WRC Trakošćan

Autor jalni, Veljača 20, 2024, 09:02:23

« natrag - naprijed »

jalni

Pozdrav ekipa!
Nekak se sve rijeđe viđamo, družimo još rijeđe, pa nekako od lani kad su bili kod mene Slavonci+ Pero, nažalost jako kratko, rodila se ideja za malo veće druženje!
Datum je fiksni, vezan uz WRC Croatia, koji se održava, 18.04.- 21.04., brzinci su u Trakošćanu 21.04. (nedjelja, prva utrka prije 7h, druga malo iza 10h, bar je tako bilo zadnje dvije god.)
Smještaj- baza, rezervirano, bila bi planinarska kuća ,,Pusti duh", na Ravnoj Gori, 10-15 min.  do Trakošćana!
Ovisno o tome koliko nas bude:
Varijanta 1.
Do 10 ljudi, dom nebi uzimali, možemo biti kod mene u Klenovniku, koji su bili znaju, klopa cuga po dogovoru!
Varijanta 2.
Planinarska kuća ,,Pusti duh" ima 20 kreveta, kuhinja, wc i veliki prostor oko doma, za motore, roštilj i ako bude ,,šatoraša"! Hrana, piće u našem aranžmanu, prema dogovoru!
Ako bi nas bilo više od 20, u blizini je planinarski dom, Filićev dom na Ravnoj gori, (cca 500-600m od ,,Pustog duha"),dom raspolaže s 70 kreveta, al treba ranije rezervirat zbog planinara, tam bi eventualno prespavali!!!
Za one finijih guzica, hotel Trakošćan, napisao sam ranije, cca 10-15 min., motorom od Pl. Doma, mogu organizirat prijevoz od pl. doma do hotela!!!
091 4410491

jalni

Možemo par dana lupat prijedloge, komentare, gluposti, pa polako koliko bi nas bilo!
091 4410491

zorro

Kak ti rekoh i jučer  :)   Drago mi je da bude još koje druženje sem Vrovaca(ex Brestovca) da se i ja mal mogu opustit   :thumbup:
Bože zdravlja..Markan i ja dolazimo koja god opcija bila  :-* 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko


munja

 :gimme5:
Ja sam za sve opcije.
Zasad datum odgovara

Bagy

mob: 095/573-6874

Grba

Lajkam inicijativu Veliki Djede. Pusti Duh zvuči odlično za Malu Grbu.
Haug
098 737 604

Martin

Za!

Dolazim!!

veliš Ravna gora??  :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Golileo


keko

..datum je za sada ok i u tom slučaju dolaziiiiim.  :ooda:  :-*
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Renči

Datum mi je OK.
Bilo bi mi drago da se podružimo! :thumbup:

zubakis

Ako će bit rakije i pederskih razgovora uz vatricu eto i mene... :butt:

zorro

Citat: Golileo  u Veljača 20, 2024, 22:06:18Zvuči primamljivo ...
Citat: Renči  u Veljača 21, 2024, 07:09:10Datum mi je OK.
Bilo bi mi drago da se podružimo! :thumbup:
Haj gledajte da dođete s "kozama" pa da odemo malo prozujat okolo po brdima  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: zorro  u Veljača 21, 2024, 08:57:23Haj gledajte da dođete s "kozama" pa da odemo malo prozujat okolo po brdima  :huh:
Zorro na susret ovakve muške vrste ti pozivaš ljude da dođu sa kozama????
Moram odma otkazat svoj dolazak...

zorro

Citat: zubakis  u Veljača 21, 2024, 09:16:41Zorro na susret ovakve muške vrste ti pozivaš ljude da dođu sa kozama????
Moram odma otkazat svoj dolazak...
Ne otkazuj ništa..podmazat ćemo ispuhe na kozama da se i ti moš malo omrsit ..golileova ima original s malom rupom tak da sumnjam da će ti pasat..moja ima otvoreni..i ak treba skinut ću i DB killer zbog tebe  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: