ON/OFF motocikli srednje klase (250-650), samo homologirani

Autor Danijel 23, Rujan 14, 2017, 09:03:44

« natrag - naprijed »

Lavandić

Jutro. Koliko ccm3 je Vespa?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Lavandić  u Listopad 02, 2018, 08:26:34
Jutro. Koliko ccm3 je Vespa?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Ja sam prvi pitao za vespu.... ne petljaj mi se u posao
[emoji23]

Vinko

Citat: Lavandić  u Listopad 02, 2018, 08:26:34
Jutro. Koliko ccm3 je Vespa?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Bok Lava, neznam nikakve podatke za Vespu, susjeda trenutnog je interesirala Hondica, ona je bila u oglasu, stavit ću ti link oglasa za Hondu pa ti dalje pitaj za Vespu.....

Malo kasnije
Nemrem na brzinu naći, idemo na avion sad, probam kad doma dojdem....
Inače ovaj kaj prodaje je blizu Koenigswintera, Koeln.....ideš inače na taj kraj?
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Osy

Ruzinava Vespa koju bi Peco sredio da se sjaji ko pasja kesa :) Već vidim Lavu u akciji  :thumbup:

Lavandić

Citat: Vinko  u Listopad 02, 2018, 08:43:55
Bok Lava, neznam nikakve podatke za Vespu, susjeda trenutnog je interesirala Hondica, ona je bila u oglasu, stavit ću ti link oglasa za Hondu pa ti dalje pitaj za Vespu.....

Malo kasnije
Nemrem na brzinu naći, idemo na avion sad, probam kad doma dojdem....
Inače ovaj kaj prodaje je blizu Koenigswintera, Koeln.....ideš inače na taj kraj?
Idem ja svugdje gdje ima interesantnih motora i lakih žena!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


fatboy

Citat: Lavandić  u Listopad 02, 2018, 15:11:36
Idem ja svugdje gdje ima interesantnih motora i lakih žena!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

A šta je sa emocijama?  :misli:   :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Stjepko


zorro

Citat: Stjepko  u Listopad 02, 2018, 15:44:30
Emocija nema zimi
Kak nema..Lava je sinoc napisao da nema vise galebarenja..da sad ide samo na emocije [emoji23]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


Stjepko


Vinko

Da ga hebeš ne mogu naći oglas, neznam više kaj bi ukucal, sječam se da su u oglasu bila tri motora (XLka, Bmw, IZH) i neki auto stariji a sused je oglas na laptopu pokazival...... :huh:
Citat: Lavandić  u Listopad 02, 2018, 15:11:36
Idem ja svugdje gdje ima interesantnih motora i lakih žena!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ajd kad porješavaš motore i žene i ako buš imal mjesta u kombiju trebal bi prijevoz do HR par stvari, stanu ti uz motore u kombiju, normalno plaćanje solarno odma pri utovaru :thumbup:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

Vinko, Patak
Koje Mitasice, a da nisu full cross ..ova što sam uzeo nedavno za Pegasa C02 ..nemreš voziti po asfaltu koliko je mekana i pleše  :-\
Znači nekakve jače enduro..a da moš po asfaltu koliko toliko vozit

(ti Patak ne luduj s nekakvim prijedlozima..znači isključivo Mitas jer je najpovoljnija  :P )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Listopad 05, 2018, 22:29:28
Vinko, Patak
Koje Mitasice, a da nisu full cross ..ova što sam uzeo nedavno za Pegasa C02 ..nemreš voziti po asfaltu koliko je mekana i pleše  :-\
Znači nekakve jače enduro..a da moš po asfaltu koliko toliko vozit

(ti Patak ne luduj s nekakvim prijedlozima..znači isključivo Mitas jer je najpovoljnija  :P )

Pirelli MT-21 je 100-200 kn skuplje ali vrijede. Na asfaltu drže odlično, neki će posvjedočiti (Mrki, Doda), na makadamu su izvrsne, blato tak-tak (jedino full cross guma tu pomaže). Set sam platio 1060 kn prošle godine u ovo vrijeme, izdržale 5000 km svega (Cincar, Kozara, Papuk, Dilj te Krndija) brmb, br, brb vožnje :smijeh:

Ne preferiram Mitas, ali ako baš hoćeš jedino u obzir dolazi E09 (Dakar), za blato, travu, kišu su katastrofa kao i većina enduro guma za sve ostalo vrlo dobre ako ne i odlične...


zorro

E09 ima Markan ..na cesti je dobra..ne troši se puno..a u šumi ak je blato..0 bodova
al mi je ta guma po slobodnoj procjeni negdje 40:60 (cesta-teren)
Ja bi nešto 20-80 ..čist da se mogu dovesti 15-20 km do šume, a da me ne ljulja kao ova c02 ..kao da vozim na praznoj gumi  :-\
Znači nije uvjet baš Mitas..više nekak gledam cijenu da bude oko 400-500 kn.

https://www.jeftinije.hr/Proizvod/3803074/auto-moto/gume/moto-gume/dunlop-geomax-enduro-12090-18-tt-65r-zadnji-kotac-mc-

https://www.mytyres.co.uk/cgi-bin/rtest.pl?rt_rubrik=motorradreifen&rt_profil=107105441&language=EN&dsco=110
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: