiru guma.....samo treba znati koji tip gume treba za koji teren.....
Kod nas najviše se vozi C18, EF07,XT754 u vise varijanta......
Cak i sami zastupnici za gume Gibson i X grip ti u 4 oka preporučuju Mitas  ;)

E09 je odlična enduro guma ali u Dakar verziji!

Patak

Riješili smo problem guma :smijeh: 1 na 1 ili kak bi rekli u 4 oka...Oba dvojica tvrdoglavi, svako svog konja hvali ali... došli smo do zaključka "Najbolja je ona guma kojoj možeš vjerovati".

:gimme5:

Idemo dalje DR 350 ili Beta ;)

zorro

Citat: Patak  u Kolovoz 19, 2018, 22:03:36
Riješili smo problem guma :smijeh: 1 na 1 ili kak bi rekli u 4 oka...Oba dvojica tvrdoglavi, svako svog konja hvali ali... došli smo do zaključka "Najbolja je ona guma kojoj možeš vjerovati".

:gimme5:

Idemo dalje DR 350 ili Beta ;)
..što god od to dvoje..svejedno..ne gledamo uopće na ljepotu..nek bude dobar primjerak..a pouzdana i provjereno dobra su oba
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Kolovoz 19, 2018, 22:23:58
..što god od to dvoje..svejedno..ne gledamo uopće na ljepotu..nek bude dobar primjerak..a pouzdana i provjereno dobra su oba

Držim fige da to bude "S" ;) ipak smo na suzuki forumu pardon v-strom.

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Rujan 14, 2018, 09:03:05
..hehe..vid me pod brojem 10  :)
:smijeh: samo sam te čekao!  :-*
Dobro nam došao u BEST 10!  :beer: