Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 21:08:11
Prešli ste sad s iskorištavanjem snage na nenavikavanja na v-mašinu
Ok..vjerojatno da se nikak navikne na takav stroj..ali ja sam rekao da konkretno Sabo iskoristi max. tih 100 konja..i da ima još 20-30 ..to bi onda bilo to..što sam i ja 100 puta rekao
Izbace novu smorau sa 40 cm3 većeg obujma, a ostave snagu i okretni moment isti kao na starom prije 10 god. ..dok je sva ostala konkurencija somare (somaidvista) digla na 120-130 KS  :thumbdown: (da ne velim i 180)

Zato su uspjeli poružniti motor dobrano! Nije to mala stvar!  :smijeh: A valjda podatak da su max okretni moment spustili na 4000 o/min znači nešto kao napredak? To znaju oni koji su vozili oba modela.
mob: 095/573-6874

Saxi

Po meni mislim da su krenuli da preteruju sa tolikim konjima, mislim gde ćeš proterati takav motor, nit dobrih puteva, niti uvidjavnih i pristojnih 4-tockasa, sa tolikom snagom, za stazu mi je super, da se može zatvoriti jadranska da se izvozamo onda nikad dosta snage, ali ovako puna kapa u odnosu na kenju, pa čak i da je malo manje snažan, meni magarcu dosta
Učinili su da na manjem broju obrtaja dobijas snagu da ludujes po drumu, ne mora da se zavrti na visokom broju obrtaja da bi maximum snage izvukao, a to u poređenju sa starom hiljadarkom znači mnogo tecniji i upeglaniji rad agregata.

jures

Citat: tibertov  u Studeni 04, 2018, 14:06:14
Jel ovaj ima Mitas gume?


za drift treba nešto što klizi dobro, i što možeš baciti onda.....
Bio lud, i prodao Stroma

tibertov


Bagy

Fino ih tip prži. A ni motor nije loš!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: tibertov  u Studeni 05, 2018, 09:32:47
Ima smisla.
za samo drift..ok ..ali za ovo u videu nikako..kak dignut na zadnji ak prokliže..ili još bolje na prednji  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 10:37:51
za samo drift..ok ..ali za ovo u videu nikako..kak dignut na zadnji ak prokliže..ili još bolje na prednji  :-\

Tlak na 1 bar.

zorro

Citat: Ponti  u Studeni 05, 2018, 10:38:56
Tlak na 1 bar.
ma ja ba  :bzvz:
..ko najviše drifta..na zadnjaka..na prednjaka..super moto vozači  :thumbup: ..a es vidio kakve oni gume imaju  :ooda:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Jel može GS ovako driftat  :)

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


Ponti


tibertov


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Voze samoubojice kamikaze  :smijeh: :P